bugün

hayvan diyorum başka bir şey demiyorum ne haz alıyor onuda anlamıyorum, acaba kendi kız kardeşine başka bir erkek yapsa nasıl kudururdu hayvan, eşşolüsü, bu erkek ahlaktan, medeniyetten yoksun erkektir, ot gelip sap gider bu hayattan.
aleni şekilde taciz eden insandır.acaba o kız donüp "napıyosun sen ya" dediğinde ne yapar cok merak ediyorum ?
(bkz: fortçu)
onu da bi fordlayan çıkar inşallah denilesi durumdur.
kısa bir teğetten bile medet uman zavallı.
bir de bunların erkeğe sürtünen kız versiyonu vardır. her ikisi de aşağılıktır... kızlar kendisine sürtünen öküzden hayatta haz almazken, erkekler hatun kişi sürtününce hınzır bir şekilde davranırlar.
çocukken büyük ihtimalle tacize uğramış piskolojik delidir .
aslında niyet önemlidir. istanbul da yaşayan herkes bilir ki toplu taşımacılıkta * sürtünmeden inmek ve binmek çok zordur. başka çare olmadığına göre mümkün olduğunca ilerlerken dikkat etmeli ayrıca arkamıza da sahip çıkmayı bilmeliyiz. *
kaybedecek bir şeyi, (özellikle de bir onuru ve gururu) olmayan, bazı şeyleri yaşayamayacağını da anladığından, azgınlığını böyle tatmin etmek isteyen erkek tipi. kendince eğlenir böyle yaparak.
* (bkz: arkayı sağlama almak)
tanım: sürtme hızıyla abazanlığı arasında doğru orantı bulunan insan.

adama sen sosyalleşme imkanı verme. git şu karıyla evlen, hemen çocuk yap de. sonra da hayvan niye sürtünüyon? oldu mu şimdi cancaazlar? adam görmemiş, istemiş, vermemişsiniz. o da şişmiş ne var bunda? sürter de, geçerken eller de. siz saklayın kukularınızı en değerli hazineymişcesine, sonra küflenince de atarsınız. frijit toplum istemiyoruz.
neden yazdım bu paragrafı olayın bir de bu boyutu var çünkü. yoksa ben kimseye değdirmem değdirene de tiksinerek bakarım ama, bir de bu açı var. (bkz: kafa kafaya mı verecez kafa kafaya gömecez)

edit: sürtmüyorum ben kimseye ha yanlış anlamayın lan.
bir de bunların kızı sıkıştıran tipleri vardır.üstelik bazen bunlar anlaşıp resmen grup halinde kıza girişebilmektedir.bundan korunmanın yolu dirseğini adamın midesine geçirmektir.***
(bkz: frotorizm)
(bkz: şerefsizlik)
.ötüne jop sürtülesi kişidir.
(bkz: öküz)
20 entry girildiğine bakılırsa boşalmanın an meselesi olduğu durum.
hele birde kesistiğin hatuna sürtünüyorsa, allah ne verdiyse girişilmelik erkek.
zavallı varlık hatta ucube
bir sırt çantasının en işe yaradığı zaman bu şereften mahrum varlıklardan korunma amaçlı kullanıldığı zamandır. sırt çantasının olmadığı durumlarda bu mahluklardan sakınayım derken yapılan manevralar ise sakınılandan daha matah değildir.*

(bkz: bir kalkan olarak sırt çantası)
Allah belasını versin denilen tiplerdir.ayrıca kız, sürtünme türüne göre içinden veya dışından söylemek üzere 40 türlü küfür sıralar.insanlıktan çıkmış hayvan konumuna geçmiş rezil yaratıklardır.her türlü belanın başına gelmesini hak eden iğrenç tipler.
abazan ve ötesi
bunun eğitimsizlikle, görmemişlikle, ezilmişlikle ilgisi yoktur. üniversitede okuyan öğrenci tarafından bile yapıldığı görülmüş, esefle kınanmıştır. kişilik bozukluğu, cinsel sapkınlıktır. istanbulun kalabalık iett otobüslerini daha da iğrenç hale getiren utanılacak bir ayrıntıdır.bunların tek çaresi rahatsız edilmek istemeyen kızların çantalarında iğne gibi delici aletler bulundurarak, sürtünen kişinin sürtünen yerlerine batırmak suretiyle cezalandırmalarıdır. şiddetten anlar bu sapıklar.
45 kişilik otobüste 100 kişi varsa, ya o otobüse binmeyeceksin yada erkeklere bok atmayacaksın. *
sürtünme ile elektriklenme sonucu belki mutlu olrum düşüncesiyle yapılabilir.