entry'ler (1185)

351 inci dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

ilk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANiSA

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 14'üncü Zh. Tug. Top. Tb. 2'nci 155/39 mm K/M Ob. Bt. K.lığı
KIBRIS

sınıfı: topçu

olarak tarafıma en büyük kazığı atmış sınavdır.o sıcakta kıbrısta ne yapılır, nasıl olur diye kara kara düşünmeketyim.

351 inci dönem askere gidecek sözlük yazarları

3 nisan günü küçükyalı'da sınava girerek artık bahtıma nereleri çıkarsa paşa paşa gidip 155 gün boyunca tüm benliğimi tsk'ya emanet edicem.mantığı evde bırakıcam 12 nisan günü, 155 gün sorgusuz, sualsiz, ot gibi yaşayıp geri dönücem.

gareth bale

serbest vuruş tarzını cristiano ronaldo'ya benzetenler var ama topun gidişi itibariyle daha çok juninho pernambucanoya benziyor serbest vuruşları.seneye madrid'e gitmesi durumunda bambaşka şeyler olabilir orda.iki tane şutör tazıyla o takım tutulmaz.

allah a dava açmak

tipsiz biri yapsa tazminat kazanabilir.

morgan freeman

morgan freemanın bi numarası yoktur aslında, asıl maharet onu türkçe seslendiren adamdadır.

pes oynayan erkeğine oral seks yapan kız

bana bi online turnuva şampiyonluğuna mal olmuş kızdır.

5 yılda 451 trilyon harcayan cumhurbaşkanı

bu adam bi de bunun üzerine maaş aldıysa önümüzdeki seçimlerde ben de adaylığımı koyarım.ne güzel lan, ye, iç, sıç, gez, harca, üstüne bi de mayış al, ssk da yatıyo, oh mis amk.

darijo srna

değeri bilinmeyen futbolculardan.komple bir futbolcu, oynayabildiği birden fazla bölge var ve her bölgede asıl mevkisi olan sağ bek kadar başarılı.frikikleri, temposu, konsantrasyonu, profesyonelliği en üst seviyede.shakhtarda olması onun adına bi şanssızlık, çok daha büyük takımlarda oynayabilecek kapasiteye sahip ama yaşı itibariyle pek mümkün görünmüyor.

14 şubat teksilci kuyumcu çiçekci günü

çikolatacılar da nasiplenmektedir.

sevgiliyi sokak ortasında dövmek

dayak yiyen erkekse izlemek enteresan olabilir.çat çut diye erkeğe asılan bi kadın hoş görünmese de sıradışı bi deneyimdir.

iş yerinde akşama kadar boş oturmak

dün yaptığım ve bugün de yapacağım şeydir.bütün işlerimi önceki günlerde bitirdiğim için öyle rahatım ki partner gelse siklemem, o derece.

yazarların kızlar hakkında tespitleri

insan v 2.0dır bu arkadaşlar.bi de çok güzeller be sözlük.

saçı berbat kesen kuaföre yapılacaklar

değdirilmeyi, hatta sürtünülmeyi bile sineye çekebilirim ama saçımı düzgün kestiği müddetçe.o saçlar şeklini alacak, baktım ki model bozuldu, cebimde taşıdığım sustalıyı değdirdiği yerine saplarım.

alessandra lolita oswaldo

(bkz: osvaldo nartallo)

yazarların yüzde 90 nı aptaldır

"yazarların yüzde doksan aptaldır" yazan yazarı da bu yüzde doksana sokan önermedir.

vapurdan martılara diss atmak

martılar da küfürlü diss atarak karşılık verecektir.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

yerini 06:15'de ateşlenen sigaraya bırakandır.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

hay amk diyip geç kaldığım sigaradır.

sıla nın omuzları

(bkz: 3 köprü)

alanya hamdullah emin paşa üniversitesi

gerek ismiyle gerek misyonu ve vizyonuyla tam bir eğitim yuvası ve gelişimin meşalesidir.akıl sağlığı yerinde olan hangi birey tercihlerinde bu güzide eğitim kurumuna yer verir, orası ayrı bir muamma.