bugün

q7 şahin s, cr7 ise şahin 1.6ie dir.
gözlerimin turgay şeren ve ali sami alkış'ı aradığı başlık.
q7 megan foxsa, ronaldo adriana limadır.
kesinlikle quaresma nın futboluyla döveceği versustur. ronaldo nun daha çok tanınmasının sebebi alex ferguson gibi bir futbol eğitmeni tarafından eğitilmesidir. yani nerede ne yapması gerektiğini iyi kaptı. saha dışından bahsediyorum tabi.
birinin fiyatı fazla kabartılmış ötekisi her futbolcunun para almadan dahi oynayacağı dünyanın en iyi taraftarına sahip beşiktaşa gelmiştir.
christiano kim la? Yeni duydum. Yakıştı mı cool adam? Parasını verip madrid'e getirdiğin adamın adını bilmiyosun.

(bkz: Ricardo quaresma vs cristiano ronaldo)
ilk başlarda q7 daha ünlüydü ama o hayatını mahvetti.Ronaldo üstüne koydu.Ronaldo şimdi Madridde.q7 ise beşiktaşta, aralarındaki fark bu işte.)
versus'tan ziyade cristiano ronaldo'ya göre "ricardo benim kardeşimdir ve her zaman öyle kalacaktır. aramızda problem yaratmak isteyenler başaramayacak" dediği kişidir. keza quaresma'da buna benzer şeyler söylemişti geçen röportajda.

adamlar kanka beyler. bırakın versusları.
tek fark ronaldo'nun daha şanslı olmasıdır.
(bkz: biz de abarttık ama çikolatasını abarttık)

siz beşiktaşlılar hayal gücünüz çok geniş galiba kuzum. bu ne yaratıcılık!

gelen eksiler üzerine düzenleme: ulan biri yazdı tamam da birileri de inanmış amk. gelen eksilere baksana. komiksiniz valla.
Tek fark Ronaldo'nun daha sıkı çalışmasıdır.*
efenim kişilik özellikleri karşılaştırılırsa hiçbir fark yoktur.
biri beşiktaşın diğeri madridin umududur.
zamanın da quaresma'nın yedeğiydi ronaldo. aralarındaki tek fark istikrar.

edit: bu başlıkta 7. entryi girmek büyük mutluluk.
quaresma apaçidir, ronaldo ondan da apaçidir.

peşin not: beşiktaşlıyım.
aslında bu adamlar hemen hemen eşitti bi zamanlar ki bu zamanlar q7 nin porto da yıldızının parladığı zamanlara rastgelir. ben hatırlıyorum yine aynı zamanlar içinde cr7 yide alex ferguson maçın son anlarında oyuna tıkar bu kendi halinde sağ kanatta hareketler falan yapardı. sonra ikiside birden parladı fakat q7 söndü sonra. hatta ve hatta yine aynı zamanlar içerisinde bu iki isim çok ciddi kıyaslanıyordu serbest vuruşlar konusunda fakat ondada cr7 öne geçti.
aralarındaki tek fark alex ferguson dur.
bir bağyan olarak tespitim şudur ki: kristiyano ronaldo bildiğin esenler apaçisi tiplidir. queresma bildiğin sıradan adam tiplidir. bu kadarda yüzeysel olunur.*
-yetenek olarak quaresma ronaldo dan daha üstündür ancak ronaldo takım oyununun daha çok yardımcısıdır dolayısıyla dünyanın en iyi oyuncusu olması da yeteneğini takım oyununa ilintileyebiliyor olmasındandır.

-quaresma daha duygusaldır ıslık ve homurdalanmalarda tamamen biter alkış ve tezahüratla ise dünyanın en iyi futbolcularından birisi oluverir ronaldo nun performansı ise seyirciden bağımsızdır hatta küfürden beslendiğini de açıklamıştır.

-ronaldo dünyanın en iyi yetenek parlatıcılarından ferguson ile yıllarca çalışma şansına sahip olmuştur quaresma ise sonuç odaklı futbolun dünyadaki en iyi temsilcisi mourinho ile çalışmıştır bu onun şanssızlığıdır.

-her ikisi de 90 dakika boyunca nerde ne kadar koşması gerektiğini bilir 80. dakikalarda slalomlarıyla rakip oyuncuları dağıtmaları bundandır.

-ronaldo kaptanlık için gereken liderlik vasıflarına sahiptir quaresma ise takım içerisindeki haylaz çocuktur izleyenlere daha çok zevk verir.

-quaresma annesi babası ve kardeşleri için yaşadığını söyler ronaldo ise her hafta başka bir kızın tepesine binmek için.

-quaresma büyük beşiktaş taraftarıyla kariyeri düşüşe geçmişken terapi olmuş ve en üst düzeye çıkabilme şansını tekrar yakalamıştır ronaldo yıllardır düşüşe geçmeden istikrarlı olarak iki farklı ligde tüm takımları sikertmiştir.
ikisi de gaziosmanpaşa apaçisi kılıklıdır.
birinin bonservisi 97 milyon euro, diğerininki 7 milyon euro'dur.

(bkz: pek bi fark yok lan) *
(bkz: ya bsgçk)
quaresma sınıfın zeki ama çalışmayan tipiyken;ronaldo sınıfın kıçını yırtaracak derecede ders çalışan tipidir.quaresma isterse ronaldoyu değil alayını skertir.o potansiyeli görmeyen adamın futbol zihniyetine sokayım.
kıyaslama yapılamazdır.

bazı dangalaklar yedeğiydi falan demiş, züğürt tesellisidir bu, zira ronaldo o zamanlar 16 yaşında idi.
yapılmaması gerekendir. ronaldo ile messi'yi karşılaştırırsın. ronaldo yine de alır...
(bkz: ronaldo yu kesen quaresma)