bugün

recep tayyip erdoğan ı çekemeyen insanlar

yalanla arası kötü adamlar olabilirler.

http://www.youtube.com/watch?v=H07y6R9rC2c

buradaki muhabbet ne kamera şakasıdır, ne bi ekleme vardır, ne de iftira vardır.

hakkında böyle videolar çıkmış bir lider, istifa eder, ve o hükümet de düşer. resmen direkt olarak yalan söyleme işi esnasında "suçüstü" olayıdır, böyle bir olay.

itham kanıt gerektirir, kanıt da videonun içindedir. böyle bi şey hangi devlette ayyuka çıksa o adam "doğrudur, yalan söyledim" der, ve istifa eder.

bizdekiler videoyu yasaklıyo.

gene kaldırılmadan, bikaç sözlükçü daha seyretsin diye, bi de ben paylaşayım dedim.

bi de joseph goebbels in (nazi propaganda bakanı, hitler in sağ kolu) olduğunu düşündüğüm bir söz geldi aklıma bu videoyu izleyince;

"yalan ne kadar büyük oilursa, ona inanan da o kadar çok olur" demiş, adam. sanki doğru gibi, öyle değil mi ?

bu video bu partinin aslında sıfırı tükettiğinin, oylarını "yalan söyleyerek" aldığının belgesidir.

normal hiçbi ülkede böyle bir video dan sonra hi hükümet yerinde duramaz. bütün tv´ler bar bar bu videoyu gösterir, ve hükümet düşer.

yani bi ülkede "alternatifi yok" diye bariz yalan söyleyen bir adam takip edilmeye devam edilmez. o işi hiçbir devlet yapmaz. alternatif bulunur.