bugün

(bkz: otobüs fren yaptığında kıza sarılan erkek)
dayak eksiği olan erkek cinsiyetine sahip insan görünümlü ayu.
küçüklüğünde muhtelif zamanlarda sürtünülmüşlükler yaşamış bünyedir, allah ıslah etsindir.
eger kasıt fordculuksa yapıldığı anda orada rezil etmek lazım ama yok fordculuk değilde sürtünüp geçiyorsa hiç kimse kusura bakmasın oda olacak artık.
matkabını bileyen abazan gençlik ..
(bkz: fırsatlar değerlendirmek içindir)
hayvandır.aslında hayvanlara ayıp oluyor ama başka bir kelime ile tanımlayamıyorum. bu yaratıgın annesi, kız kardeşi yada kız arkadası hiç otobüse binmeyecekmı? hoş çokta umrunda olacagını sanmıyorum çünkü ahlak duyguları gelişmemiştir.
aletinden asılıp taksim meydanında sallandırılması gereken şahıs.
onu doğuran bir ana olmadığı sanılan yada annem'e de yapılsa zevk alırım zihniyetli insan kılıklı zavallılardır.
Kalabalık otobüslerde, yapılmaması neredeyse imkansız eylemdir. Bundan hoşnut olan var mıdır? elbetteki vardır. Ama kurunun yanında yaşta yanıyor malesef.
kendi annesi bacısı yokmuş gibi davranan hayvan türüdür. bu yaptığının yanına kar kalacağını sanır. ama bir yerlerden mutlaka çıkacaktır. yine de hayvan demek bile hafif kalır hayvan oğlu hayvana.
sürtünme ile elektriklenme sonucu belki mutlu olrum düşüncesiyle yapılabilir.
45 kişilik otobüste 100 kişi varsa, ya o otobüse binmeyeceksin yada erkeklere bok atmayacaksın. *
bunun eğitimsizlikle, görmemişlikle, ezilmişlikle ilgisi yoktur. üniversitede okuyan öğrenci tarafından bile yapıldığı görülmüş, esefle kınanmıştır. kişilik bozukluğu, cinsel sapkınlıktır. istanbulun kalabalık iett otobüslerini daha da iğrenç hale getiren utanılacak bir ayrıntıdır.bunların tek çaresi rahatsız edilmek istemeyen kızların çantalarında iğne gibi delici aletler bulundurarak, sürtünen kişinin sürtünen yerlerine batırmak suretiyle cezalandırmalarıdır. şiddetten anlar bu sapıklar.
abazan ve ötesi
Allah belasını versin denilen tiplerdir.ayrıca kız, sürtünme türüne göre içinden veya dışından söylemek üzere 40 türlü küfür sıralar.insanlıktan çıkmış hayvan konumuna geçmiş rezil yaratıklardır.her türlü belanın başına gelmesini hak eden iğrenç tipler.
bir sırt çantasının en işe yaradığı zaman bu şereften mahrum varlıklardan korunma amaçlı kullanıldığı zamandır. sırt çantasının olmadığı durumlarda bu mahluklardan sakınayım derken yapılan manevralar ise sakınılandan daha matah değildir.*

(bkz: bir kalkan olarak sırt çantası)
zavallı varlık hatta ucube
hele birde kesistiğin hatuna sürtünüyorsa, allah ne verdiyse girişilmelik erkek.
20 entry girildiğine bakılırsa boşalmanın an meselesi olduğu durum.
(bkz: öküz)
.ötüne jop sürtülesi kişidir.
(bkz: şerefsizlik)
(bkz: frotorizm)
bir de bunların kızı sıkıştıran tipleri vardır.üstelik bazen bunlar anlaşıp resmen grup halinde kıza girişebilmektedir.bundan korunmanın yolu dirseğini adamın midesine geçirmektir.***
tanım: sürtme hızıyla abazanlığı arasında doğru orantı bulunan insan.

adama sen sosyalleşme imkanı verme. git şu karıyla evlen, hemen çocuk yap de. sonra da hayvan niye sürtünüyon? oldu mu şimdi cancaazlar? adam görmemiş, istemiş, vermemişsiniz. o da şişmiş ne var bunda? sürter de, geçerken eller de. siz saklayın kukularınızı en değerli hazineymişcesine, sonra küflenince de atarsınız. frijit toplum istemiyoruz.
neden yazdım bu paragrafı olayın bir de bu boyutu var çünkü. yoksa ben kimseye değdirmem değdirene de tiksinerek bakarım ama, bir de bu açı var. (bkz: kafa kafaya mı verecez kafa kafaya gömecez)

edit: sürtmüyorum ben kimseye ha yanlış anlamayın lan.