bugün

entry'ler (801)

illuminati ye iş başvurusunda bulunmak

Cv göndererek ilk adım atılabilir.

Gizli örgütlere bu kadar hevesli bir ülkede yapılmış olmasa dahi mutlaka düşünülmüştür.

illuminati hakkında ezberi bozacak bilgiler

Biraz da olsa düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösterilmiş olsa dahi ortalıkta onlarca benzeri yazı olduğunda dolayı pek okumaya değer bulamadığım blok.

--spoiler--
Selamın alek beyler.Şu anda ikilemdeyim.Komşumuzun sikik köpeği hala ulumakta amk. Ya gidip köpeği sikecem, yada biraz sabretip yazıya devam edecem. Köpek susmakla iyi etti bence. Neyse.
--spoiler--

Günlük mü tutuyorsun illuminati reyiz ?

madem evrim var maymunlar neden insan olmuyor

--spoiler--
Evrim teorisini tek soruyla çürüttü !

http://www.youtube.com/watch?v=WWc9iT1R72U
--spoiler--

filmlerin ikincisinde sıçılması

(bkz: çok beğenilince devamını çevirmişler)

ama bazen tutmayabilir tabi.

filmlerden akılda kalmayan replikler

(bkz: ) *

sözlük yazarlarının itirafları

Faşist kelimesinden iğrenir duruma geldim ben.
Bu yaşıma kadar bana karşı pek kullanılmadı aslında ama beni bu kadar dolduran şey bu kelimenin bu kadar ucuzlamış olması.

Orospu çocuğunun biri;
mayın kurup askerlerimizi şehit eder, milyonları yasa boğar.
Otobüslere, iş yerlerlerine vs. molotof kokteyli atar.
Ülkeni bölmek adına açık seçik planlar yapıp bunu demokratik özerklik adı altında sunar.
Onlarca şehit vermemize neden olan başka bir orospu çocuğunun serbest bırakılması için herşeyi yapar.

Ama sen bu orospu çocuğuna gereken cevabı vermek için hareket ettiğinde direk yapıştırırlar.

'' FAŞiST ''

işte bu durumda tek bir cümle geliyor benim aklıma.

Türk milleti ve Türk ordusu faşist ise sizin gözünüzde siz de benim gözümde orospu çocuğusunuz.

halkın genelkurmay ın her açıklamasına inanması

Barzani'nin ''Türk jetleri sivilleri vuruyor.'' açıklamasına inananların inanmadıkları açıklamalardır.

Ne olursa olsun bu ülkenin hala en güvenilir kurumu Türk Silahlı Kuvvetleri'dir.
Ne kadar yıpratılmaya çalışılırsa çalışılsın böyle köklü bir tarihe sahip bir örgüt, üç beş tane it için yalan söylemez.

pkk telsizlerini dinleyip can kurtarın

Tamamı: Telefon dinleyip maç kurtaracağınıza, pkk telsizlerini dinleyip CAN kurtarın.
Tanım: Son günlerde bir çok sosyal paylaşım sitesinde gördüğüm bir sitem cümlesi.

Yorum: Özelikle son günlerde gelen ve ardı arkası kesilmeyen şehit haberlerinden sonra haklılık payı gerçekten de çok yükseliyor bu sitemin. Gerçi 1986 dan beri hepimizin yüreğini yakıyorlar hem de hergün ama devlet büyüklerinin bu konuyla ilgili mahalle kabayılarını aratmayacak tehditler savurup başka hiç bir şey yapmamaları çok daha fazla acıtıyor canımızı.

hayddaaaaa

(#12092078) Her zaman beğenilen, şimdi bir de yüzlerce kez tebrikleri hakeden yazar.

lady gaga

Senede ortalama 90 milyon tl kazandığı açıklanan şarkıcı. *

devlerulkesindekibucur

(#11127256) Adam araştırmacı gazeteci beyler.

stagg

l400 model electro gitarı harikadır.

http://www.staggmusic.com...p?langue=uk&oneid=456

http://www.staggmusic.com...p?langue=uk&oneid=458

seyo88

(#11180408)
Hüzne boğdun.

behzat ç

Erkan Can'ı oyuncu olarak görmek istediğimiz dizi.

adrenakortikotropinhormon

Kavram karmaşasının doruklarında gezen yazar. Takipçinim.

ortamdaki gereksiz insan olmak

Çoğu zaman böyle olduğunu hissetmektir aslında. içten içe herkes bilir de... hadi neyse. Lan olur olmasına da böyle bir günde olması da koyuyor adama be.

Sabah uyandığımda günün anlam ve öneminin farkında bile değildim halbuki. Hayır ne sikime yarıyorsa zaten. Sevgililer günüymüş. '' Birbirine gönül bağıyla bağlı olanların günü '' diye özetlemiş bir de bir arkadaşım facebook'unda. Yalnız biri olarak düşündüm biraz kendi kendime. Yani geri kalanlar için hiçbir anlam ifade etmiyor doğal olarak. Sıradan bir gün gibi geçirmeleri gerekiyor bu günü. iyi de amk böyle boktan bir günde etrafındaki herkes sevgilisiyle el ele kol kola olunca içinden '' lan ne sikime yarıyorum ben. '' diye geçirmiyor değil insan.

Ekle-sil haftasının ilk günü. Sabaha doğru 6 da yatmışsın. Zaten okula gitmemek için bahane aradığın bir dönem.
Gidip ne yapcam ki ? Zaten kimse gelmemiştir amk. gibi bahanelerle kendimi kandırdım. Kalktım çalıştığım kitapçıya gittim.

patron- ooo gby hoş geldin. Kandilin mübarek olsun.
gby - Sa... sağol abi. Senin de.

Vay bee. Demek yalnız insanlar için de önemli bir günmüş diye geçirdim içimden ve yüzümde hafif bir tebessüm oluştu. Eski günler geldi aklıma. Annemin kandil gecelerinde kuran-ı kerim okuduğu zamanlar. Evde televizyonun açılmadığı, radyodan ilahilerin dinlendiği günler. Şimdi geldik üniversiteye, aileden uzaklaştık. Az değil lan 3 senedir kısmen de olsa onların gönderdiği parayla burda göt büyütürken, neredeyse tüm ailevi değerlerimizi unutmaya başladığımı farkettim. Utandım kendimden. Telefona sarılıp annemi aradım hemen.

gby - Annecim nasılsın ?
annem- Teşekkür ederim oğlum. Sen nasılsın ? Sevgililer günün kutlu olsun.
gby - (Sen de mi anne ?) sağol anne.

Zor bela kapattık telefonu. Dükkana döndüm tekrar. Okuldan arkadaşm iki sevgili bir biriyle kavga ediyor. Kavga dediysek yumruk yumruğa. Ağzını burnunu kırıyor bizim kız. Şaka lan şaka. Bildiğin laf dalaşı işte. içten içe bir mutluluk oldu bende. Utandım kendimden ama engelleyemedim de. -Bak işte sevgilin olunca da dert arkadaş. En iyisi böyle tek olmak. dedim kendi kendime. içimden kahkahalar atmaya başladım tekrar. Kız kalktı gitti sonunda. Bizim çocukta 10 dk sonra arkasından tabi. Barıışamamışlardır lan inşallah. En azından bugün barışmasınlar. Yarın falan baksınlar çaresine.

Neyse çıkacağım birazdan zaten. Evime gideceğim. 2 tane bira alırım. Biraz fıstık falan. Bir film açıp izlerim. içinde aşk motifi olmayan bir film bilen varsa yazsın. full metal jacket mı ne vardı lan. iyi diyollaa.

juzzz

Hiç tanımadığın birine hem de 5 dk geçmeden yardım eder mi herkes ?

Teşekkür ederim dostum.

behzat ç

Abi siz ne yaptınız yaa ?
Her sahnesiyle, her konuşmasıyla öyle büyülüyor ki beni anlatamam. Sanki adamlar yan mahalleden komşumuz gibi. Öyle samimi bir dizi. Bu adamlar eve girerken ayakkabılarını çıkarıyorlar beyler. Oysa biz dizilere konu olacak kadar önemli hayatların evlerine hep ayakkabılarıyla girdiğini sanardık. O argolar, dizideki abi kardeş ilişkileri. her şeyiyle mükemmel. Yazanın da, yönetenin de, oynayanın da ellerine sağlık.

Not: istanbul'dan dönüşte tüm ekibin yan yana durarak işediği sahnenin capsını bulana şukular feda olsun.

nunu

(#10755464) ahahah. Güzel bir kombinasyon yakalamış.

devlet tayyip kilicdaroglu

Nickine kurban lan. O ne güzel bir nick öyle. Ooy kedi canını senin.
Yazıları okunmaya değer. Devamını bekliyoruz.