bugün

entry'ler (368)

e sigara

istanbul Anadolu yakası için kaliteli ve uygun fiyatlı likit isteyenler bana ulaşabilir.

likit

e sigarada kullanılan sıvıya verilen ad. akışkan olduğu için çok da düşünülmemiştir ne koysak bunun adını diye. likit isteyen olursa yeşillendirebilirsiniz.

e sigara

Likit isteyenler varsa yeşillendirebilir.

çok güzel çiğköfte yapan erkek

lan güzel çiğföfte yapıyor diye evlenmeyi düşünen var. ilişikinin seviyesine bak, tavan kıpkırmızı.

çok güzel çiğköfte yapan erkek

lan güzel çiğföfte yapıyor diye evlenmeyi düşünen var. ilişikinin seviyesine bak, tavan kıpkırmızı.

ilçe olması gereken iller

bence böyle iyi. sırf yorum yapmak için geldiydim ben.

kitap okumak varken sığırca maç izlemek

bu adam da haklı. şimdi ağır bi eleştiri yaptı diye ters cevap vermek olmaz. ancak şu var böyle bir düşünce bu üslüpla söylenmez. ee sen bu dediğini yapıyorsan o okuduğun kitaplardan hiçbisey anlamamıssın demektir.

otobüste yer verilen kızın numarasini vermemesi

konuya istinaden düzeltildi.

seni yokluğumla imtihan edeceğim diyen hatun

çok kiloluysa zor bi imtihan olur.

ateistlerin saygı beklemesi

Ulan bunu yazan daha Kuran'da inanmayanlara ne hakaretler ettiğini bilmeden fikir beyan ediyor ya ben buna yaniyorum.

eski kız arkadaşın profiline bakmak

olm bi odunla bile 3 yıl beraber vakit geçir sonra merak edersin noldu diye. bişeyler bitmediğinden değil, ona harcadığın onca zamandan sonra napıyo o namussuz diye merak ettiğinizden bakıyosunuz. ben napıyorum? ben de bakıyorum bazen :p

rte hayranı olup dinci olmayan yazar

akateistler olarak bu başlıktan rahatsızız. (üzülen smile)

başörtülü olmasa da kapalı giyinen güzel kız

hay sizin düşünce yapınızı seveyim. başörtülü olmasa da ne demek ulen? bu dünyaya tesettürle geldi sanki itfaiyesine su verdiğimin arkadası.

siklenmeyen yazar

çok sakat var çok. Çok saka..

siklenmeyen yazar

çok sakat var çok.

en yakındaki kitabın yazarı

Allah. Kitap ismini de söyleyeyim de merak etmeyin; Kuran-ı Kerim.

kısa saç mı uzun saç mı

arkadaşlar yıl 2014?! cidden lan 2014 oldu yıl. insanların fiziksel özelliklerine göre saçın uzunluğu kişiden kişiye farklı gözükür ve diğer insanlarda farklı algılar yaratır. bence cardozo bu sezon kaç gol atar onu konuşun, daha cok yakısır.

chp nin en son 1950 de başa geçmesi

77 seçimlerini 50 den önce sanan cahil söylemi.

biz ülkeye lider ol dedik gitti dünya lideri oldu

Gittiği ülkelerin zabıtası bile kendisini karşılamaya gitmiyorken,bakış açısı değil Türkiye sadece yirmi iki metrekarelik kahve olan vatandaş söylemi.

point blank

|Mysterion| nickiyle Korgeneral olduğum oyun. Hirayla başlamıştım bu oyuna be *