bugün

Kanadalıdır.
nedense gerçek hayatında da aynı filmlerindeki gibi kafadan çatlak bir tip olduğunu düşündüğüm başarılı aktör.

o değil de. şaka maka yaşlanıyor.
görsel
bugün doğum günü. 42 yaşına girmiş.

https://www.imdb.com/name/nm0005351/?linkId=58581106

eşi ile birlikte 10 trilyon bağış yapmış.

https://www.ntv.com.tr/ga...ar,DeRA_wAOpkaXwGK_wJS60A
adam 42 yaşında ama hala yakışıklı, hala karizmatik.. bir bizim şişko, göbekli, kıl yumağı, tipsiz türk erkeklerine bak, bir de bu adama bak heyy allam allah neler yaratıyor.
(bkz: yakışıklı diye yutturulan ünlüler)
Dc'nin yeşil fenerinde hal jordan,
Marvel'in deadpoolunda wade wilson,
Yine marvel'in blade inde bilmem kim,
Sıradışı kahraman rolleri yakışıyor puşta.
adam attan inip, ata binmiş, vay be.
önceden çok iyiydi çok severdim de sonradan bozmuştur. töbe bismillah bir şey olmuş.

zaten erkeği kızı farketmez disneye girdikten sonra herkes bozuyor.

bretney speara'i Disney bu hale getirdi biliyorsunuz.
blake lively ile beraber . çıldırcam.
görsel
Alemin en delikanlı süper kahramanı. RIP Green Lantern.
bu gün 39 yaşını kutlayan oyuncu görsel

dc dünyasında green lantern, marvel aleminde deadpool dur.
two guys a girl and pizza pkace berg karakteriyle tanınmıştır. yıllarca burt reynolds'ın oğlu zannetim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bildiğim 3 marvel filminde oynamıştır.

X-Men: origins wolverine
Deadpool
Blade:trinity.
23 ekim 1976 doğumlu kanadalı oyuncu. 1.88 boyu ve 84 kilosu ile ideal bir vücuda sahiptir, buna rağmen bana hep semaptik izlenimi vermiştir. 2008 de scarlet johansson la evlenip, 2011 de boşanmıştır. 2012 yılında evlendiği oyuncu blake lively ile hala evlidir. blake lively den, 1 yaşında james reynolds isimli bi kızı vardır *
2014 yılının en zengin 20 aktöründen biridir, tahmini kazancı 45 milyon dolardır. katoliktir.

the proposal, just friend, Definitely Maybe, blade trinity, the change up, r.ı.p.d * green lantern, X-Men Origins: Wolverine, selfless, the voices filmlerini izledim. 2016 da gösterime girecek deadpool filmini sabırsızlıkla bekliyorum. kendisinin en iyi filmi olacağına eminim, tip bakımından ve oyunculuk açısından deadpool gibi süper bir karakter için tek adayım ryandı. iyi ki yapımcılar yanlış bir seçim yapmadı, bu yüzden en çok beklediğim ve beklentimin tavan yaptığı ilk film budur görsel

scarlet/ryan
görsel
görsel
görsel

blake/ryan
görsel
görsel
görsel

sadece ryan *
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
yakışıklı değildir.
ne yakışıklı ne de iyi bir aktör olan insan. Şu ana kadar hep kötü filmlerde oynadı.
Hep yanlış filmlerde oynayan aktör.
Şaşı ve tipsiz oyuncu.
(bkz: Evet bok atıyorum)
(bkz: daş)

piç bakışlı, hınzır gülüşlü.
Hayranı olduğum bir aktör ve bütün filmlerini izledim.Bir insan bu kadar mı iyi oynar.
ağzının tadını bilen piç.

(bkz: scarlett johansson)
(bkz: blake lively)
Sandra Bullock ile beraber oynadığı the proposal filminde güzel bir oyunculuk sergilemiş aktör.