bugün

entry'ler (140)

sevişme sonrası ilk sözcük

hanım şu yazlığı satsak mı?

(bkz: post ejeculation syndrome)

mabella

kendisine ve iletilerine bayılıyorum. mesaj kutumu yakarsa pek bir sevineceğimdir.

mustafa üstündağ

zeynep'in sekiz günü'nde bildiğin ibne ortam çocuğunu canlandıran mersin doğumlu, tiyatro kökenli oyuncu.

muhafazakar eşcinsel

çelişkiler insanı.

bakire şirin

arkadan veren şirindir.

hatice

netice'nin yanında güzel kızın yanındaki çirkin kız kontenjanını doldurandır. zira hatice'ye bakılmaz, netice'ye bakılır. demek ki netice taş gibi kız.

geceleri am göt temalı girilerin havada uçuşması

(bkz: ertuğrul özkök ve hadi gelin kabul edelim ekolü)

iç şarabı sik arabı

her ne kadar çeşitli varyasyonları olsa da sözlükte doğru yazılışı bu şekilde olan ananın pardon anonim bir deyiş.

dini yuzunden ahlakli olan samimiyetsiz

samimiyetsiz midir bu şekilde düşünen değil midir orası muammadır da hele babam bana açıklayın hele ahlak dediğiniz kavram nedir? iyi nedir? kötü nedir? sana göre iyi olan bana göre iyi midir, ya da kötü müdür? senin ahlaklı bulduğun durum, benim açımdan ahlaksızlık mıdır yoksa ahlaksızlıkla bile bağdaştıralamayacak kadar gereksiz bir şey midir? yüzyıllardır muallakta kalmış felsefe sorularını bir kenara atıp her şeyi yerli yerine oturtmuşsunuz bakıyorum gençler, bir de üzerine yorumlar düzmüşsünüz.

denizler astim geliyorum

-denizler aştım geliyorum.

imza: denizinbuzgibisoğuksularındangelenadam

adını unutan adam

klasik şahan karakteri olabilecek bir beşer ismi.

ajdar anik van basten benzerligi

hayır ben mi kuruntu yapıyorum dedim ama evet arkadaş benziyor bunlar. hele bir de profilden baktığınız zaman van basten bizim ajdar'ın biraz eli yüzü düzgünü ve kalıplısı. hayır ajdar'ı da nasıl benimsemişsem artık, bizim demişim. vay be, işte öyle.

mustafa balbay

tuncay özkangillerden.

800 ytl

1 haftalık harçlığım. yetmiyor anasını satayım.

yezit bin muhalleb bin ebu sufre

yöneticiden çok tatlı ismi gibi duran isim kümesi.

biber gazı

battal gazi'nin sıkı rakibi. biber tarlaları ve düşmanlarını biber gazı ile saf dışı bırakmasıyla bilinir. buyrun bu da fotoğrafı;

http://img232.imageshack....hp?image=bibergazicc2.jpg

fatih ürek

sahnelerin ağır toplarından şeklinde kelime oyunlarına maruz kalmış dadaş.

cep telefonsuz hayat

bir 15 sene öncesidir.

arzach

kendisinin ırkçı olmadığı ekşi'de bugün açtığı bir başlıktan rahatlıkla anlaşılabilir. ama evet şu bir gerçek ki kendisi gündem yaratmaya bayılıyor.

(bkz: jandarmalar geliyor bacilarinizi yollayin)

rock konserinde gobek atmak

doğu batı sentezi, süper bir olay.

not: entelim ben.