bugün

karşısına oturup günler boyu seyredebilceğim 87'li taş ötesi hatun.

edit:2006 daki masum güzelliğinden eser kalmamış hatun.*
nişantaşı nuri akın lisesi mezunudur.
87'lilerinde sağlıklı insanlardan ilgi görmesiyle * yaşlandığımızı bize başka dille anlatan hatun.
en güzel çemkiren dizi oyuncusu.
cırtlak bir hatun.
"çatlak sesli prenses.."
itici, bozuk kaset sesi gibi bir ses tonuna sahip olan bundan dolayı ses tellerinde bir sorun olduğunu düşündüğüm televizyon kişisidir. dizilerde rol almaktadır. rollerdeki gibi normal hayatında da şımarıklığı üstüne vazife edinmiş bir şahıs gibi görünmektedir. bir de aşırı gelişiklerdendir.
(bkz: görüntü var ses yok)
şöyle düşünürüm kendisi hakkında. tanrı onu özene bezene cimcime bişey olarak yaratmıştır. daha sonra kendisine ağır bir vehikül toslamış ve ses tellerini kaybetmiştir. yerine '' şeyedilmiş tavuğa'' ait olanlar yerleştirilmiştir.kendisini severim. fakat '' neden tanrım, neden'' ... ?
ritmix reklamında da izlediğimiz çıtır hatun.
http://www.youtube.com/watch?v=Aoyx_bTIpAc
yalancı yarim dizisinde dublajlı oyunculuk yapan, dublajsız sesi acaip cırtlak olan oyuncu..
(bkz: ritmix ve caramio reklamları)
bir heykeltraşın elinden çıkmışa benzeyen güzellik.
edit: izmirli mi acaba?
(bkz: sanırım aşık oluyorum)
omuz omuza deyu bir dizi vardı hani pınar altuğ'lu falan bu kızcağız o diil de pınar hanımın kardeşini oynamaktaydı o günlerden belliydi ne olacağı ama konuşmamasını rica ediyoruz kendisinden. *
güzelliğiyle baş döndüren harika bir oyuncu. *
(bkz: anam anaam diyim ben saaa)
Yalancı yarim dizisinin ilk bölümlerine göre çok fazla kilo almış oyuncu, neredeyse ekrandan fırlayacak.*
(bkz: bi versem)*
allahım yok böyle güzellik denen 87'li olduğunu duyunca çok şaşırdığım taş hatun.*
(bkz: esmer güzeli)
soyadindan dolayi acaba sebatay sevi ile herhangi bir iliskisi var mi diye dusunulen disi kisi.
(bkz: ve tanrı dişiyi yarattı)*
sesini kısıp saatlerce seyredilebilecek bir hatun.
soyadından feci kıllandığım, yakından görünce "aslen çirkinmiş bu be yaaa" diye fikir değiştirdiğim, kafası gözü bitişik bi hatun. soyadına bakılırsa bayaaa bir dayısı var anlaşılan.**
(bkz: güzeller güzeli)
yalcin kucuk sistematigine gore sabetay olmasi gerek.
(bkz: kimine göre süt bana göre çikolata)