bugün

burdur/bucak'ta nahil=nasıl anlamına gelir. ancak dışarıdan gelenler konuşma içinde geçen bu kelimenin anlamını ayırt etmekte zorlanırlar.
ikinci nesil silik.
editto:uyarılara duyarsız kalmış insandır ayrıca.*

+format namına teslim ol.
-hayır ancak siliğimi yakalarsınız.
+eğer şimdi teslim olmazsan çok uzun bir süre çaylak olacaksın.
-yaklaşmayın kafa izni alırım.
+dur yapma.
-hahahahahaha 3 ay kafa izni.tık *
+tüh. kankilerine haber verin alsınlar siliğini.
bir gün yolu düşerde uğrarsa buralara hemen bana mesaj atması gereken yüce insan.

--spoiler--
ps. yalan. ne yücesi lan?
ama at sen mesajı önemli.
--spoiler--
nickini görünce yok artık dediğim, her fırsatta ibneliğini yüzüne vurduğum, ama şöyle bir düşününce gerçekten çok özlediğim insan.

ps. bir gecede bir anda 5 tost üst üste yeme kapasitesi vardı adamın.
ah eski günler.
25 mayıs saat 21 sularında kendisini kaybettik... mekanı cennet olsun.
ilgi çekme amaçlı saçmalayan yazarlara benzer bir tarzı olan kişidir.

ancak onlar gibi değildir. zeki olduğu, düzgün düşünebildiği aslında cümlelerinin arasında gizlidir.

bence yapma bunu, kendi tarzını oluştur..
kendi adımı girip baktıgımda dolu bişiler yazdıgını görüp şaşırdıgım insan.birşeyler yazmak vacip oldu artık deyip utandırtmıştır kendisi.the dark knight filminde aynı karakterede * hayran oldugumuzu gorup sevindigim insan.
"özledik lan!" yazarı.olsada yesek.
gün itibariyle 2.nesil siliktir*

edit:vicdan azabı çektim sanırım.severiz sayarız büyüktür ellerinden öpülür.
aklı fikri sadece birindedir.yiğitliğe b.k sürdürmek olarak algıladığından çaktırmaz pek ama öyledir.hatta öyle çok sever ki oyunda bile aklından çıkarmaz sevdiğini.buyrun efeem kanıtım;

kömür, nohut, makarna ve pirinç verilirse belki saçmalaktan vazgeçer ve bunları verenin istediği gibi konuşmaya başlar diye düşündüğüm sanalcan.
uludağ sözlük tarihini ikiye ayıran insan:

nahil'den önce (n.ö.)- nahil'den sonra (n.s.)
bu aralar pek süslü insan.süslerinden arındırmak huzura doğru yelken almasını sağlamak için gel küp kökünü alıyım dedim üstelik kimse düşünmemiş huzura ermesini. çok hayırlı bi evlatım ama istemedi.
Bundan 18 gün önceydi.

Bungee jumping yapmak için erivan'a gitmiştik. Nahil şapka takıyordu çünkü güneş vardı, "çıkar şunu cilalı ibo'ya benziyorsun." Dedim. O da bana "yavyiiim" dedi. Sinir oldum, Tokat attım, şapkası düştü. Artık yine nahil'e benziyordu.

Ardından Elimizde biralarla sıraya girdik. Ama Önümüzde epeyce uzun bir kuyruk vardı. "bekleyeceğiz mi?" diye sordum. "bekleyeceğiz." Dedi. "beklemeyelim." Dedim. O da "tamam." Dedi. Sonra beklemedik, önümüzdekiler sırada duruyordu hala. Biz yanlarından yürüyüp en ön sıraya geldik. Kimse bir şey demedi.

Aslında biri bir şey dedi, 80 yaşında bir amca epey tepki gösterdi; "girin sıraya eşşoleşekler biz varız, ne günlere kaldık be; terbiyesizler haysiyetsizler." Dedi. Durdum, amcaya baktım. O da bana baktı. Üfledim, düştü. Biz de Tekrar en öne geçtik.

Başımı nahil'in göğsüne yasladım. Etraftakiler "ay ne romantik" diyip duruyordu. Oysa ben sadece kalp ritmini ölçüyordum. Belliydi; tırsmıştı nahil. "korkuyorsun bebeğim." Dedim. "evet hayatım." Dedi. "korkma." Dedim, o da yutkundu.

"korkuyorsan yapmayalım." Dedim, "olur valla." Dedi.

"o zaman başka bir şey yapalım." Dedim. "ev boş." Dedi. Tokat attım, ağladı. Sonra sarıldım. O da bana sarıldı. "ama cidden kimse yok evde." Dedi. Bir daha tokat attım. Yine ağladı, ama bu sefer gidip az önceki amcaya sarıldım.
6 gün önce kendisiyle caravan rock bar'a gittik.

içeri girdik, caravan'daki şapkalı adama "selam" dedik, o da "selam" dedi. sonra bir yer bulup oturduk. kendisi duvardaki posterlere bakıp "bunlar ne böyle" diye söyleniyordu. onlar "ne" değildi, albüm kapaklarını içeren posterlerdi. sonra o da farketti bunu, bana güldü. ben de ona güldüm.

bir süre sonra biralarımız geldi. onun birası daha köpüklüydü, "köpüğünü içeyim?" dedim. "çok romantiksin" dedi. sonra köpüğünü içtim. bu sefer "ben de seninkini içeyim" diye bir istekte bulundu. "onu da ben içeceğim" dedim. üzüldü ama "tamam" dedi.

toplamda 4 tane 50'lik bira içmiştik. dışarı çıktık, ikimiz de sallanıyorduk. ben onun uzun saçlarıyla oynuyordum yolda giderken, o da ayağıma basıp duruyordu. çok romantik bir ikiliydik o an, bütün istiklal caddesi bize bakıp kıskanıyordu. sonra canım fıstık istedi, nahil'e söyledim. o da bana fıstık aldı. ben de fıstığı yedim. ama doymadım.

kendisi otobüste de rahat durmuyordu. "bize gelsene" dedi. "neden?" diye sordum. "sana taso koleksiyonumu gösteririm." dedi. "saçmalama." dedim. o da "tamam saçmalamam." dedi. "iyi" dedim. sonra omzuna yaslanıp uyudum.

uyandığımda son durağa gelmiştim. "gelmiştim" diyorum çünkü bu adam kendi durağında inip gitmişti. herhalde kafamı kaldırmaya kıyamamış, yanımdaki yaşlı bir amcanın omzuna koymuş kendi üstünden kaldırıp. yaşlı amcaya baktım uyanınca, "merhaba." dedim. duymadı. "iyi akşamlar." dedim. onu da duymadı. ben de duymadığı için artık bir şey dememeye karar verdim.

sonra eve geldim. annem "ağzın bira kokuyor." dedi. "içmedim ben." dedim. bunu derken, o an içtiğim sandığım bir bardak su da yere dökülüyordu. ağzımdan bir onbeş metre kadar uzakta tutuyormuşum su bardağını. annem zeki bir insandır, bu ipucundan sarhoş olduğumu kesin anlamıştır. zaten mühendis kendisi.
sıkı bir alihan dinleyicisi.
geçen hafta sevgilimken eve çağırdı beni, taso koleksiyonunu gösterdi. baktım balbazar eksikmiş, hemen takviye ettim. deli gibi mutlu oldu; yüzüdeki parıltıyı görmeliydiniz;

"karşılığında ne istersin?" dedi bana. ben de "bana toxicity'nin orijinal albümünü al.." dedim. gülerek kabul etti. kapıyı açtık, çıktık ve megavizyon'a gittik, bana toxicity aldı. teşekkür ettim, bir şey değil dedi.

sonra kasadaki kız vardı bir tane. nahil'e güldü. nahil de ona güldü. ben de kıza vurdum. "acıdı" dedi. nahil "ay vurma kıza, bir şey oldu mu tatlım?" dedi. nahil'e de vurdum. o da "acıdı" dedi.
evet hakkında ne söylenirse söylensin takmayan yazar.faşist baba.
#2809074 kendisine bir takim laflar ve cisimler hazirladigim yazar.

edik:fake imiş galiba kendisi
geçen hafta Surp Takavor ermeni kilisesi'ne gittik, kolkola sevgili sevgili ayine girdik ve dua etmeye başladık.

sonra baktım ki kendisinin kulağında kulaklık var, system of a down dinliyor her zamanki gibi. hemen koluna çimdik attım ve hıhladım.

"ah acıdı, çimdik atma." dedi, "atmam." dedim. o da sağol." dedi.
nasıl bir zihniyete sahip olduğu şuradan da anlaşılabilir. (#1786860) trajikomik yazar.
hakkında ne yazılırsa yazılsın aldırmayan, muhtemelen fake ve gereksiz yazar.

(bkz: şaşırdım)
genelde her entrysinin sonunda görebileceğimiz favori yıldızlı bakınızı :
ahhaaaa,
ahhaaaaaaa,
ahhaaaaaaaa,
ne yani?
birlikte soad konserine gideceğimiz sevgilim.
bir kızdan hamile kalmayı başaran insan.

daha terlik yiyecek yaşta olmasına rağmen aklı başka yerlerdedir, zamane çocuğudur. bizim zamanımızda bıdıbıdı..