bugün

kurtlar vadisindeki yeni favori karakter sihhiyeci deli ile birlikte.
ortalığın enkaz çöplüğüne döndüğü dizi sektöründe sağlam bir oyuncu.
77 mersin doğumlu. müjdat gezen sanat merkezi mezunu. 4-5 dizi de ve film de kısa süreli roller almıştır. kurtlar vadisi pusu ile oyunculuğunun şimdilik zirvesindedir. adına fanlar açılan, forumların baş köşesinde seyreden, dizide ki karakteri ilgi ile takip edilen konumdadır. diziye teşekkür borçlu olan, tiyatrocu-oyunculardan biri haline gelmiştir artık.
Kürşat ÖZMEN le yaptığı röportajda sipariş almak için gelen garsonun "Beyefendi sizi çok seviyoruz. Ben ve arkadaşlarım yanınıza gelmek istedik ama bugün çok kalabalık olduğu için gelemiyoruz. Bu arada ben çok iyi Büyük iskender taklidi yapıyorum. Ama ortam müsait olmadığı için konuşamıyorum." sözlerine maruz kalmıştır.hee, ardından da kuru bir "teşekkür ederim" demiştir ki komiktir bu *
http://www.hurriyet.com.t.../anasayfa/8786375.asp?m=1
(bkz: muro)
ecevit hükümetlerinde milli eğitim bakanlığı da yapmış olan konya milletvekiliydi. 1983 yılında vefat etmiştir. değerli bir devlet adamıydı.
siyaseti kurtlar vadisi ve muro dan öğrenen ülkem gençliğinin hatırlamaması, kim olduğunu bilmemesi çok normal...
http://cumaertesi.zaman.com.tr/?bl=8&hn=5462
uy basuma gelenler dizisinin duzkoylu cemal'i.
zeynep'in sekiz günü'nde bildiğin ibne ortam çocuğunu canlandıran mersin doğumlu, tiyatro kökenli oyuncu.
hayat bilgisi isimli dizinin 37. ve 38. bölümlerinde sakaslsız parıl parıl yüzüyle görülen; kurtlar vadisindeki hali akıllara gelince güldüren tiyatrocu.
pendikte ikamet etmektedir.
medya kralında nasıl bir kazana düştüğünü farkedemeyen, program çömezi aktör.
(bkz: adamım)
şembambe 3. amatör lig oyuncusu.
zincirbozan filmiyle kendisini tanidigim ve kurtlar vadisinde oynadigi karakterle o filmdeki karekterin hic ortusmedigi hatta tam tersi oldugu ve her iki oyunculugunuda basarili buldugum turkiyenin son zamanlarda yetirtirdigi iyi aktorlerden biridir.
an itibari ile disko kralı na konuktur ve kafası göt gibidir. artık ne yaptıysa gözleri cam gibi, mimikleri kontrol dışı.
kurtlar vadisi'nde oynadığı rol sayesinde kısa yoldan şöhrete ulaşmıştır. lakin kolaycılığa kaçmış, bu şöhretini kullanıp farklı alanlarda da hit alma niyetiyle başka projelere girmiştir. * ancak bu projeler genellikle vasattan öteye geçemedi. kendisini kısa bir süre takip edince türkiye'deki entelektüel celebrity kadrosuna dahil olmaya çalıştığı farkedilebilir. velhasıl kelam, imho, ulaşmak istediği nokta için yeterince dolu değildir.

şu anlarda kendisi medya kralı'nda entelektüel cümleler parçalamaya çalışmakta. ancak altyapı tabiki olmadığından geviş getiren deve gibi baktığı anlar çoğunlukta. öyle ki, sürekli ambale durumda, arada tuhaf şeyler de söylüyor. söyledikleriyle ciddiye alınmak yerine daha ziyade "çok şirinsin, çok güzel bakıyosun, ay ne kadar safsın" gibisinden yorumlar alıyor.
bu gece yayınlanan disko kralı isimli programda okan bayülgen'in sevişme teklifi yapmasına ramak kalmış adam. ödümüz koptu gece vakti. *
samimi bulduğum ve yüzündeki şapşal ifadesini sevdiğim ender ünlülerden biridir.
duyarlı, baktığını görebilen, sanat ruhlu, ünlü bir tiyatrocumuz.
dün gece yayınlanan disko kralı programında resmen şamar oğlanına dönmüştür. sürekli şaşkın ve ''acaba benle dalga mı geçiyorlar'' ifadesi vardı yüzünde. söyledikleri ve söyleyemedikleri de bunu perçinledi.iyi başlamak önemldir diye bir kanı vardır ya, adam kötü başladı ve öyle devam etti. keşke daha az konuşsaydı, ya da programa hiç katılmamış olsaydı.
dün disko kralını izlerken yapmacık bir saflık sezdiğim oyuncu."hani" hastası.
muro ile ünlenen fakat boş bir karakterle ünlendiği için akabinde saçma sapan yapımlarda yer alan oyuncu. muro'dan sonra potansiyel oluştu zannettiler galiba.
disco kralındaki haliyle acaba safa mı yatıyo yoksa gerçekten böyle naif, pambık gibi bir insan mı diye düşündürmüştür. her şeye şaşıran( mesela en son şaşırdığı şey karbon kağıdıymış. bayıldım buna) hatta bununla yetinmeyip kendisine bile şaşıran bir yapısı vardı.
nevin atasoyla sevişme sahnesini izlediğimde yuh be dediğim adam...
piyasadaki en mütevazi oyuncudur.
izmir çetesi dizisindeki selami karakteriyle yaran, aynı zamanda oyunculuğunu konuşturan tiyatrocu.