bugün

entry'ler (628)

fanatik belenenses taraftarı olmak

gereksiz başlık açmanın önde gidenidir. belenenses ne amk la?

yazarların okuduğu en müthiş kitap

vladimir bartol - alamut kalesi

çok yakışıklı olduğu halde yalnızlık çeken erkek

benim gibi işi veya oluşan şartlar gereği evinden, yurdundan, sevdiklerinden çok uzakta yaşayan erkektir. asosyallik kaçınılmazdır.

stadyum ve otobüs dövmesi yaptıran mal

çok mal olan insandır hatta yaptığı öyle büyük bir mallıktır ki başka bir mallıktır.

televizyona çıkıp bunu anlatması konusunda ise hiç yorum yapmak istemiyorum.

muhabbet kuşunun muhabbeti reddetmesi

mantığını sikeyim dedikten sonra:

(bkz: peygamber devesine vahiy inmemesi)
(bkz: japon balığının tek kelime japonca bilmemesi)
(bkz: midilli atının midilsiz olması)
(bkz: napolyon kirazının moskovayı işgal etmemesi)

akp yi sevmeme nedenleri

bakayım valla yazmamışlar:

(bkz: çünkü eşşeğin zikinden dolayı)

atatürk büstlerine harcanan para

melih gökçek'in ankaranın her köşesine diktiği yarrak kediler kadar maliyeti yoktur emin olun.

oruç tutmayanı taciz eden ülkücü

giren çıkan bir şey vardır topta.

2 artı 2 eşittir 5

x ve y eşit olduğundan farkları sıfırdır ve taraf tarafa sadeleşmez.

y.(x-y) sıfırdır. nereye sadeleştiriyorsunuz anlamadım amk.

yazar ölünce hesabının silinmesi

(bkz: damdaki deli)

otobüste arkalara ilerleyelim beyler diyen adam

"madem yürüyecektik niye bindik?" esprisini mutlaka yapan adamdır.

kadınlardan utanan insan modeli

bastırılmış, güvenilmemiş, cesaretlendirilmemiş, ezilmiş, kendi başına iş yaptırılmamış, çocukken düşünce düştüğü yer ebeveynleri tarafından dövülmüş kişidir.

kötü sözlük

twit yazarak asosyalliklerini paylaşan ergen (1992 doğum civarları) şişman ve çirkin kızlarla, otuzbirci erkeklerin karşılıklı yalaştığı, sözlük vasfını gitgide kaybetmeye başlamış site.

aslında kurulduğunda iyiydi, moderasyonu da iyi ama bu duruma ses etmiyorlar, mutluluklar diliyorum hepsine.

gençlerbirliği

ilhan cavcav mantığı yüzünden potansiyeline rağmen zirveye oynayamayan takımım.

neyse ilhan cavcav senin de çarkın kırılır.

bir de sik gibi caprice gold'un reklamını almadılar mı, hayret ya.

kafa siken şakirt zırvaları

(bkz: müzik haramdır)
(bkz: he amk he)

emanuel eboue vs köpek

başlığı açanın çok daha iyi karar verebileceği karşılaştırma. hangisi seni daha memnun etti aslanım, kararını ver işte.

peki biz niye maymun olarak kaldık diyen maymun

sürekli bu soruyu sordukları ve hatta bunu evrimin olmadığına dair iddia olarak öne sürdükleri için aileleriyle birlikte maymun kalmaya devam edecek maymunlardır.

telefonun çalmıyorsa işte o aramayan benim

- telefonun çalmıyorsa işte o aramayan benim.
- eee?
- ump!.. (göt edeyim derken göt olma efekti)

itü sözlük

gramer hataları adı altında bir sürü insanın hesabını gerekçesiz silmiş dangalak bir moderasyona sahip sözlük. tamam silsinler bir şey demiyorum fakat geride bir sürü sikko troll'e dokunmazsan işte burda haksızlık vardır kardeşim.

e be amcıklar, bütün girilerimi getirin bir tane noktalama hatası varsa veya herhangi biriyle laf dalaşına girmişsem, hakaret etmişsem bir tane gösterin ben kendimi dava edeceğim, söz.

o kadar emeğimi gözünü kırpmadan silen moderatöre ve sevgili ailesine sevgilerimi iletir, sözlüğünü güzel günlerde götüne sokmasını temenni ederim.

rosava

12 bin küsür girisini, şöyle süper ekonomi, böyle muhteşem iktisata ayırmış arkadaş. geceden veriyor votkanın gözüne sabah da buraya geliyor galiba.

(bkz: fantasyland)