bugün

muhakkak ki cehennem biletleri çoktan kesilmiştir.
(bkz: domuz eti yemeyen müslümanlar)
ramazan boyunca yarra yering içerler.
mantıklı olanı yaparlar.
oruç tutan bir ateistten daha mantıklı olduğu kesindir.
allah'ın işini yapamdığını düşünüp onun yerine karar vermeye nezaman başladınız herkes kendi işine baksınki " küme niyet küme kısmet " olayı olmasın.
(bkz: hoşgörü dini)
(bkz: fuck off)
cennet ucuz degil cehennem lüzumsuz degilsözlerinin onlara hitap etdigini düşünüyorum ne hikmetse.
- Neden oruç tutmuyorsun ey ateist?
+ sana ne?
- ama ben tutuyorum, çünkü oruç tutarsam cennete gideceğimdir idi.
+ bana ne?

tanım: en basit tabirle "sana ne"dir, "bana ne"dir, "kime ne"dir.
tutanı da mi vardı sorusunu akla getiren mantık dışı olay örgüsüdür.
herkesi müslüman zanneden densiz sözü.

herif belki hristyan nereden biliyorsun ateist olduğunu?
bulunmuş olduğu durum ve düşünce yapısına uygun hareket eden, kararlı, yanılgı içinde olmayan kimselerdir.
eğer sorun aramak gerekirse oruç tutmak gibi bir çok dini fiil ve motifi yerine getirip kendi inancını sorgulayamayan bilinçsiz kimselerin durumlarını incelemek gerekir.
Şöyle ki; bir kimse yaptığı eylemin ona ne katacağını veyahut ne kazandıracağını bilmelidir, hissetmelidir.
eğer ki eylem düşünce sistemine bişey katmamışsa, basit en düşük düşünce kırıntılarıyla bile çözülebilecek (bu başlığı örnek verebiliriz )paradoksları hayatı boyunca yaşayacaktır.
herkesin inancı kendine deyip, durduk yere ateistlere laf atan, hakaret eden, sanki bazı şeyleri zorla yapmaları gerekiyormuş gibi üstüne basa basa belirten, müslümanım diye geçinip islamın da hiçbir şeyini bilmeyen, cahil mi cahil, aptal mı aptal bir geri kafalıyı asla ilgilendirmeyen, her istediğini de özgürce yapabilecek, inanç özgürlüğü olan ateisttir.

son sözüm:
bi siktir git.
(bkz: oruç tutan ateistler mi varmış)
ateist çok arkadaşım var ama bir tanesi ile istanbul'un tarihi camilerini gezecektir bir ramazan günü. "bende oruç tutayım o gün" dedi. "iyi, tut bari", dedik. iftar olmadan acıktı bu, gitti tost yedi. zaten sahura da kalkmamış. zor dedi sizin de işiniz. yolumuza devam ettik. hayat ne tuhaf vapurlar filan yani.
oruç tutmayan hristiyandan farksız olan insandır.
ibretlik paylaşım denilen.

(bkz: başlık sıçmak)
şehirdeki yobazların sözlüklere girmesinden sonra dışarıda yapılan baskıların benzerinin sözlükte de yapılacağı insanlardır.

nasıl yaşaması gerektiği birileri tarafından dikte edilir, inançları birileri için önemsizdir, illa onların inancıyla yaşanmalıdır. yaşanmıyorsa baskı, zulüm, dayak...vs yobazlar tarafından uygulanabilir.
kimin cennete kimin cehenneme gireceğine şahıslar karar veremez.