üçüncü nesil bir yazar. *
grubumuz tonyuku tungaya hayranlığını paylaşmış olan yazar. ilk konserimizde backstage'e bekliyoruz kendisini
en beğenilen entryleri bölümünü okuduğumda gerçektende beğeniyi hakeden yazılar yazdığını görüp takdir ettiğim yazar.
efenim sözlüğün ender rastlanır türdeki yazarlarından. geç farkına vardım. o da benim kabahatim. "okuyunuz" derim ben...
(bkz: yuri orlov)
bana hoşgeldin diyen yazardır.
soldan soldan bakıp güzel entryler çakan yazar.
aynı zaman da bir itü sözlük yazarı.
emre aydın ve yalın'a bok atan yazar.
(#4061397)
kaç albümün var senin?
kaç şiirin?
kaç konser verdin?
kimsin?
müzikten zerre kadar anlamayan, dinlemediği kişi ve gruplara bok atmayı amaç haline getirmiş yazar. birinin tarzıyla hep aynı şarkılar yapmayı ayırt dahi edemiyor. aynı kişi, aynı sesle söylüyor tabii birbirine benzeyecek.
muhtemelen hazreti isa olan kişi. teröristlere onlar benim kardeşimdir diyen bir kadına yapılan eleştirileri ne yapıyorsunuz çok ayıp cıss piss kaka gibi eleştiriler getirmektedir. sana tokat atana öbür yanağını çevir felsefesinin 2000 yıl geride kaldığın fark etmemiş galiba.
yeni keşfettiğim eski yazar. sağlam yazar, dikkatli olun çarpar..
(bkz: üçüncü nesil izinli yazar) *
bana hoşgeldin demiş kibar yazar.
hoş geldini bol yazar, selam olsun.
son entrysini 2 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.
martin mystere'in okuldan itibaren çok yakın arkadaşıyken sonradan bozulup karizmatik kötü adama dönüşen martin mystere karakteri. çoğu macerada bir gözü bantlı ve bir elinin yerine özel bir silah takılıdır.
son entrysini 26 şubat 2011 tarihinde crassus başlığı altına giren, toplamda 534 başlık ve 1283 entry sahibi üçüncü nesil yazar.