bugün

entry'ler (1916)

trafik cezası anıları

Sabah aracımı parkettim. Akşam geldiğimde araba yerinde yoktu. Çekmişler. Cezayı ve çekici parasını ödeyip aracı aldım. Sebep otobüs durağına parketmişim. Ama işin ilginç tarafı, sabah otobüs durağı değildi. Gün içinde elektrik direğine durak tabelası asmışlar ve oradan geçen çekici de arabayı çekmiş. Ne skim işse. Gökten altın lira yağsa, kafama külçe altın düşer amk.

nefret edilen şeyler

Koronayla ilgili Haberlerde arka arkaya onlarca aşı yapılma görüntüsü, iğneyi sokma anı vs. Tiksindim artık. Hay yapacağınız haberi be.

128 milyar dolar

Nasıl bir para olduğunu anlamak için: https://businessht.bloomb...gerli-15-otomotiv-markasi

sencer solakoğlu

Bekir’e bu adamın 4 ineğini ver, ikisini kaybeder. Öbür ikisi de ya açlıktan ya hastalıktan ölür.

bizbize yeteriz türkiyem kampanyası

...ama biz size yetemiyoruz. Şimdiye kadar topladıklarınızın nereye gittiğini sorunca terörist, hain, fetöcü oluyoruz. Kusura bakma da Babayı alırsınız.

27 mart 2020 tayyip erdoğan açıklamaları

https://twitter.com/ahhak.../1243641223837032448?s=21

sokağa çıkan yaşlıyı çekip rencide etmek

Saç traşını sktğimin o.pu evladı.

taksicilerin korona yüzünden eylem yapması

(bkz: Svihs)

rtenin sosyal medya tam bir çöplük demesi

“Evet arkaaşlar, toparlayalım artık, kapatıyoruz.”

kuran kursunda tuğlası olana cennette ev verilecek

görsel

evlilik

3 gün önce nedenini şimdi unuttuğum tırt bir sebepten tartıştık. 3 gündür küs. Bu akşam nedenini hatırlamadığımı anladı. Hafta sonuna kadar gider şimdi. Öf surat çek dur işin yoksa. Evlilik budur.

citroen c elysee

Mazotlu scooter, tekerlekli tabure, bulgar somyası, anasının örekesi, ne dersen de. Ha az yakıyo tamam ama o kadar. 10 yaşında opel bundan katbekat iyidir. Bak opel diyorum alman TOFAŞ’ı.

doğalgaz olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz

Bizim maaşlar da olması gerekenden 100% düşük mesela. 2 kelam da ona etsen ya çelebi.

gelin dövizden kendi paramıza dönelim

Ulan, bizim paramızla yaptığın köprü yol ne varsa hepsinin zammını dolara endekslemişsin halâ çıkıp konuşmaya utanmıyorsun. Döviz mi kaldı. Ay başında maaşımı görmeden kredi kartına gidiyor be. insafın kurusun.

anın görüntüsü

Mutfak dolabında bunları buldum:
görsel
Ve evde yalnızım *

anın görüntüsü

görsel
Eşkiya mısınız olm. Tiplere bak ya. Araba çalışıyor, halâ bakıyorlar.

içmedeyiz uludağ sözlük

Ortalığı bok götürüyor yarın iş te var. Olsun varsın napalım.
görsel

eminönü nde balık ekmek satışının yasaklanması

Hatırladığım kadarıyla orada yıllar önce bu hanzolar yokken, sandalıyla balık tutan ve tuttuğu balığı (o gün ne çıktıysa) satan bir kaç gariban balıkçı vardı. Her işte olduğu gibi açgözlülükle dağdan gelip bağdakini kovan bu ayılar geldiler ve oraya çöktüler. Sonra etrafta balığın yanında turşu satanlar türedi. Ne alakası varsa artık. Sonuçta Sattıkları balık ithal, esnaflıkları yerlerde sürünen bu karton mafya sürüsünün de sonları geldi.
Keşke geldikleri yere sktiredip gönderme imkânı da olsa. Ekrem başkanın eline sağlık.

vefa küçükten rte ye aidat göndermesi

Adını Vefat küçük olarak değiştirebilir bence.

türk telekom

Bunların amk. Peki her ay çatır çatır öiv alan amklarıma ne demeli acaba. Dermansız dertlere tutulasınız, kan işeyesiniz inşallah orrrrrrr...çocukları sizi.