bugün

entry'ler (363)

fenerbahçe ye söylenecek tek cümle

Şampiyon oldum sanıp luganoyu wedersonu omzuna alan ULViii.

alevilerden özür dilemiyorum

neden bu kadar 'alevi' başlığı açıldığını anlayamadığım için ben hepinizden özür diliyorum valla.

şöylesi daha mantıklı olmaz mı : ateist olan insanların bile ben 'aleviyim' arkadaşım inanmıyorum diye başlayan devamında küfürlerini havada uçuşturan insandan özür dileme anlarım, ama alevi olan, orucunu tutan, camiye giden, hz. muhammed (sav) peygamberimizi peygamber görenlerinde olduğu halde sen bu genellemeyi tüm aleviler için yaparsan bir özür gerekir be sanki arkadaşım.

( not: alevi değilim, sadece bu konudan artık sıkıldığım için kendimi durduramayıp bu başlığa entry yazdım.)

alevilerin dünyanın en iyi insanları olması

bu genellemeyi yapıp diğerlerini yok sayarak 'ayrımcılık' yapmadığını mı sanıyorsun. peki varsayalım alevisin, bu başlığı açarak sen o 'en iyi' dediğin insan sınıfına mı girdiğini sanıyorsun diye soruyorum yazara.

erdoğan ın 100 bin kaçak ermeniye göz yumması

şimdi de 'bizim hiç bi sıkıntımız olamaz ermenistan düşünsün' dediğine göre, zamanında da varmış bişiler demek. durdu durdu da yeni mi aklına geldi bu kaçak olanlar.

erdoğan ın 100 bin ermeniyi sınır dışı etmesi

Erdoğan: Farklı etnik kimliktekilerin kovulması faşizanlıktı.

bunu demiş zamanında sayın başbakan.

şimdi de sınır dışı edilmesi söz konusu, ikisinide söyleyen aynı kişiyse aradaki tezatı birileri çözer sanırım.

saçın kökü sende değil mi diyen berber

hatalı kesilen bir saçın ardından duyulan acı kelime. böyle telafi mi olur hacı.

aşk yoktur

acı çekmeye başlamışsan, aşk vardır!

üretilmeden 20 bin adet satan otomobil

yılın en iyi arabaları listesine girebilmiştir, satılır.

kim lan bu allah

bunu yazdın başın göğe erdi mi cevabıyla karşılanması muhtemel kişi.

her yanı ellenmiş bakire vücutlar

sor bide bunlara cinsel anlamda bişey bilmez, ama 2 dokunuş yap akılları gider. eee hani nerde senin temiz, dokunulmamış bedenin. şimdi bu durumda bakire olmayan mı, yoksa bu hanım kızımız mı daha kötü. ama pardon zarı var dimi, bu daha masum daha iyidir.

şekerbank ın reklamı

noluo lan, niye gitti bu ses dememe neden olmuş reklamdır.

adriana lima ile yağlı güreş yapmak

nasıl bir hayal dünyasıdır bu, şaşkınlıkla takipteyiz efendim.

küçükken çocukların korktuğu şeyler

karanlık,o karanlıktan çıkma ihtimali olan öcü. *

türkiye deki cinsellik tabusu

cinsellik her zaman 'ayıp' olarak insanların beynine yerleştirildiği için, ve türkler örf adetlerine bağlı yaşadığı için evet türkiyede evlenmeden önce yaşanan cinsellik ayıplanıyor. fakat; yasaklı şeyler nedense insanlarda daha çok merak uyandırıyor. özellikle doğu kesimlerinde erken yaşlarda yaşanan bu durum töre cinayetlerine yol açıyor. he bu tabu yıkılır mı zamanla tartışıla dursun, ama şu zaman böyleyse bir 10, 20 yıl sonrasını tahmin etmek hiç zor değil.

rottweiler

saldırgan asi hayvandır fakat, buda eğitilmesiyle alakalıdır, iyi bir eğitimle sakin, son derece gözlemci hareket etmeye başlar.sahibine sevginin ötesinde aşk derecesinde bağlıdır.(kötü yanı evde kalabalık bir ortam var ise,sahibini paylaşamama durumundan dolayı,huysuzluk yaratıp sıkıştırabilir.) iyi eğitildiği taktirde zarar vermez fakat yinede sağı solu çok belli olmaz. öyle başı boş bırakılıp yanımda yürüsün gibi bir düşünce yanlış sonuçlara sebep olur. koruyucudur, yerine göre saldırgandır da evet fakat sevildiğini belkide en çok anlayan ve özünde sevgi olan hayvandır. bakımı zor bir hayvandır, sabırlı olmak gerekir, masrafıda fazladır. sahibi sevinçli ise onunla birlikte evde oynar, üzgün olduğunuzda da yanı başınıza uzanır ağlamaklı size bakar.

emsalsiz 1

kıskanmasın o da hoşgelmiş yazarıdır. (eheh)

berna34

sözlüğe istanbuldan katılan kadın yazardır sanırsam. * *

10 mart 2010 beşiktaş ibb spor maçı

helal olsun kartalıma, yine herkesin ağzını öyle bir kapattı ki, huzursuzluk tavan yaptı resmen. geçen seneki zamanları yaşıyoruz sanki, yakışır sana şampiyonluk yakışır sana.

''beşikt'aşk'.

bu devirde delikanlı kız bulmak

özü sözü doğru insanlara denk gelememiş yazarın yaptığı genelleme.

e be canım, yanlış yerde arıyosun, burası sözlük, onun için dest-i izdivaç yazıp bilmem kaça gönderiyosun.

iki kişiyi sevmek

sevmek? bu kelimenin anlamı bu kadar basit değil,insan tek bir kişiyi sever. sevdiği zamanda diğer kişilerle işi olmaz. çok güzel bir söz de vardır bunun için ' bir kadın/ erkeği sevmek, onun için dünyadaki diğer kadın/erkeklerden vazgeçmektir'