bugün

içerik bulunamadı.
ronaldonun sozu bu Quaresma en yeteneklimiz ama ben en caliskanimiz demisti.
hemşehri olması haricinde hiç bir benzer yanları yoktur.
Manyak mısınız len siz? Cr7 gelmek istedi fiko başgan kabul etmedi q7 var daha iyi daha ucuz diye.

-tiner len mq.
(bkz: klasik beşiktaşlı abartması)
son 1 aylık performansta q7 zker atar, rpnaldo'yu.

az biraz realite, beyler lütfen...
ikiside farketmez benim için gerçek 7 RAUL GONZALEZdir o bir tilkidir o bir gerçek madrıd efsanesidir saygılar.
quaresma barça, inter ve chelsea'de yedek kaldı, kadroya giremedi. ronaldo real ve manchester' ın en iyi oyuncusu oldu . valla bu kıyaslamayı yapanlar allahlık .
anadol vs bmw..
''açık ara farkla q7nin cr7 nin eline vereceği vsdir'' demiş birisi. e yuh amk artık. neyn kafası lan bu?
türkiye' nin seviyesini gösteren baslık . kisisel olarak quaresma ezermıs. he tabı . sıze göre sizin mahalledeki herkesi çalımlayan çocukta ronaldo' dan kısısel olarak iyi . yüz kriterin yüzünde de ronaldo ezer. yetenek olarak da ezer . hayatınız hurafe .
açık ara farkla q7nin cr7 nin eline vereceği vsdir. sadece q7 takım oyuncusu değildir, bu da bir takım karşılaşması olmadığına göre quaresma siker atar.
ronaldo: daha hızlı, daha güçlüdür. takım oyununu daha iyi anımsar.
quaresma: daha bencil, daha hırçındır. fazla artist ama bir o kadar da tekniktir.
(bkz: bu kafa ne kafası) her şartta bişeyleri karşılaştırmaya kalkan trol gerisi sefil ergenler bu konuya da el atmış.la quaresma dediğiniz adam 2 senede 15 golü ya geçti ya geçmedi aynı adamı 3 kere geçmeye çalışıp 4.de kaptıran bi adam bu adam.diğer tarafta 2 sene de 100 gole yakın gol ve sayısız asist yapan adam bi adam varken siz ne içtiniz beyler.
1 ronaldo'dur real madrid!
ne kullanıyorsun sen diye sorulması gereken yazar girisidir. ayık kafayla kim yapar ki bu karşılaştırmayı.
biri her maç, herkese, her şartta gol atabilir; diğeri bir maccabi maçında 2 güzel gol atınca o gazla hemen ilkiyle karşılaştırmaya girişilir.

q7 müthiş bir yetenektir. dünya üzerindeki en yetenekli futbolculardan biridir. ronaldo ise her şeyiyle dünya üzerindeki en iyi futbolculardan biridir, bana göre en iyisidir hatta, ama bunda real taraftarı olmam da etkilidir. messi real' de olsa en iyi messi derdim.
http://2.bp.blogspot.com/...___Tekken_by_charches.png
bir alex olamazlar ama..
biri 22 yaşında dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilmeye başlanmıştır, diğeri... beşiktaştadır işte başka bir şey demeye gerek yok.
fotoğrafta görüldüğü gibi bir zamanlar apaçi takılıyormuş kardeşlerimiz.*
http://galeri.uludagsozlu...-cristiano-ronaldo-94032/
biri büyük takımların büyük topçusu.ronaldo
diğeri küçük takımların büyük topçusu.quaresma
kobe braynt ve nbada all star olmuş tüm oyuncular vs ben.
ikisi de tip olarak bildiğin şopardır bir defa bunu kabul etmeyen zaten gerisini okumasın.

yine de ronaldo nun sağlam vücudu ve istikrarıyla kendini kabul ettirmesi daha basit olmuştur. quaresma en az ronaldo nun oynadığı kadar iyi takımlara transfer yapmışsa da oynadığı maç sayısı iki elin parmaklarından az.
hagi ve alex in karşılaştırılmasına şaşırmayan bünyeler gel gelelim bundan 7 sene önce karşılaştırılan iki futbolcunun, quaresmanın performansı yükseldikten sonra tekrar karşılaştırılmasına şaşırması ilginç değil mi be kuzum. insanlar yetenek karşılaştırmak ile performans karşılaştırmayı hep karıştırıyorlar. bugün nike ın reklamında ronaldo oynuyor ise bunun tek sebebi alex ferguson dur.

not: büyük oyuncu istatistik yapmaz. büyük oyuncu maç aldırır...kupa aldırır... bu arada tartışmasız hagi dir. biri istatistik oyuncusudur (alex). diğeri adama kupa kazandırır (hagi). işler istatistikle olmuyor yani. neyleyeyim ligde atılan 20 golü, avrupada koşmadıkça.