bugün

entry'ler (493)

karanlıkta gölgen bile seni yalnız bırakır

Golgen adam gıbıyse bırakmaz .. Kımse bırakmaz sevıyorsa bırakmaz..

suudi prensesi

Suudi arabistan'da pıttığını şalvara , Türkiye'de beymen'e saran sikicisinin siki altından olan arabistan'ın modern "hind"i dir.

10 ağustos 2014 erdoğan ın cumhurbaşkanı olması

Chp ve mhp kaynaklı eksen ekilmez , siksen sikilmez adaylardan doğan kaçınılmaz siyasi sonuçtur.

aşk

Evlenen ınsanların artık asık olamıycagı askı meskı unutucagını savunuan bır kıtle vardır ve yakın zamanda ben onları yok etmeye baslıyıcam..

adolf hitler

Keşke tüm yahudılerı oldurseydı dıyebılıcegım gelecegı goren adam..

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Neyleyim yarim olmayınca..

beni sana sımsıkı sarılı görenler olmuş

Seni yerlerde göklerde bulamaz iken..

yazarların burçları ve en zeki bulduğu burçlar

En zekı burc sırasıyla ıkızler aslan ve bogadır bu boyle..

yazarların sıkıntıları

Mobılden nasıl baslık acıcagını bılememek bulamamak ve sadece entry gırebılmek bırı acıklasın lutfen?

sözlük yazarlarının en saçma fikirleri

Dünyada kimse kimseye yalan soylemese mesela cok sacma mı oldu?

yarim senden ayrılalı

Erkan ogur'un sesınden dınledıgım ama kubat soyledıgınde de sevdıgım hasret cektıgımde dınledıgım top 5 parcanın arasındadır eskıdendı tabii..

otururken sürekli ayağını sallayan tip

Hangı psikolojıde olursam olayım yapmıycağım harekettir.insanların %40ının bunu neden yaptığınıda çözemedim

metro turizm keki

Bir daha yemeye çalışmıycağım şeydir..

şifreli cine 5 yayınlarını bedava izleme geyikleri

amuda kalkarak bakarsan erotik yayınları izleyebiliyorsun lan! gibi mazlum anadolu insanını sikimsonik arayışlara sokan asılsız dedikodu silsilesidir.

namaz kılan güzel yazar kız

güzelliğini edebinden ve imanından alan kız kardeşimizdir. allah tüm kızlarımıza hidayet edep ve takva nasip etsin.

recep tayyip erdoğan ı çekemeyen insanlar

80 küsür yıldır kendisini üstün aydın medeni diye tanımlayan kendisi dışında kalanları köylü kro kürt vs. gibi niteleyen iltihap beyinlilerin saltanatına son vermesinden ötürü gelişen çaresiz aydın tepkisidir.

recep tayyip erdoğan ı çekemeyen insanlar

80 küsür yıldır kendisini üstün aydın medeni diye tanımlayan kendisi dışında kalanları köylü kro kürt vs. gibi niteleyen iltihap beyinlilerin saltanatına son vermesinden ötürü gelişen çaresiz aydın tepkisidir.

ırkçıların dangalak olduğu gerçeği

slogan atmaktan ağız çevresinin büyümesi beyninin küçülmesi sonucu oluşan bir evrim kazası ve gerçeğidir.

ben daha fazla türküm

bizatihi sayın atsızın kendinde alametlerini gördüğü fakat gürcü halk oyunları ile öbür tarafta karşılanması sonucu yanıldığını pamuğun tesiri ile anladığı anlamsız tespittir.

osmanlı imparatorlarının klasik çehresi

fatih sultan mehmed ve tanzimat döneminin padişahları hariç diğerleri başta saydığımız padişahların temel alınarak çizildiği temsili resimlerdir.