bugün

iSTiSNASIZ her gün köşesine taşıdığı, dtp logosuyla, ne yapmaya çalıştığını ciddi anlamda merak ettiğim "misyon" sahibi yazar.

bir ara bugün gazetesinde cengiz çandar ısrarla hergün "akp yanlısı" yazılar yazar ve yazısının başlığında illa ki orhan pamuk kelimesine yer verirdi *. sonunda ne oldu, cengiz çandar referans gazetesine terfi etti. bakalım bu ılıcak neyin peşinde, ne görev ile burada bulunuyor, ne göreviyle ısrarla "bir tarafa yönelik" yazıyor ve sonunda ne bekliyor. *

denemesi bedava yahu, hergün bakın bu kadının köşesine bir dtp logosu göreceksiniz.

ssk ile ilgili köşe yazan, ne zaman emekli olurum sorularına cevap yetiştirmeye çalışan köşeci abiler bile yazılarında her gün bu kadar ssk kelimesi geçirmiyordur, bayram da seyran bari başka konulardan bahsediyordur. ama burada öyle bir şey yok.

ısrarla, inatla, sabırla, pisikopatça, paranoyakça aynı yazı, aynı konu aynı logo. öeehhh... *
imam nikahinda cekilen mini etekli fotografi kendisini ve kisiligini cok iyi aciklayan sahsiyet. ruzgarin yonune gore her iki tarafa da aninda kivirtabilecek kisilik.
fönlü saçıyla türbanı savunan akp nin dalkavuğu.
kanımca kimsenin sevmediği * amerikancı, başa kim geçerse yalakalığını yapan, herkesi çileden çıkaran; ama tüm bunlara rağmen bütün habercilerin programlarına çağırdığı kadın.
türban meselesi kapanınca, nihat genç torpili ile skyturk'te çaycı kadrosundan işe başlayacak olan kişi.

- nazlı ne biçim çay bu imamın abdest suyu gibi? kızım yazmayı beceremedin bari çay yapmayı öğren!
zengin bir kocanin koruyucu kanatlari altinda basina sizan, sonra da o kocadan kalan yalilardaki masalarin etrafina topladigi kendine benzer tiplerle, fikirler yumurtlayan civciv. * * * haris yuzunden samimiyetsizlik akiyor.
Kaşıntı sebebidir.
'' hükümet nazlı ılıcak'ın başını örtmek için referandum'a giderse, hiç düşünmeden desteklerim -suavi özyiğit- deniz som'un köşesinden ''.
12 eylül'den sonra, süleyman demirel'den '' bir bilen '' olarak bahsedip, onun savunuculuğunu yapan, daha sonra, erbakan'ın partisinden milletvekili olup, merve kavakçı olayıyla partinin kapatılmasını sağlayan, bugünlerde hızlı bir iktidar yandaşı, sabah gazetesi yazarı.
antipatik, tutarsiz, sahtekar (lutfen bedava TV olayini hatirlayin), iktidar yalakasi, TSK dusmani, bol bol ayar yiyen, ailesi itibariyle bugunku konumunda olabilmis ici bos insan.
21. ve 22. hükümette bakanlık yapan muammer çavuşoğlunun kızıdır. 1999 seçimlerinde fazilet partisinden istanbul milletvekilli seçilmiştir ayrıca.
müthiş bir showmandir*. kim ne zaman önde olsa onun yanına geçer ve böylelikle gazetelerdeki köşesini de kimseye kaptırmaz.
mehmet altan misali z raporu hazırdır.
türbanoloji uzmani.
programdaki konuşmalarını anlayamadığım birşeyler yazmaya çalışan, iktidar yanlısı yazarlardan.

(bkz: çakma kemalist)
bu bagyani izlerken acikcasi sasiriyorum. bu kadar hiddetle, sonuna kadar savundugu seyi, turbani neden acaba kendisi takmaz. yani kizlara gidin siz takin turbanlarinizi hep geride kalin benim gibiler de sizin daimi savunucusu olacakdir dese belki de ne yapmaya calistigini daha iyi anliyabilecegiz. ayrica ataturk dogmasi, hatirasi gibi sacmasapan seyler uretmesini hayretle izliyorum. bre kadin sen demokrat partili vekilin kizisin, avrupada egitim gormussun sonra gelip ulkende kendi kafanda bile olmayan seyi savunuyorsun, bunu kendi iradenle mi yapiyorsun yoksa sana yaptirtiyorlar mi diye de dusunmeden edemiyorum.
1944'te Ankara'da doğmuştur.
32. gün programında atatürk'ü hatıra olarak nitelendirip, söylediği onca laftan sonra atatürkçü geçinen tuhaf kişilik. *
özel üretim bir modeldir.

bu model, hem saygın bilgiç havalarına girer, hem çirkeflikler yapar, hem zeka yoksunu konuşma ve savlarla insanı tartışmaktan bezdirir.

amerikan israil üretimidir.
(bkz: sirret)
hakkında bu kadar entry girilince akp yalakalıgından vazgeçti sandığım kadın.
bünyede salt nefret uyandırabilen ender insanlardan.
hayatımda yeşim salkım dan sonra en çok korktuğum kadındır. (bkz: nazgul)
söylediği yalanlara o kadar kendini kaptırır, öyle usta bir takiyyecidir ki, inandırmaya ilişkin halet-i ruhiyesine kanıp inanmak işten bile değildir kendisine.
iflaslardan sonra belini nasıl, daha doğrusu kimlerle doğrulttuğunu sormak istediğim kadındır ayrıca.
takdir edilesi şahsiyet, her iktidarın 1 numaralı kadını. olur da bi' gün kominizm gelirse ahanda buraya yazıyorum en ateşli savunucusu yine nazlı ılıcak olacaktır.
yamulmuyorsam bu kadın dsp kongresinde de birşeyler yapmıştı ve tartaklanmıştı. yok daha velettim o zamanlar belki yanlış hatırlıyorumdur.

edit: protesto etmek için alkış tuttuğu için partililer tarafından tartaklanmış.
nabza göre şerbet veren birey.