bugün

entry'ler (1209)

islamda eşcinsellik haram değildir

gerçek islam, adamın adamı sikmesi değildir.

ahmet necdet sezer in evinin sadeliği

o değil de; şöyle bir eve, hele hele bir dönem cumhurbaşkanlığı yapmış birinin evine ayakkabıyla girmek büyük terbiyesizliktir.

kuyruğa girmeye sosyal aktivite gözüyle bakmak

hayatlarında hiç halk ekmek kuyruğunda kız ayarlamamış monşerlerin iğrenerek baktığı sosyolojik vaka. zeytinin kilogram fiyatını da bilmez aynı kişiler.

metrodaki güzel kadına aşık olmak

ancak iş başlangıç ve bitiş saatlerinde olabilecek hadise. öğrenci işi. mesaiye yetişmeye çalışan veya işten evine beş dakika erken dönmeye çalışan yetişkinler için mümkün olmayan hadise. o kalabalıkta ancak göçmen teri koklanır.
edit: anlatım bozukluğu.

kurtlar vadisi ni kurtlar vadisi yapan detaylar

tombalacının tek küçük ayranla iki yarım gömmesi.

kot pantolonu külotsuz giymek

sokakta, park köşesinde, gece vakti sahilde sadece fermuarı veya düğmeleri açarak pratik bir şekilde cima etme eylemine yardımcı olur. ilk zamanlar sürtünmeden dolayı sorun çıkartırken; üç gün sonra alışılır.

sarhoş ingiliz i eve götürüp uyutmak

çok zordur. uyumadıkları gibi komşuları da uyutmaz bu sarhoş ingilizler. ben nerden biliyorum lan?

11 ay her boku yemek ama 1 ay müslüman olmak

her bok olmasa da elimizden geldiği kadar yemeye çalışıyoruz. tam bir ay olmasa da elimizden geldiği kadar tutmaya çalışıyoruz.

karınızla gece kelle paça içmeye gider misiniz

sen ne bilecen? onu beninen garı bilir.

şeytani gülümseme

görsel

ayakkabıdan kişilik analizi yapmak

yeni adı satış danışmanı, eski adı tezgahtar olan bir dostumdan aktarıyorum:
"-en iyi müşteri ayakkabısı bakımsız olan müşteridir. parayı savurur. en kötü müşteri ayakkabısı bakımlı olandır. malı kıymetlidir. cimridir."
kaypak olduğu bir çok kişi tarafından bilinen, kimseye hayır diyemediği için menfaat uğuruna kullandığımız çocukluk ve mahalle arkadaşımdan aktarıyorum:
-"fetocuları ayakkabılarından tanırım. filanca tarz ayakkabı giyen adam fetocudur.(hem kumaşın hem kotun altında sırıtmayan yüksek tabanlı,bağcıklı, hakiki deri ismini bilmediğim model ayakkabı)

göksel in memeleri

yıllandıkça güzelleşendir.

kaşını incelten erkek

ılıktır.

kaşını incelten erkek

ılıktır.

sonradan gören insan

(bkz: çukurambar).

sonradan gören insan

(bkz: çukurambar).

sigaraya her gün 12 lira veren insan

kerizdir.

22 nisan 2017 ankara zirvesi

son bir saat kala sol framede denk geldiğim, gitsem mi gitmesem mi bilemediğim, insan içine çıkarken saçı sakalı düzeltme ayakkabıları silme gibi konularda üşengeçliğimi bana bir daha peydah ettiren hede. bence siz gelin bakkaldan beypazarı maden suyu ısmarlayım boşverin zirve mirve.

izin almadan başkasının eşyasını kullanmak

mülkiyet hırsızlıktır.

atatürk ü sevmeyen ateist

inanci bir fikri, siyasi bir fikirle bir tutan sözüm ona laiklerin yeni zırvası.