bugün

entry'ler (56)

kedilerin köpeklerden daha zeki olduğu gerçeği

ccc köpek reyiz ccc * şaka bi yana kedi niye ezilmez;

kediler bir bakıma köpeklerden daha tembeldirler. nasıl lan?! sen ne saçmalıyosun? derseniz; kedi, bütün gün miskinlik yapmayı sever, hareketli profili ise sadece yumak verildiğinde veya böyle lazerle falan oynatıldığında ortaya çıkar. Köpek ise yerinde duramaz ve mahalle köpeğiyse mahallede, ev köpeğiyse evde dört döner. bu onların hareketliliğinden ileri gelmektedir. bunun dışında köpekler gezmeyi severler. Ayrıca başka bir şey daha söylemem gerekirse, bizim mahallede kediler daha çok ve haftada 2-3 kez yerde cırkı çıkmış kedi cesetleri görüyorum. aşağı mahallede köpekler çoğunlukta ve neredeyse hiç cırkı çıkmış köpek görülmüyormuş. Kediler kendilerine doğru bir araç gelse bile yerlerinden kıpırdamaz veya hiç istifini bozmadan yürümeye devam ederler. çünkü çok gerizekalılardır. * köpekler ise kaçmaya daha meyillidirler. böylece uzun bir entirinin de sonuna geldik. *

babanın siktirin lan evimden demesi

Bokun afiyetle yendiği andır. Yapılması gereken şey siktirmektir. *

en uzun kelime

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine'dir. Yeminlen bak *

bir sergide bir resime hareketsiz bakabilmek

Gerçekten entel biri yapabilir bunu sadece. Ben yapabilirim falan *

sabah okula gidilen arkadaşla yoldaki diyaloglar

Eğer sabahçıysanız konuşmazsınız. Hava soğuktur ve aklınızda daha fazla uyku vardır. 7 yaşındaysanız ve öğrenciyseniz hayat bazen çok zordur. *

lionel messiyle halı saha maçı yapmak

Ya da; (bkz: halısahada messiyi kaleye geçirmek) *

facebookta şizofreni dalgası

Şizofreniyi çok havalı bişey zanneden ergenlerin facebookta kurdukları sayfalarla ayaklanma başlatmalarına verilen genel isim. Şaka lan ben uydurdum. * Lan şizofrenler deli misiniz lan?

bugün istanbul da 7 şiddetinde deprem olacakmış

hadi camdan atlıyak. *

prompter i bozulunca susan başbakan

Bu entrymden sonra bazı yobazların beni eksileyeceğini bile bile söylüyorum.

Lan sen nasıl başbakansın? insan doğaçlama yapar biraz yahu! bu kadar da mı gerizekalısın! bir de halkın sanki bi bok varmış gibi alkışlaması... Aslında bence o yobazların onu alkışlaması doğrudur. Hatta ayaklarını öpsünler. Bizi şeriatın kılıcından geçirin! Yapın bunu!!

Polisler kapımda. Ergenekoncuymuşum. Neyse beyler bilgisayarımı incelicekler. Hakkınızı helal edin... *

edit: bak demedim mi bazı yobazlar eksiler diye. (bkz: o kendini biliyor) :)

paris de hiç deprem olmaması

Kalk nilay parise gidiyoz. (kütahya) *

kendini kaybedip gazeteye kayip ilani vermek

(Bkz: kendini de unutsayıdın) saçma evet.

kız arkadaşının vibratörünü kullanan erkek

Başlığın yanlış yazılmasıdır muhtemelen. (bkz: erkek arkadaşının vibratörünü kullanan kız)

Bu da olmadı be! Aynı kapıya çıkar. Neyse gidip duş alayım.

5 yaşındaki çocuğu kur an kursuna göndermek

(bkz: 16 yaşındaki kızdan en az 3 çocuk yapmak)

kokusu tadından güzel olan yiyecekler

Tarçın tek geçerim *

cami imamı ananın amı yeter artık bitir ezanı

bu kadarı biraz ağır ama daha kibarca söylenebilecek durum. örn. imam bey lütfen ezanı bitirirmisin şeklinde işi tatlıya bağlayabileceğimiz durum *

apaçilikte çığır açmak

her dans edene apaçi dememek lazım. bence bunun apaçilikle ilgisi yok, adam kopuyo. sanatcı bu.

paraya para dememek

paraya ''mani'' demek olabilecek eylem. * ben istifa ediyrum uşağum.

balıklar damatlık giyince

sanıyorum 1950'lerde çocuklara; insanlar aya çıkınca diye söylenilen söz.

çaya yarım bardak şeker atmak

çayın 2 saat karıştırılmasına rağmen şekerinin erimeyeceği durumdur. yaban gibi bir hamleyle masayı yıkmak, çaya ve şekere * yazık etmek gerekir

sevilen şarkıyı dinlerken ezan sesinin duyulması

imam sesini dalgalındırarak bir kelimeyi 5 dakikada söyleyince sövülebilecek durum. bir ezanın 10 dakikada bittiğini düşününce şarkı dinlemekten vazgeçilir. *