bugün

gerek fiziki özellikleri gerekse sahne başarısı ölçü alınınca ortaya çıkan sonuç. hem neden olmasın? avrupa'nın demi moore'u varsa bizim'de merve sevimiz neden olmasın?
merve gerçekten oldukça hoş, alımlı ve sahne performansı yüksek başarılı bir kadın.
(bkz: avrupa nın demi moore u) *
(bkz: avrasya nın demi moore u)
(bkz: demi cim memleket nere)
demi cim demi cim diyorum yine de diyorum..
sözlüklerde saçmalama fenomeninin bir halkası daha. Ulan yeter bunaldım böyle saçmalamaları gördükçe sözlüklerden.

Aha http://www.haberturk.com/...uresim/mervesevdsdsff.jpg merve sevi denen dobiş. ( isterse 10 kiloya düşsün o yapıyla eninde sonuda dobiş)

aha bilmem kaç yaşında bilmem kaç çocuk anası demi moore

görsel

yeter lan kalabalık yapmayın sol framede.
Aşağıdaki fotoğrafı gerçekse yalan olan önermedir..

http://fotograf.gazetevat...sp?kat=4283&resimno=9
yaklaşık 40 tane filmde oynamış, yapımcılık ve yönetmenlik yapmış bir kadına sadece göğüs benzerliğiyle ve bir iki dizide oynayarak eş olarak görülebileceğini gösteren saçma bir benzetmedir.
doğru bir yargıdır. angelina jolie de amerika'nın bad trip'i zaten.
buda dahil bütün genellemeler yanlıştır .
başlık içindeki bikinili fotoğrafa bakıp falafoş olmuş gibi görünen 20li yaşlardaki bayanla demi moore bi türlü özdeşleştiremedikten sonra daha bir anlam veremediğim önermedir.
merve sevi türkiye'nin moronudur de mi? diye düzelmesi gereken önermedir.
(bkz: merve sevi de mi)
(bkz: yok artık lebron james)
merve sevi olsa olsa türkiyenin samantha fox'u olur.başka da bir boku olmaz.
(bkz: yok artık dedirten anlar)
(#7258077)
(bkz: yok artık demi moore)
insanlar görebildikleri sürece öyle bir şey olması mümkün değil. yüksek derecede miyop olabilir insan, ona bir şey diyemem. lazer var artık gidersin hastaneye kurtulursun. oh mis.
merve sevi,demi moore,güzellik,oyunculuk bu kelimelerin anlamını kafada netleştirip böyle bir kanıya gitmek daha doğru olacaktır. zira bunnları düşünen adam bir süre sonra kendi ağzına çat pat diye vurup, ne dedim ben pis şey kaka seni diyip azarlayacaktır.
sarkık demi moore'u dur.
+lan atılgan baksana şu resme
-kim o yıkılgan
+merve sevi olum aynı moore benziyo
-hakkaten lan keşke Dr. Moreau da o oynasaydı ne fanı olurduk
+..?!
rüyasında kendisini demi moore olarak görüp bunu dile getirmiş olsa daha inandırıcı olurdu denilesi 3. sınıf oyuncunun hayalini dile getiren hayranının saçmalaması.
yanlıştır. merve sevi nin gözleri iri ve sesi borazan gibidir. bir diğer bu model (bkz: travesti).
-evet türkiyenin de moore udur.

diye cevap verilebilecek soru.
(bkz: hacı sen bi yüzünü yıka gel)
merve seviyi yatağa atmak isteyen menajerin cümlesidir.