bugün

bakışları, ince zekası, kendine has oturuşu, sürekli bir şeyler yiyişi, soğukkanlılığı ve giyinişiyle ideal erkektir. aşık olunan anime karakterlerinden biridir.

ve ne yazık ki sözlükte acayip bir spoiler'e kurban gitmiştir. * *
grunge takılmaktadır kendisi.
(bkz: L)
gerçek adı l lawliet'tir ve diziye göre 1979 doğumludur. dünyadaki bütün polis güçlerinin kontrolünü elinde tutmaktadır (tutmaktaydı). mello'nun abisidir.

aynı zamanda şanssızdır. yagami raito'daki şansın yarısı bunda olcaktı, işte o zaman bu dizi en fazla 8 bölüm sürerdi. yakalardı kira'yı.
normal insanlar gibi oturursa düşünme kabiliyeti %40 azalan death note karakteri. kendisi çok saygımı kazanmıştır anime boyunca, zekasıyla.
michael scofield'ın anime versiyonudur.yalnızları oynayıp herkesin sevgilisi olmuştur.
an itibariyle facebook uludağ sözlük grubuna nickini yazmış yazardır.*
doğumgünü çocuğudur kendileri efenim. nice mutlu yıllar diliyorum kendisine. sevdikleriyle uzun yıllar yaşar inşallah.
altıncı nesil, beşiktaşlı yazardır. ingiltere premier lig'de arsenal'i desteklediğini anladım entrylerden ve bir tottenham'lı olarak bu hiç hoşuma gitmedi. ayrıca koç burcudur ve doğum günü çocuğudur. *
dün gece beşiktaşta çıkan yangından sorumlu olduğundan şüphelenilen yazar kişisidir.
*
(bkz: eru)
deşifre olmuş yazardır.
atatürkçüdür. atatürk sevgisiyle milleti çatlatır.
evet sözlükçünün atatürk sevgisinden dolayı çatladığını iddia ettiği yazarlardan biri de benim. atatürkü öyle seviyor ki uyandırmaya kıyamıyorum.

bu arada ben de bbg'de eraycıydım, ama melih kazandı, olsun bee.
muhabbeti iyidir, boncuk gözdür. iyi işletir. *
o da bir gunner.*
aşık olduğum anime karakteri .
(#10786708)
(#10806232)

yamulan yazardır, siz kimsinizde fenerbahçeülkeri kendinize rakip olarak görüyorsunuz...

(bkz: bi iverson vardı noldu o)
khomajtre adlı saf yazarcığa pazar günü görüşürüz diyen ancak bunu basket maçı olarak anlayan yazara kapak yapan death note aşığıdır.
youtube'da bir yorum:

--spoiler--
parmağını emiyor çünkü dünyanın en tatlı şeyi kendisi.
--spoiler--
sanırım galatasaray sözlük'te de yazan yazardır.*
L dir L.*
bilgisayar başında bayılıp kaldığını düşünmeye başladığımız yazardır.
sayesinde kambur olma ihtimalimin arttığı death note karakteri.
death note'u ilk izlediğim dönem aşık olduğum anime karakteri. çömelerek oturmak, telefonu parmak ucunda tutmak gibi özenti hareketlerimin tavan yaptığı o zamanlar kendisini çok bishounen bulurdum. ta ki death note live action'ı izleyip ryuzaki'nin gerçek hayatta da bir karşılığı olduğunu öğrenene kadar. (bkz: ken ichi matsuyama)