bugün

entry'ler (440)

gurbanım oy

(bkz: neşet ertaş)

neşet ertaş

(bkz: gurbanım oy)

en yakın arkadaşın manken sevgilisi

bir numaradan dolayı büyük ikramiye çıkmayan, teselli ikramiyesi ile yetinen piyango bileti gibi hissettiren kişi.
gene kendi kendimizi teselli edeceğiz desene.

ac galatasaray

(bkz: galatasaray)

ttnet arena da simit fiyatının 12 5 tl olması

(bkz: ac galatasaray)

akp döneminde islam ın yükselmesi

Beni namaza başlatan olgu. Hatta sadece ben değil camide gördüğüm herkes başladı.

yeter artık bitsin denilen şeyler

Bir fenerbahçeli olarak söylüyorum: "Bizim maçlar"

bir kızdan numarasını istemek

sonucunda 444'lü numara da alınabilecek eylem.
Olm napçan lan bankacıyı zaten!

sözlük yazarlarının tek kelimeyle hayat görüşleri

trömsö.

kadınların alternatif siktir git deme yolları

- eşln nasıl?

99 alınca ağlayan sınıf birincisi kız

vardı bizim enstitü'de bir tane.
abi hatun 1,85 boyunda. sarışın. fiziği çok düzgün ve çok güzel bir kızdı.
bir dersten 98 aldı ve 99.99 ortalama ile bitirdi.
ağlamıştı.
bir sene fırsat kollayıp tam o ihtiyacı olduğu anda "kıyamaaam" dedim de
ziklemedi beni.
zaten sonra erkek arkadaşını gördüm, benim bile veresim geldi çocuğa şerefsizim.

portekizlilerin alayının apaçi olması

hunların saldırılarından kaçıp güngören-bağcılar'daki anayurtlarından portekiz'e göçmelerinden kaynaklanan durum.

ben ölsem yeni manita yapar mısın diyen sevgili

(bkz: olursem beni sana gomsunler)

hayat

hımm... Kasarsın, arzularsın bir şeyleri...
Kız arkadaş, araba, son model cep telefonu, çoğu zaman sevilmek, önemsenmek, rahat etmek istersin.

Beklentilerin çoksa aynı oranda hayalkırıklıkları da olur. Her şey hevestir, gelir geçer. Arzularsın, elde ettikten bir süre sonra da artık tatmin etmez, başka arzular seni kavurur, sonra onlar da mutsuz eder.

Mutlu olduğun anlar da hep geçicidir.

Hayat içinde gelip geçici arzular barındıran ve kısa mutluluklar barındıran kişiye özel bir zaman dilimidir.

Bu mutluluklar içinde en özel olanı ise çocuktur.

Yaşayabilenin anlayabileceği, içinde müthiş duygu yoğunlukları barındıran hayatın en güzel yanıdır çocuk.

Sanırım çocuğum olmasaydı ve onunla o çok özel ve hiç kimseye ve hiç bir nesneye besleyemeyeceğim o anıları yaşamasaydım, son nefesimde bu boktan hayata müthiş bir hayalkırıklığı ile veda etmiş olurdum. Ama artık öyle değil. Onun sayesinde "iyi ki bu hayatı yaşıyorum" diyorum. çocuk hayatın gerçek anlamıdır.

cari açığın anlamını bilmeyen iktisat öğrencisi

işte onu hala bilmediği için başka duyuları gelişmiştir. ileride gider (benim gibi) bir şirkete müdür olur. terbiyesiz.

25 şehit şırnak tan afyon a getirildi iddiası

25 gram beynin kafatasından leğen kemiği civarına getirildiği iddiası ne kadar doğru ise o kadar doğru olan iddiadır.

bir sabah kalkınca 7 yaşına dönmek

(bkz: uyurken altını ıslatmak)

karga

(bkz: kargasutra)

selene

(bkz: hakkında çok entry girilince öldü sandım)
(bkz: ölmemiş örnek olmuş)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

rivotril

tecavüzcü coşkun ilacı olarak da bilinen bir ilaçtır.

ticari takdim:
sıvıdır. *
endikasyonları:
hafif dozda kullanırsanız acayip kafa yapar. uygun dozda kullanırsanız uyuşturulmuş halde iken başınıza gelen hiç bir şeyi hatırlamazsınız.

kontrendikasyonları:
bu ilacı kullandıktan sonra uyandığınızda beyaz bornoz giymiş, boynunda künyesi olan, derisi yeni duş aldığı için pembeleşmiş bir nuri alço görmezseniz sorun yoktur.

çocuklara ulaşamayacağınız yerde saklayınız ve acil durumlarda bir hastahanenin acil servisine müracaat ediniz. *