bugün

entry'ler (804)

atatürk ün koyu bir kapitalist olması

gerek izmir iktisat kongresi kararlarında, gerek kendi teşebbüslerinde, gerekse yaptığı konuşmalarda ve verdiği tavsiyelerde ön plana çıkan durum.

ak parti gelmiş geçmiş en iyi partidir

birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde altı tekrar tekrar çizilmesi gereken veri. balyoz gibi bir beladan sonra, bunu tekrar kanıtlamış ve adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir partidir, ak parti.

atatürk ün koyu bir kapitalist olması

tartışılmaz, reddedilmez, acı verici gerçektir.

vladimir makarov

kimseye eyvallahı olmayan adam.

(bkz: eyvallah gençler)

ismail bakır

garibandır. iddiaların doğruluğuna inanmıyorum ama eğer doğruysa of ulan of alırım bu olayın kanıtlarını, doğru hollanda'ya vatandaşlık başvurusuna. bu işin başka çaresi yok.

komünistler ve çelişkileri

faşistleri her fırsatta yenmelerine rağmen yenilmiş olmalıdır.

--spoiler--

nasıl soktuk tankları!!!sınırdan... polonya sınırından.

--spoiler--

askerde ölen gerçekten şehit midir sorunsalı

"sahteden şehit var mıdır?" sorusu ile karşılaşacak sorunsaldır.

mülkiye

bir mülkiye öğrencisi olarak tercih edilmemesini tavsiye ettiğim okul. mezunların hatıraları nasıl, nedir bilemiyorum ama şu an yerlerdedir okulun durumu. hocası hoca değildir, öğrencisi öğrenci değildir, yönetimi yönetim değildir. bilim adına hiçbir şey yapılmamaktadır burada. üniversite hayatı da zaten yoktur. yapabileceğiniz aktivite sayısı 0. kendinizi geliştirmeye olanak vermeyen bir zihniyet var zaten.

eski kafayı yaşayan solculara ev sahipliği yapması zaten yukarıdakilerin sonucudur. gelmeyin çocuklar. gelmeyin...

mülkiye

boktan bir okul. beş para etmez. yazanlar çok pişman olacak demedi demeyin.

ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi

beş para etmez bir okuldur. ne hocaları hocadır, ne yönetimi yönetimdir, ne öğrenci işleri adam gibidir ne de öğrencinin kendisi. burada okumak işkenceden beterdir bir nevi.

turkce karakter girmeyiniz

ilgisine ve emeğe olan saygısına hayran kaldığım ulusözlük yazarı.

mustafa kemal reyiz

allah reyiz diyerek saygı gösteren bir kitlenin atatürk'e saygı gösterme şekli. biz herkese 'reyiz' demeyiz. *

2001soft

mastürbasyondan sonra etrafında peçete bulamayınca, menilerini 2009-2010 eğitim yılında aldığı teşekkür belgesine silen yazar.
*

out4blood

sessizliklerin kralı yazar.
* *

vladimir makarov

delikanlıdır. silah taşıyorsa çeker. çekti mi nişan alır. nişan aldı mı sıkar. sıktı mı vurur. vurdu mu öldürür. öldürdü mü kaçmaz. genç kızların yeni sevgilisi.

okul tuvaletinde sıçmanın stresi

sevdiğiniz kızın tuvalete girebilme ihtimali dolayısıyla ortaya çıkan stres. nasıl bir okuldan geldiğimi sormayın.

ahmet kaya

kürtlerin özcan denizidir. * * * * * *

kaka nın suya düşüş sesi

(bkz: club)

ben bu yazıyı anana yazdım

%99 ihtimalle de bir liseliyi üzmüştür bu başlığın bir başkası tarafından açılmış olması.

out4blood

özel mesajlara cevap vermeyecek kadar ukala bir insan.