bugün

entry'ler (414)

kazakistan

turkistan şehrinden bildiriyorum . havalarin şu siralar çok sicak oldugu ülke . para birimi tenge dir . 1 dolar tahmini 420 tengeye denk gelir . market fiyatlari cok uygun ve yaşamaya elverisli ulkedir . yari turkçe yari rusça çok rahat gezebilirsiniz . vizesiz giriş hakkida var .

sözlüğün bitmesi

(bkz: geçmiş olsun)

başka şehirden otobüs tutup yağmaya gelenler

(bkz: kırılmasın diye kenara topladıydıkta)

yalanda bacak gibi

(bkz: ziyaaaaaa)

prezervatif alırken utanmak

sadece dinci işletmeler için geçerlidir , ref. no #6019021 . demekki laikci merketlerden prezervatif alırken utanmayacağınız . hatta kasiyer dövmeli , başı açık ise hiç çekinmenize gerek yok .

genç kızlara bbg tuzağı

tamamen saçmalıktır . ortada herhangi bir düzanbazlık yada kandırmaca yoktur . şöyleki ;
bahsi geçen yarışma zaten günlerdir internette reklamı yapılan bir yarışmadır . şahsen hani şu bildiğiniz " hemen tıklayın 100 köntör kazandınız " tarzı reklamlarda hep raslıyordum . kontör vererek üye olup evi seyredebiliyorsunuz . kısacası bu .
ahada linki ;
http://www.bizevdeyiz.tv/
yani burada yaşananlar doğrudur demek istemiyorum . isyanım sadece bildik türk tepkisi 'ne . kimse görmezse görmezden gel , yok eğer gündeme gelmişse şiddetle kına . breh breh breh .

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

yolda yüyürken yerde 1 kuruş bulmak .

oral seks

http://www.ppoog.com/ohaaa31cm.jpg
*

9 eylül 2009 istanbul yağmuru

siyasete alet edilen sel baskınıdır . ulan herşeyi geçtik bundanmı medet umuyorsunuz . insaların ölmesindemi medet umup belediyeye , iktidara saldırıyorsunuz .

10 eylül 2009 azerbaycan ermenistan çatışması

beklenen çatışma , çünkü bu coğrafyada ne zaman bir barış umudu filizlense , ne zaman biri silahların susması gerektiği sözlense hep bu çatışmalar oluyor .

system of a down tişörtüyle türk ocağına gitmek

asi ve marjinal genç : meeraba
türk ocağı elemanı : merhaba hoş geldin
asi ve marjinal genç : eee
türk ocağı elemanı : eee ne kardeş
asi ve marjinal genç : ben şimdi system of a down tişörtü giydim . bak bunlar türk düşmanı .
türk ocağı elemanı : ee napalım
asi ve marjinal genç : üstelik oruçta tutmuyorum
asi ve marjinal genç : ateistim
asi ve marjinal genç : ilgi çekmek istiyorum
asi ve marjinal genç :...
asi ve marjinal genç :...

yalçın küçük

http://kemalistler.files....008/07/yalcin-kucuk-8.jpg

kürt açılımına karşı çıkan sosyalistler

(bkz: dostum sosyalist demişsin ama bunlar ergenekoncu)

riza karabasan

(bkz: altıncı nesil silik)

zall

her önüne gelenin ayar verdiği kişi .
şimdi biraz geriye gidecek olursak , örneğin ;
bizim eleman yada / ayarcı kişi sanıyorki , kitleleri peşinden sürüklüyor . her yazdığı bir numara . hele de haftanın en iyileri/kötüleri sıralamasına girmişse demeyin keyfine . ama asıl sorun burdan sonra başlıyor .
ulan yazıyorsun seviliyorsun otur oturduğun yerde ... malesef , arkadaş gündem yaratıyor ya uludag sözlük te , hemen zall a ayar verme derdine giriyor . yok efendim sözlüğü terk ederim giderim tiripleri . efendim burası nasıl sözlükmüş . sanıyorki milyonları peşinden sürüklüyor . kendisi kızınca milyonlarında kızdığını sanıyor .... bunlar boş işler arkadaş . çekip gitsen kimsenin unrunda bile değil ... benden demesi .
örneğin ;
ben 2006 dan beri buradayım . yazı/entry yazma konusunda pek parlak olduğum söylemez ama güzel okurum . o yüzden uludağ sözlük ü yazmaktan çok okumayı çok seviyorum . zaten bu sözlük formatı nerdir bir türlü kafam sarmadı . ama bu süre zarfında ilgimi çeken gelişmelerde oluyor . bir yazarın doğup , gelişip , yokoluşunu çok rahat gözlemleye biliyorum . sıralacak olursak ;
1- yazarın ilgi çekmeye başlaması dönemi
2- sağa sola laf sokmaya başlaması dönemi
3- yönetime / zall a laf sokmaya başmaması dönemi
4- sözlüğü terk etme dönemi
5- tekrardan sözlüğe geri dönme modeli

uzar gider
malesef bu adam / zall bu tiplerle uğraşmak zorunda ben buna üzülüyorum . sonuçta burası bir internet sayfası . bu adama / zall a sayfalarca küfür yazsan ne olacak yazmasan ne olacak .

dinci ne la

(bkz: laikci)

calyx

açılın ben kadınım .
(bkz: cmylmz)

türbanlı kızların ortak özellikleri

ekşi sözlük ve uludağ sözlük için vazgeçilmez konu olmaları .

harama günah deyip vurgunun en büyüğünü yapanlar

(bkz: aydınlık dergisi okuyup başlık açmak)
(bkz: vay be memleketi soymuşlar)

oruç tutmadığı için tartaklanan bir grup genç

öncelikle ;
(bkz: başlık parsellemek)
efendim önümüz ramazan malum haşema , türban haberleri yapmaktan sıkılan bir kısım medya muhabirlerinin imdadına sular seller gibi yetişecek haberdir . tahminen ramazan aynın 4. veya 5. günü çıkması muhtemeldir . akabinde ise lüks iftar sofraları haberi gelecektir . ilgiyle bekliyoruz .