bugün

kıskanılmayan taraf durumu suistimal etmediği sürece olması gereken haldir.
(bkz: kaybolmayan sakız)
sık sık sevgilisinden fırça yiğen bünyedir. kız kıskanır erkek kıskanmaz sonra basar sitemi;
"...yok efendim o beni kıskanıyormuş, ben o niye kıskanmıyormuşum..."
"...yok efendim kıskanmak adettenmiş..."
"...kıskanmak sevdiğini gösterirmiş....

hatta kıskanmadığınız için sizden ayrılmaya bile düşünebilir. * * *
kova burcu erkeği bu gruba gayet uygun bir örnektir. Kıskanmaz çünkü, kıskanmayı gerektirecek durumlar içine asla düşmez.
en ideali...
için için kıskanan , kıskanmayan sevgili rolü yapandır. yani (bkz: yok öyle biri)
soyu tükenmiş yada hiç varolmamış sevgilidir. böylesi hiç makbul değildir kıskanacak ki sevgi artacaktır ama abartırsa da sevgi bitecektir. dengeli olunmalıdır aman.
gerçekten seven sevgili.
sevgiliyi sevgili olarak değil de yatak arkadaşı olarak gören kişidir. aman benimle ne zaman istersem beraber olsun da sonra ne yaparsa yapsın diye düşünür, ohhhh ne güzel sorumluluk yok, aradın aramadın yok.
hem kendisine hem sevgilisine güvenen sevgilidir. sevgisine güvendiği için de kıskanmaya gerek duymaz.
en nefret ettiğim sevgili tipidir, sürekli akıllarda " beni sevse kıksanırdı demek ki sevmiyo" soruları oluşur, olmazdır, kıskanalım, kıskanılalımdır.
(bkz: kendine güvenmek)
bal gibi sevmeyen sevgilidir.
azı karar çoğu zarar sevgilidir .
olgun bir kişiliğe sahip sevgili, partnerdir.
sinir bozacak kadar yüksek olgunluğa sahip sevgilidir.
yeryüzünde eşini kıskanmayan tek canlı domuzdur. varın artık siz düşünün kıskanmayan sevgilinin halini.
çok kıskanandan iyidir,yine de kıskandırmaya çalışılır.
çok açık net söyliycem sözlük kusura bakma;
allah belasını versindir.
durup dururken insanı kıllandıran sevgilidir.

-ulan yan masadaki kıza öküz gibi baktım bizim manita bir şey demedi. elindeki telefonunu da hiç bırakmadı mesaj bekledi hep? lann! yoksa !
öküzümtrak sevgilidir.
her ne kadar kendine güvensede sevgilisini kiskanmalidir,çünkü sevgi paylasimi vardir (eger varsa) ve bir insan sevgisini paylasmak hiç bir zaman istemez.istememelidir.
rahat olan kendine ve karşısındakine güveni olan sevgilidir.
Türünün son örneği olan sevgilidir.
(bkz: kaybolmayan sakız) *
istenmeyen sevgilidir. öyle karşıdakine güveniyormuş da, özgüveni varmış da. hikaye bunlar. kıskanmıyorsa fuckbuddy'dir o arkadaş.