bugün

entry'ler (1099)

kemal kılıçdaroğlu

kötünün iyisi.

özyeğin üniversitesi

2007 yılında Finansbank'ın kurucusu Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur.

bilgi üniversitesi

1996 yılında 900'lü hatları kuran işadamı Oğuz Özerden tarafından kurulmuştur.

oğuz özerden

bilgi üniversitesi'ni kuran işadamı. cambridge'de master, london school of economics'de doktora yapmış eli öpülesi bir insandır. bir sürü başka iş kurmuştur, türkiye'nin en enteresan kişiliklerinden biri olmasına rağmen ismi üniversitenin öğrencileri arasında çok fazla bilinmez. atatürk'ün yaşayan sayılı akrabalarından olan eşinden bir erkek çocuğu vardır.

smit summit

SMiT Summit, iş ortakları ve sponsorları ile büyüyen, gücünü sosyal medyadan alan bağımsız bir etkinliktir.

karaköy tünel finikülerinde yer isteyen teyze

(bkz: füniküler)

annelerin sinirlendiklerinde söylediği sözler

-hay babanın şarap çanağına senin.. **

türkiye nin bu halde olmasının en büyük sebebi

bu soruyu hala kendimize soruyor olmamızdır.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

cezmi ersöz - içime gir ama sigaranı söndürme.

ilk kez cinsel ilişkiye giren erkeğin ilk sözleri

-haaassssııpppppp.. haahhhsiktiiiiirrrrrr
+noldu??
-bi hoş oldum. *
hiç birimiz rocco değiliz kandırmayalım birbirimizi.

erkek milletinin her kıza aşık olabilmesi

belki amına değil fikirlerine aşıktır. bunu ancak, bir kızla am için çıkan biri söyleyebilir. nitekim bir kadın sadece amdan ibaret değildir.

ayılığı cool olmak zanneden erkek

belki de cool olmayı ayılık zanneden kızdan daha zekidir.

mini etek giyen sevgilisiyle gurur duyan erkek

abazanların parmaklarını ağartmıştır epey. birilerine laf atmak yerine aynaya dönüp bakmayı tercih etsek, bunların hiç biri başımıza gelmez.
esra erol'un evlilik programını izleyen bir kesimin fikirlerini okuyor gibiyim.

askerliği tek cümleyle açıklamak

askerlik batı'da eziyet, doğu'da ölümle sonuçlanır. *

bakireliğini yitiren kızın hüngür hüngür ağlaması

bekaretini verdiği adamın, onu sadece yatmak için sevmiş olduğunu anlamasındandır.

profil resmine noel baba şapkası ekleyen tip

başlık konusu olacak kadar ilgi çekmiştir.

bir kadına aşırı değer vermek

insan kendini frenleyemez "sevgi" sözcüğü eklendiği zaman o kadının yanına. aslında gözlerini kapamaktır dünyaya ve harbi ölüsündür.
gözün ondan başkasını görmez deli olursun ve bilinçaltı devreye girer zamanla. "acaba napıyo", "acaba nerde" soruları beynini yer bitirir. yanında değilse.
kısacası aslında, dünyaya kapattığın gözlerinle ve bilinçaltında oluşturduğun hezeyanlarla o insanın senden gitmesinin yollarını oluşturursun zamanla.
ve mutlu son "GiDER".

sürekli doğudaki okullara yardım yapılması

doğu'da imkanların daha az olmasından kaynaklanmaktadır. batı'da her an istediğin zaman bir kitap, bir kalem, bir silgi bulabilirsin ya da imkanların doğrultusunda
alabileceğin her şeyi alabilirsin. ve imkansızlık her yerde var, belki de çoğu doğu'da okuyamayan çocukların ailesi batı'ya göç ediyor. bu da zaten olmayan imkansızlığın
içerisinde imkansızlık yaratıyor. hatta adına yardım kampanyası denilen tüm okulların şimdi ki durumuna bir bakın. bir kerelik yardım kampanyası, devamlılık yok. hata
en başında bu işin. "sen", "ben" diye nitelendiremeyiz bu durumu "biz" olamadıktan sonra.

eski sevgilinin mükemmel biri olması

kendi içimizde yaşadığımız savaşın ağır bir faturasıdır sadece. asgarisini ödeyin kurtulursunuz. *

21inci yüz yılda hala bakire kız arayan yobaz

21inci yüz yılda hala bakirelik, orospuluk kavramlarını konuşuyor olmamızın, ne kadar gerici bir zihniyete sahip olduğumuzun kanıtıdır.
insanlar ölüyor bir hiç uğruna, dışarıda aç gezenler falan. merhaba dünyalı orada mısın?