bugün

1) kızın kokusu, kızın montuna siner.
2) oğlanın kokusu, oğlanın montuna siner.
3) kızın montunun kokusu, üzerinde uzun süre asılı duran oğlanın montuna siner.
4) oğlanın montunun kokusu, uzun süre altında asılı duran kızın montuna siner.
5) oğlan, montunu giyince kızın kokusunu alır, başı döner.
4) kız, montunu giyince koku moku almaz.

(bkz: yeni başlayanlar için platonik aşk)
güzeldir. kimse yokken gizlice montun yanına gidilir falan. hatta yine kimse yokken silgi kalem defter artık ona ait ortada ne varsa elden geçirilir temas kurulur.
(bkz: aşık olunan kızın gözünden)
ortaokul-lise çağlarının şirin jestidir. ileriki aşaması ise;

(bkz: postu aşık olunan kızın evinin önüne sermek)
(bkz: aşık olunan kızın iç çamaşırını giymek)
dersler bitip evlere dağılırken hoşlanılan kıza montunu uzatıp hatuna hoş görünmek için çok iyi fırsattır.
pek çok yönden bilinçaltına bağlayabileceğimiz olaydır,şöyle ki;

1. ihtimal sahiplenme,koruma duygusudur
2. ihtimal kimya meselesidir. malum koku olayları falan fiştan.
3. ihtimal ben kavuşamadım bari mont kavuşsun gibi vb...

insanın iç güdüsel olarak yaptığı bir takım şeylerin sonucu olabilir.
kızın içtiği bardağı yalamakla aynı derecede abazan olan durum.
aşık olduğu kızın kokusunun kendi montuna geçmesini isteyen kişinin yapacağı eylemdir. sonradan koklar montu içine çeke çeke.
ben kızla sevişemicem bari montum montuyla sevişsin demektir.
(bkz: hey dostum beni karıştırma)
erkeğin montu kötü kokuyorsa vay haline.
önce kendininkini, sonra kızınkini kokla.
romantizm bir tarafa aşık kişiye bir bok kazandırmaz. o zaman kızla bir sigarayı iki kişi içen erkekte öpüşmüş gibi mi olur?
kızla konuşmaya cesaret edemeyen, fakat bir şekilde onunla ortak şeyler yapmak isteyen kişinin yapacağı iştir. Hatta belki bu konudan muhabbet açılır diye dua eder.
kız montunu almak için sizinkini bir kenara atmışsa; " ben böyle aşkın ızdırabını .. " dizeleriyle anlam bulan eylemdir.
hoşlanılan kızın çiğnediği sakızı çiğneyerek öpüştüğünü düşünen gençlerin yaptığı eylemdir.

(bkz: hangimiz yapmadık)
(bkz: ilkokuldaki masum sapıklıklar)
oğlan montu alınca kızın da benimkini de verir misin demesidir.
muhtemelen kızın kokusunun erkeğin montuna sinmesi için yapılan eylemdir fakat altında şu temel düşünce yatmaktadır:

et ete değecek aga.
(bkz: yaran yanlış okumalar) montuna aşık olunan kızı montun üzerine asmaktan yeğdir.
montların sadece ve sürekli is pas ya da en iyi ihtimalle yumuşatıcı kokmasından dolayı başarısızlıkla sonuçlanacak ergenlik davranışıdır.
günlerce orada kalsınlar beraber denir. hatta montum nerde diye sorsun, işte burada denilip verilsin, bir sebep olsun konuşulsun sonra beraber bir kafeye gidilsin konuşulsun gülünsün istenir. istenir de bugüne kadar böyle birşey olmuş mudur, insanlık tarihinde böyle bir durum hasıl olmuş mudur onu bilmiyorum işte.

bana hiç olmadı lan. aldı montunu gitti zilli.
sapıklık.. bu kadar ince düşünmek hayra alamet değildir..
(bkz: montla sıç)
saniyelerin değerini ufak yaşta anlayan insanların işidir. olayı tamamen olasılıklara bırakmış ama kendi çapında fırsatlar oluşturuyordur.
subliminal mesaj vermeye calisan abazan davranisidir.

pozisyon konusunda da fazla kreatif oldugu soylenemez.