bakın param var, ölürken bile para harcıyorum demektir. manyaklığın gözüne vurmaktır.
(bkz: korkusuz korkak)
kendisini öldürecek cesareti olmamasıdır.
ben şahsen yaptırmak isterim sorun katil bulmak pek oralarda bezim yoktur.
dün gece düşündüğüm olay ama en fazla 50 milyon verebilirim ilgilenenlere duyurulur.***
bombacı mülayim'in yemek istediği nanedir.
'acısız, hiç beklemediğim anda öldürecen heee' diye sıkı sıkı tembihlemek gerekir. *
(bkz: canımı acıtma ama)diye daha fazla para teklif eden kişinin kiralık katil tutması.
çok ekonomik bir yöntem değildir. taksit yapamazsınız mesela, illa ki peşin ödeme yapmak zorunda kalırsınız.
(bkz: ayı balı bol bulunca götüne sürermiş)
Yanına bir de koruma tutup hangisinin daha yetenekli olduğu test edilebilir.
pahalı bir intihar yöntemidir. bir peşin 12 taksit yapılırsa arkada yüklü bir miras bırakılmış olur.
(bkz: bir türlü intihar edememek)
(bkz: kiralık katili satın almak)
olumunde bile kontrolu elden birakmayan, sansasyon yapmak isteyen tiptir. yasarken adini konusturacak bir halt edemeyip, bari olumumle konusulayim zihniyetine sahip olabilir.
Sonra da kiralık katile, "beni öldürmez ve peşimi bırakırsan şu kadar daha fazla para veririm" deyip iki kez yolunmaktır.
gereksiz derecede zengin olmaktır. havalı bir durum mu salakça mı bilemedim ama
kemal sunal ın yıllar önce yaptığı eylem. benim adım kerim hepinizi severim repliği unutulmazdır. sansar vardı katile aracılık eden, parayı dik atması falan. neyse öyle işte bu arada meme var mı.
ah param olsaydı dedirten hede.
http://penguenfan.blogspo...atil-yigit-ozgur.html?m=1
kml sunal ın filmini hatırlatmıştır korkusuz korkak.
sansar selim in telefonu lazımdır öncelikle.
zengin intiharıdır. Ölürken bile zenginliğinin egosunu yaşayacak yavşak.
(bkz: korkusuz korkak)
parayı ödemeden kaçabileceğiniz aksiyondur.