bugün

başı bağlıdır.
karşıdan sinsice yaklaşan kızı farketmemiş, başka bir kızla halveti meşgul olabilecek erkek. oysaki yanında bir arkadaşı olsa illaki onu uyaracaktı.off abi hatuna bak nidalarıyla. bu işlerde ekiple çalışmak farzdır.
1)ender yaradılışlı erdemli kişidir
2)sevgilisi olan ve ona gerçekten aşık olan kişidir
3)dünyadan umudunu kesmiş dertten gözü hiçbişey görmeyen kişidir....
başka bir yönden yaklasan daha guzel bır kıza bakan erkektir , karsıdan geleni de görmesi halinde aşırı doz güzel kızdan altın vuruş yapması muhtemel kişidir.

(bkz: izmir sokakları)
erkekliğinden $üphe duymasına gerek yoktur.sadece cool takılmaya çalı$an erkektir.kızın bakmasını bekler, kız bakmazsa ben niye bakayım diye dü$ünen erkektir.
Mert erkektir, sevgilisine ve dahi kadın cinsiyetine saygı duyan insandır. Eli sıkılası varlıktır.
O günün cuma olması muhtemeldir ve erkek o günlerde şu anlayışa sahiptir "Lan mübarek günde de yapılmaz."
Başı önde yolda seyir halindedir.
abidir o. ince bıyığına yakıştıramaz bunu.
normal bir erkektir. ne kadar alışmışız dimi yollarda yiyecek gibi bakanlara, rahatsızlık vermeyen olunca kesin bir kusur vardır yada bişey vardır diye düşünmemiz gerekiyor. karakterli erkektir.
nasıl olsa bakıp geçicez bari bakmıyımda içimde ukte kalmasın.
tam bir beyfendidir kendisi,güzel adamdır.
bakmakla bi *okun olmayacağını bilen erkektir.
görmemiştir.
görmüştür. görmezlikten geliyordur.
bu hayvanın ya kocası, ya nişanlısı, ya sözlüsü, ya sevgilisi vardır.
ne bakıcam da dötünü kaldırıcam diyen erkektir.

delik deliktir mantığıyla, gördüğü her dişiye saldıran eli donunda gezen abazalar bunlara "gay" imasında bulunurlar.
ben niye bakayım o baksın diyen cool erkektir.
aslandır...aşmıştır artık bu tip şeyleri...
her güzele bakmayı adet edinmeyen erkektir.
her girdiği ortamda 5 tane abazadan ilgi örmeye alışmış yurdum kadınının, fazlasıyla sinirini bozan,
"korkak" "ezik" "medeni cesareti yok" diyerek bok attıkları erkeklerdir.

yurdum kadını tecavüzcü coşkunla bile çıkar ama bu cool tipleri gene de tercih etmez.çünkü bu adamlar aşırı ilgiden uçmuş yurdum kadınının egolarına hitap edemez.
kıza doymuş erkektir.
erkekliğinden şüphe edilecekse eğer, rahat erkektir, yakışıklıdır, takmaz " ben ne bakıcam o baksın " der.
- uh manitaya bak kanka.
+ abi konuşma öyle.
- nie lan yumak mis gibi hatun, çok şey kaçırıyorsun.
+ (kısık bir sesle)meltem daha güzel bikere.
- ne dedin?
+ yok len demedim birşey allah sahibine bağışlasın
- olum sen çok değiştin, meltem bozdu seni. seviyorsan sev o yokken hiç değilse benim güzelliğini tescillediğim, onayladığım kızlara bak.
-niye bakmıyorsun bana?
-niye bakayım?
-e güzelim ben.
-çok da pipimdeydi.
abazan gibi ağzının suyu akmayan erkektir. gay değildir. ama bir çoğu gibi de sağ eline muhtaç değildir.

(bkz: ne abazansınız amk böyle)
(bkz: sokakta kız görünce durup masturbasyon yapan erkek)
kafasında başka bir güzel kız olan erkektir. bırak karşıdan geleni görmeyi, kimi zaman aynaya baktığında bile göremediği olur kendisini...