bugün

oy amaçlı cete kurmaktan gıyabında tutuklama kararı çıktıpı sürprizini askerlik gidişine denk getirmek istediğim yazardı. olmadı. bir günde iki mutluluğu yaşatacaktım dürrüğe.

ama üzülme montajım eski takımı topluyorum ben. yine eski günlerdeki gibi olacak herşey.

tabi hapiste internete izin veriyorlarsa.

ben don, atlet, bir kutu samsun alıp gönderiyorum sinop'a.
çok darıldığım yazar kişisidir. lan evime kadar geldi içtik, teyzeden ayar yedik hatta şuh kahkahaları yüzünden, aynı takımda top koşturduk gol kaçırdık beraber (ama senin kaçırmaların göbeğinden benimkiler şanssızlığıman ileri geliyordu, karıştırmayalım lütfen!) ve dahi eti puf yerken ben hakemlik yaptın hakkımı bile yedin... ancaaaaak lan hiç mi utanmadım hiç mi sıkılmadın beni o dehşet çetene almazken. lan desen ben vermezmiyim artı sana, hatta çıkarmaz mıyım en tepelere. vallahi darıldım.. ama çok diil.. iki bira ısmarlamana bakar. *
onu geç de entry iyileme mafyası'ndaki ortağım olmasına rağmen bana bile haber vermemiştir, size vermemesi çok normal. kendisi vermiş cevabını biz susalım madem...

tanım: birinci nesil satıcı yazardır.
masut yar la uyan türkiye haricinde program izlemediğine kanaat getirdiğim yazar, akabinde akıllara şu soru düşebilir;
güzel insan, neden gelmedin lan o zaman zirveye?

muhtemel cevap;

-antrenmandayım !!!
(bkz: montaj reis kendimizi keseriz)
şu sıralar; "verdiği ayarlar" sözlüğüne b.s.g temalı kapak tasarlayan yazar. * * * * *
sözlükte kendine ayar vermek isteyen yazarları montajlayarak "ayar veren" yazar. seviyoruz kendisini.
medyaeteğinde yazı yazan arkadaşım acaba hiç montajla aynı masada içki içmişmidir ? sohbet etmişmidir ? kime göre neye göre çete kurmuştur.

aşk olsun montaj o kadar yedik içtik, çete kurdun niye haber vermiyorsun. * * *
(bkz: montaj mafya olsun kumpanyası)
eskiden ben bu adam çete lideri gibi davranıyor dediğimde kötülenirdim, o kadar aşikarlaşmış ki çeteci olduğu tebaları tarafından afişe edilmiş.

teba:dost
buradan yardim talebinde bulundugum, iyilerin dostu, kotulerin korkulu ruyasi, kadir inanir'in gencligi, guzel insan. reis okulda bi mustafa var, yedilerde, benim biraderi dovmus. ceteyi bi toplasan da gitsek icabina baksak. bir de bizim mahallede yasli bir teyze var kizini kotu yola dusurmusler, o kizi pavyondan kurtarirsak cok iyi olur reis.
kadim dostum..
sonunda yüz yüze muhabbet edebildiğimiz yazar. yazdıkları gibi sade ve net.
"- abi istanbul'da aşık olmak ne güzeldir di mi ? "

temalı tespitime şaşırmış ve dahi hain hain kahkahalarla cevap vermiş insan evladı. lan boğaz, kız kulesi, değişik bi hava, vırık, cırık işte... ne var gülecek? yok haksızsam vur yüzüme, zalimce gülmektense. *

tanım: zirvelere gidilesi yazar adam.
iyi bir insan vesselam.
iyi ki doğmuş...
doğum günü kutlu olasıca adam. yazılacak her şeyi biliyorsun zaten, kelime zayi etmeye gerek yok. mutluluğun eksilmesin hiç.. iyi ki varsın..
dogmasina en cok sevinilen kisiler listesinde ilk 10 girebilecek insan. ama o dogum gunu sadece senin degil hepimizin. biraz senin, biraz benim ama en cok yawuzun.
bursa arap sükrü zirvesinde sarhoş olup sözlüğü, önce bana, sonra salça'ya, sonra kapruz'a ama en çok da yawuz'a veren adamdır. ama öyle ya da böyle ayık da olsa, sarhoş da olsa alemin kralıdır, başka da birşey demiyorum.
kendisi sarhoş olunca sözlüğü türk dil kurumu'na bile bağışlayabilir, o derece içer yani.. hava kurumu bile aklına gelmez. zaten sözlükte koyun derisi değil, farklı bir formatta. o yüzden katkı olsun diye türk dil kurumu'na bağışlaması bir bakıma normaldir. yalnız mutlaka %51'ini yawuz'a ayırır. devedikeni, salça, don santino corleone ve karpuzkabugu'na türk dil kurumu'ndan geriye kalan kısmı paylaştırır.

(bkz: öpücem)
en büyük asker, uludağ sözlük'te montajsız geçen günler , ayar isteyen yazarlar dört gözle seni bekler. kendisini abim gibi sevdiğim yazar. * *
Giderken kapıyı kapat;
içerdekiler üşümesin.
Sen hep böyle nazik,
Sen hep zamansız giden nisan.
Üzülüyor doğal olarak;
Arkanda bıraktıkların.
Bavuluna anıları koy,
geride kalsın aydınlığın.

iyi bak kendine kardeşim.
ilk fırsatta görüşelim...
giderayak süper montaj yapmış şerrrefsiz.

youtube.com/watch?v=KGQk9jCv6UM
hakkında 533 entry girildigini gorunce 534. entryi ben gireyim bari dedim.zirvede sormussunuz sormanız yeter saygılar.
(bkz: ya bırak gitsin)