bugün

çok geç kalmış olan adamdır. doğru olan taa pes 2008 oynamaktan soğuyan adam olmaktır. zira fifa, yeni nesil konsollarda 2008den beri daha üstündür.
Gel hak yoluna: (bkz: fifa 2010)
Ah şu pesçiler konsoldaki fifa ya şans tanımayıp neler kaçırdıklarını görseler yeminle ağlarlar 98 yılından beri PES oynuyorum hastasıydım ama konami miladını doldurdu son senelerde fifa oynamaya başladım yani benim gibi bir pes manyağı fifa ya geçmiş ise varın gerisini siz düşünün.
fifacıdır büyük ihtimalle. pes oynamaya daha alışamadığı için sıkılmaktadır. Ayrıca fifa pes'in tırnağı olamaz.
fifa'yı azıcık oynayan pes severlerin rahatlıkla anladığı adamdır. pes oynayan birçok kişinin bu derece muhafazakar olması ise gerçekten şaşırtıcıdır. fifa oynayanların pes'e şans vermediğini düşünürler ancak pes, çoktan tecrübe edilmiş ve tozlu raflara kaldırılmıştır bile.
pes farklıdır fifa farklıdır herkes birini daha çok sever ya da arada kalır. ama asıl nokta pes 2009 daki attığımız o çalımlardan sonra pes 2010 un çalım atma özelliğinin zor oluşu beni üzmüş ve pes 2010 a küsmüşümdür.
penaltı atışlarının saçmalığı, ceza sahasında yapılan faullerin karşılığının penaltı olmaması sıkar adamı...
hayattan soğuyan adamdır.
pes artık diyen adamdır.
pes 2011 i beklemeye koyulmuştur.
2010 zor gelmiştir. gidip ya plajda kum oynayacaktır ya da çocuk oyunu fifa 2010 u.
sevgili kimsesinin de en yakın zamanda bürünmesini istediğim insan tipi.*
pes 2010 oynama işini abartan insandır..hep aynı ataklar hep aynı veryasyonlar, kollektif futbol oynama çabası ama bi türlü becerememesi tabi bi yer de pes ettiriyor .. (bkz: ömer üründül)
soğuyup fifa oynamaya kalkışıyorsa siktirip gitmesi gereken adamdır. götü yemiyordur. internet kafeye gidip ergenlerle fifa turnuvalarına katılır bu kesin.
ekimde çıkacak olan 2011'in ilk oynanış videosunu seyretmiş adamdır, grafik açıdan pek bir artı vermese de dinamik oyun yapısı ve hero oyuncu özelliğinin minimize edilmesi ile güzel bir hava yakalanmış 2011'de ayrıca daha çeşitli çalım ve vuruş teknikleri de gözlerden kaçmayan detaylar arasında...*
pes 2010 da kendine rakip bulamayan adamdır.
boorphy'dir. ne yaparsa yapsın galibiyet alamadığı için soğumuştur.
Klasikleşmiş falsolu kanat ortalarıyla defans-kaleci hataları sonucu aynı şekilde 100'den fazla gol atmış kişi.
her gün 9-0 yenilmekten bıkmıştır. fifa da amatör oynayacaktır *
konami'nin pes 2010'da yarattıgı büyük hayal kırıklığının sonucunda ben de dahil birçok pes oyuncusu yaşadı bunu.her yeni oyunda gerçekçiliği daha fazla yakalamak adına oyunu zorlaştırdılar ve sonunda 2010 oynanabilirliğin taban yaptıgı yıl oldu.konami bunun sadece bir oyun oldugunu unutup futbol simülasyonuna çevirme gayreti içinde fakat eglence kısmını es geçmek konami'nin en ölümcül hatası.
beyinsizdir, pes gibi bir dehadan vazgeçmiştir. size bir örnek vermek istiyorum. oynanış açısından pes serisi daha gerçekçi. fifada olmayan özellikler pes'te fazlasıyla var. fifa gerçekçiliğe 2009'dan sonra önem vermeye başladı ama hep aynı oyun motoru ile yapıyor. pes ise 2006 ile 2007 arasındaki gerçekçilik boyutu dağlar kadar. oynanış daha iyi. fifada arapası tuşuna bastığınızda direk koşuyoluna atıyor, amma ve lakin; peste arapasına bastığınızda attığı adamın durmuna göre atıyor. mesela adamın önünde bir adam var ise savunmanın taaa ilerisine, ceza sahasına yakın bir yere atıyor bu durumda adamınız markajdan kurtularak topa yetişiyor ve ister şut çekip ister gidebiliroyr. bir başka özellik ise ''fake shot'' * kaleciyle karşı karşıyasınız şut çekseniz tutar çalım atabilirsiniz ama çok zor (fifa) çalım atmayı denediniz. o da ne kalecide kaldı uzun bir degajla topu uzaklaştırdı. Peste ise yine aynı pozisyon. deparı bırakıyorsunuz ki topu ayağından açmasın kaleci mutlaka çıkıp size yaklaştı, boşverin şutu kalcei tutar. tam yakınınza sokulduğunda şut tuşuna basın hemen ardından pas tuşuna basın kaleci yanılacak ve sizde topa vurur gibi yaparak yana çekerek şık bir çalım atacaksınız. ben şunu gördüm: fifa 2008 oynadım 1 yıl kadar pek memnun etmedi * 1 yıl kadar pes 6..! oynadım, 2006 ile 2008 arasındaki farka oynanış olsun, görüntü kalıtesi olsun, seçenekler olsun, çalışma olsun * hayran kaldım. * tek kelime söylemek istiyorum * pesten soğuyan beyinsizdir
Winning eleven 3 den beri oyunu oynayan adamdir. Her ne kadar "Batessssstonnnntaaa" die bagiran spikeri ozlesede oynar. Gercekci olmak gerekirse ; 2008'den beri Fifa'nin ustunlugu var. Ancak PES 2011 icin 200 den fazla yeni elemanin 2 yildir ugrastigini dusunursek umitlenebiliriz. Umarim hayal kirikligi yasamayiz.
güncel Önemli Başlıklar