bugün

2. nesil yazar. *
saçma bir yazar.
aksam aksam kafasini karistirmaya nahil oldugum yazar.*
deneme sınavlarımın sonuçlarını merak etmiş,puanlarımı söyleyince çüş diye cevap vermiş,duman forumunun eskilerinden olduğunu öğrendiğim ve beni bir kaç yazı yazdığım forumdan hatırlaması ile müthiş bir hafızaya sahip olduğuna inandığım yazar.
daha önce yaşamış olduğu olumsuz psikolog deneyimleri ve psikologlarla ilgili çevreden duyduğu olumsuz sözlerle psikologlara büyük bir antipati besleyen, bunu sürekli dile getiren, psikologları genelleyen yazar.
başarılar dilediğimiz yazarlardan..allah kolaylık versin..
allah zihin açıklığı versin dediğimiz yazardır.
(bkz: dualarımız seninle)
(bkz: osym kocan geliyor) * *
(bkz: başarılar dilerim)
okul puanı berbat olduğundan çok fazla puan* yapması gereken yazar.*
osmanlı eğlencelerinin, sünnet ve düğün alaylarının ayrılmaz parçası olarak biliniyor. yapraklı dal ve çeşitli malzemelerden oluşturulmuş süs ögesi-dilek ağacı. hıdırellez'in gözdesi...
saolsun beni yalnız bırakmamıştır. *
süper bir insan, kafa insan. seviyoruz kendisini.
(bkz: kendinden biz diye bahseden insan).
kimsede olmadığını sandığım ismimdi. ama varmış. allah kahretsin. bu arada ismi nahil olanlara selamlarımı iletiyorum burdan. bunu okuyosanız topsunuz olm.
#232813 zaten her şeyi anlatmış...dürüst ol canımı ye..
(bkz: yalarım) **
(#1140162) ile mum söndü gecelerinin aranan, beklenen adamı.
(#1666524)
(#1661578)
bir yazarın başka bir yazarın sırf varlığından ve onunla aynı oluşum içerisinde yer almasından utanç duymasına sebebiyet veren bunun yanı sıra yukarıdaki iki entrysinden ötürü amerikan psikolojik-gerilim filmlerindeki baş karakter gibi onun da küçüklüğünde o malum olaydan dolayı tramva geçirdiğini düşündüğüm şahsiyet*(-1).

(bkz: tramva sonrası stres bozukluğu)
yakında moderasyon tarafından silinecek yazardır.(pek yazar sayılmaz aslında)
ırkcılığı destekleyen entry leriyle tepki cekmesi doğal olan yazar.
düşünce özgürlüğü diye bağırıp ırkçıları atmak isteyen insanların atmak istediği insan.
(bkz: nihal) * *
"faşizme özgürlük!" nidaları içinde kaybolanlara, haramilere karşı durulmasının düşünce özgürlüğü ile ilgisi yok, düşünce özgürlüğü insanlık adına olan düşüncelere karşıdır. faşizme özgürlük olur mu peki bunun içinde? hiç zannetmem.
(bkz: #1877320)

(bkz: #1877327)

kendisine "heil" demek istiyorum buradan..*