bugün

bu ülkede yaşamaması gereken insandır. öyle ki bu recep tayyip erdoğan'ın babasının malı değil muhakkak yalnız onlarında babasının malı değildir. içindeki pisliği nefret ve kin kusarak sanal alemde dökmek yerine ona rakip olmalarını temenni ederdim. e hali ile bu ülke götünü masadan kaldırmadan yönetilen bir durum değildir. sadece yazar ve konuşurlar. ama güzel olan şu ki bu ülke bunları seçer ve seçecektir.
sinek sadece mide bulandırır, emin olun sadece mide bulandırır.
onu peygamber olarak görmeyen kesimdir.
kesinlikle bu ülkede YAŞAMASI gereken insandır bu ülke kimsenin babasının malı değildir
rte'nin babasının hiç değildir. %35 le kendisini padişah sanan kişiye ve onun dalkavuklarına bu ülkenin sahipsiz olmadığını göstericek yegane insandır diye düşünmekteyim.

saygılar.
Tüm ''insan''lardır... Çekenler ????
onu dinlememesi gerektiğini bilen ve sesini duyduğu anda tiviyi kapatan insanlardır. çekemiyorum, görmeye bile tahammül edemiyorum, çekenlere de uyanın artık diyorum.
(bkz: ulusa sesleniş sırasında tiviye terlik fırlatmak)
(bkz: anten takasıca insanlar)
tayyip in götüne kurban olayım diyen insandan daha akıllı olan insandır.
(bkz: bsg çay koy)
cebine indirdiği paralardan hayli ağırlaşmış olan birini çekmek her baba yiğidin harcı değildir.
genellikle bilgisiz, ergen kemalistlerdir.
ağır buluyorlardır.
(bkz: recep tayyip erdoğanı itemeyen insanlar)
Tayyip erdoğan fiş midir ki tutup çekeceğiz diye düşünen insanlardır.
(bkz: ampul)
(bkz: ben)

Her bi şeyini kıskanıyorum.
(bkz: recep ve müridleri)
twitter da tt olmuş gelde kıskanma.
https://twitter.com/searc...Erdo%C4%9Fan&src=tren
80 küsür yıldır kendisini üstün aydın medeni diye tanımlayan kendisi dışında kalanları köylü kro kürt vs. gibi niteleyen iltihap beyinlilerin saltanatına son vermesinden ötürü gelişen çaresiz aydın tepkisidir.
80 küsür yıldır kendisini üstün aydın medeni diye tanımlayan kendisi dışında kalanları köylü kro kürt vs. gibi niteleyen iltihap beyinlilerin saltanatına son vermesinden ötürü gelişen çaresiz aydın tepkisidir.
yalanla arası kötü adamlar olabilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=H07y6R9rC2c

buradaki muhabbet ne kamera şakasıdır, ne bi ekleme vardır, ne de iftira vardır.

hakkında böyle videolar çıkmış bir lider, istifa eder, ve o hükümet de düşer. resmen direkt olarak yalan söyleme işi esnasında "suçüstü" olayıdır, böyle bir olay.

itham kanıt gerektirir, kanıt da videonun içindedir. böyle bi şey hangi devlette ayyuka çıksa o adam "doğrudur, yalan söyledim" der, ve istifa eder.

bizdekiler videoyu yasaklıyo.

gene kaldırılmadan, bikaç sözlükçü daha seyretsin diye, bi de ben paylaşayım dedim.

bi de joseph goebbels in (nazi propaganda bakanı, hitler in sağ kolu) olduğunu düşündüğüm bir söz geldi aklıma bu videoyu izleyince;

"yalan ne kadar büyük oilursa, ona inanan da o kadar çok olur" demiş, adam. sanki doğru gibi, öyle değil mi ?

bu video bu partinin aslında sıfırı tükettiğinin, oylarını "yalan söyleyerek" aldığının belgesidir.

normal hiçbi ülkede böyle bir video dan sonra hi hükümet yerinde duramaz. bütün tv´ler bar bar bu videoyu gösterir, ve hükümet düşer.

yani bi ülkede "alternatifi yok" diye bariz yalan söyleyen bir adam takip edilmeye devam edilmez. o işi hiçbir devlet yapmaz. alternatif bulunur.
Ne yapsalar boş. Göklerden gelen bir karar vardır efendim.