bugün

1976 canada doğumlu aktör. two guys a girl and a pizza place dizisinden sadece biraz anımsanabilir. sonradan sakal bırakıp vücut geliştirmeye merak salınca tanınmaz hale geldi. Alanis Morissette ile nişanlıdır. en son just friends filmiyle türkiye semalarında uçmuştur.
23 Ekim 1976 Kanadalı aktör.
Scarlett Johansson ile beraberdir.
komiktir, yakışıklıdır, taş gibi vücudu vardır.
daha ne olsundur..

edit: beraberden de öte artık evliler.
son edit: boşandılar lakin bize faydası yok.
blade trinity filmindeki hannibal king rolünü canlandırmıştır. hannibal king kim derseniz ben de bilmiyorum, türkçe bir araştırma sonucu bulamadım. muhtemelen blade çizgi romanından bir kahraman. *
dünyanın en şanslı erkeklerinden biridir.
zira kendisi scarlett johansson ile evlidir. ondan sonra da blake lively' i aldı.
kesinlikle belki adlı filmde gördüm kensilerini geçenlerde. ilk defa uzun süre bıkmadan orturup izlemiştim kendisini. isla fisheride bu filmde göründe tam şaşırmıştım çünki hangi filmi izlesem o kızıl saçlı dişi çıkıyor karşımda. daha dün akşam davetsiz çapkınlardaydı. herneyse ryanın oyunculuğuna şapka çıkartılır. gerçektende ismini hakkediyor.

(bkz: ryan reynolds)
(bkz: karizmatik isimler)
the proposal (teklif) filmindeki oyunculuğu ile şaşırtmış oyuncudur. Son yılların göze çarpan kanada doğumlu amerikalı aktörüdür.
mükemmel kadın* - mükemmel erkek birlikteliğindeki mükemmel erkektir ancak bu mükemmel birliktelik nasıl biter onu anlayamadım, haberi okuduğumdan beri içime oturdu bu ayrılık.

O kadar mükemmel dedik bir bakınız verelim bari,
(bkz: mükemmel)
kendinden soğutmuştur.

http://galeri4.uludagsozl.../ryan-reynolds_179537.jpg
bu adama yeteneksiz falan diyenler bir zahmet buried'i izleyip gelsinler dedirten taş gibi aktördür kendisi. izleyin, izletin efendim.
buried'te tek kişilik dev kadro tadında bir performans sergilemiş aktördür.
yakışıklı bir oyuncu,bir zamanlar scarlett johansson'un kocası idi..
(bkz: michael bergen)
(bkz: van wilder)
kaos teorisi filmindeki performansıyla beni bitirmiş oyuncudur. scarlett johansson ile evlendiğini öğrendiğimde bir şoka gidim, ayrıldığında ikinci şoka. daha ne kadar şok yaşatcak bana bakalım. *
http://www.dizimag.com/family-guy-dizi.html

family guyın ilgili bölümünde peter griffin ile ilişki yaşayan kişi.
tam bir şanslı piç.

tip yok (yok şimdi yemeyelim birbirimizi, her mahalleden çıkar bir tane bundan), oyunculuk abartılı, mimikler her filmde aynı. vücudu güzel. boyu uzun...

ama milyon dolarlar kazanıyor ve sıkarlet jansını zikiyor.

bu yüzden şanslı piç. yahudi mi lan yoksa?

edit: t.c vatandaşı olmayanlar hakkında ağır yazabiliyorduk diye biliyorum ben ama? zall abi kızma hail and kill.
dc comics, marvel, nerede bir superhero lazım, onu oynuyor. oldukça yetenekli olup, buried gibi festival filminde de oynuyor, abuk subuk komedilerde oynamayı bıraktığı vakit ise, 20 yıl sonra yaşayan en baba oyuncu, lafını duyacak potansiyele sahip eleman..
Sandra Bullock ile beraber oynadığı the proposal filminde güzel bir oyunculuk sergilemiş aktör.
ağzının tadını bilen piç.

(bkz: scarlett johansson)
(bkz: blake lively)
Hayranı olduğum bir aktör ve bütün filmlerini izledim.Bir insan bu kadar mı iyi oynar.
(bkz: daş)

piç bakışlı, hınzır gülüşlü.
Şaşı ve tipsiz oyuncu.
(bkz: Evet bok atıyorum)
Hep yanlış filmlerde oynayan aktör.
ne yakışıklı ne de iyi bir aktör olan insan. Şu ana kadar hep kötü filmlerde oynadı.
yakışıklı değildir.
23 ekim 1976 doğumlu kanadalı oyuncu. 1.88 boyu ve 84 kilosu ile ideal bir vücuda sahiptir, buna rağmen bana hep semaptik izlenimi vermiştir. 2008 de scarlet johansson la evlenip, 2011 de boşanmıştır. 2012 yılında evlendiği oyuncu blake lively ile hala evlidir. blake lively den, 1 yaşında james reynolds isimli bi kızı vardır *
2014 yılının en zengin 20 aktöründen biridir, tahmini kazancı 45 milyon dolardır. katoliktir.

the proposal, just friend, Definitely Maybe, blade trinity, the change up, r.ı.p.d * green lantern, X-Men Origins: Wolverine, selfless, the voices filmlerini izledim. 2016 da gösterime girecek deadpool filmini sabırsızlıkla bekliyorum. kendisinin en iyi filmi olacağına eminim, tip bakımından ve oyunculuk açısından deadpool gibi süper bir karakter için tek adayım ryandı. iyi ki yapımcılar yanlış bir seçim yapmadı, bu yüzden en çok beklediğim ve beklentimin tavan yaptığı ilk film budur görsel

scarlet/ryan
görsel
görsel
görsel

blake/ryan
görsel
görsel
görsel

sadece ryan *
görsel
görsel
görsel