bugün

köpek gibi sevseler de, bir gittiler mi dönmezler.
keçi gibi inat yaparlar ama seviyorlarsa eğer köpek gibi geri dönerler.*
konuşmalarını tercih edin zira susarlarsa tehlike var demektir.
onları tam çözdüm derken bir de bakarsanız daha sadece ismini biliyorsunuzdur.
güvenmegüvenmegüvenmegüvenme... güvenmegüvenmee... şeklinde telkinlerle gerçek yüzlerini görebilmeniz olası.
yani neymiş güvenilmezlermiş. *
varken yokluğunu, yokken varlığını aratan karışık bir kombinasyon.
çok ilgi gösterirsiniz: "meeemet üstüme gelme alla sen yaa cok üstüme geliyossooon" diyebilirler ilgiyi azaltıp normal düzeye indirgediginizde "yoksa baska biri mi var hayatındaa? artık beni sevmiyo musoooon?" diyebilirler. o A4 sayfası kalınlıgından cok daha ince olan denge çizgisini onların gözünde kaçırmamak kolaydır fakar bir de bunu erkeklere sormak lazımdır.
dayanamadıkları üç şey: iltifat, pırlanta, boyundan öpülmek... dayandıkları üç şey: ihanet, parasızlık, vasat bir koca.
hepsi sıçıyor. tanrımmmm
(bkz: senle de sensiz de olmuyo be!)
onlarında erkekler gibi bacaklarından kıl çıkıyor. Alıyorlar o başka *
kadınlar, gururlarını kurtaran yalanlardan hoşlanırlar.
kıskanmıyomuş gibi davrananı bile deli gibi kıskançtır.
- 'benim en iyi arkadaşlarım hep erkekler olmuştur, hemcinslerimle hiç anlaşamam' diyen kadın bıyıklıdır, erkeklerle kahveye gider.
- 'bugün olmaz, başım ağrıyor' diyen kadının harbiden başı ağrıyordur, düz adam gibi o da düz bi kadındır.
- 'başım ağrıyor ama neden olmasın' diyen kadın gibisi yoktur.
- 'başım ağrıyor, beni bir kütürdet de geçsin' diyen kadın ömür törpüsüdür.
- 'bugün ayın kaçı?' diyen bir kadın kavga aranıyordur. ya muhallebi yeme yıl dönümünüzdür, ya da sevgililerin birbirinin yanında osurma eşiğini geçmelerininin. şener şen'in topukları kıça vura vura koştuğu gibi uzaklaşılmalıdır, arkanızdan kovalıyorsa zikzak çizerek şaşırtmaç yapabilirsiniz.
- bişey demeyen kadın, kesin içinden biraz sonra söyleyeceği cümleleri kuruyordur. fırtına öncesi sessizlik gibidir. ama eğer 'seni seviyorum' diyecekse, tatlı bir yaz esintisi gibidir. ama unutmayın kış elbette gelecektir.
- 'ilişkimizi gözden geçirelim' diyen kadının ben taa.. anası kesin evlenme konusunda sıkıştırmıştır.
- zırt pırt telefonla arayıp 'nerdesin' diyen kadına verilecek en güzel cevap 'ebenin .mındayım' olmalıdır, yoksa aramalar bitmez.

ulan yazdıklarımı okuyunca şarap içen, kır saçlı ve kirli sakallı kazanova gibi hissettim kendimi.. keşke bunlar tecrübeye dayansaydı ama nanay abicim. kahrolsun amerikan ronantik komedi filmleri, yaşasın 'neşeli günler'.. turrrup gibi sıkarım kadın seni.*
- erkeğinin ona bağırması, yeri geldiğinde kaba davranması hoşuna gider.*
- beklenmedik zamanda yapılan jestlere bayılır.
- eğer isterse, kendisine bağlanan erkeği çok pis süründürebilir.
- kafasında oluşturduğu bir erkek profili vardır ve her sevgilisinde o erkeği arar.*
- geç bağlanıp, geç unutur.
- arabaya binerken ilk onun kapısını açıyor ve o oturduktan sonrada yavaşça kapatıyorsan yüzüne hemen küçük bir tebessüm konar, belli etmese de bu olay çok hoşuna gider.
- anlaşamadıkları bir konuda tartışmayı severler. tamam aşkım, peki sevgilim, sen nasıl istersen canım diyen erkekler kişiliksiz görünür ne kadar sevse bile.
erkekler gizli gizli çapkınlık yaparken onlar göstere göstere yapar,
çok sevdiği zamanlar harbiden masallardaki gibi size bağlı olurlar,çok severler.
ama sevgileri kayboladursun, umurlarında olmaz dünya bir anda bir kaltağa bile dönüşebilirler beni çok seven o kız nerde derseniz yerinde esen yellerin seslerinden başka hiç bir şey bulamazsanız.
kendine güveni olan kadınlar, fedakarlık yapmayı istemez, sizden fedakarlık bekler.
ve aşık olduğunuz kadınlar, sizin kişiliğinizden alırlar, koparırlar ne kadar istemesenizde kendinizle çelişkiye düştüğünüzü daha çok fark etmeye başlar psikolojik olarak huzursuzluk içine sokarlar sizi.

her zaman ama her zaman ilgi, sevgi ve iltifat triosunu beklerler. bu değişmez kuraldır. olmazsa sonuçları çok acı olabilir.
bir erkeğin hayatı boyunca en fazla 1-2 gerçeğe ulaşabileceğini bildikleri için şu an bu başlık altında listelenenlere bakıp bakıp gülümsedikleri gerçeğidir. bu bir. bunu yazın bir kenara.
(bkz: kadınlarla ilgili genelleme yapılamaması gerektiği)

evet, en büyük gerçek budur. bir kadının hoşuna giden şey, diğerinin hoşuna gitmeyebilir, hatta gitmez büyük ihtimalle. yani erkeklerde olduğu gibi "karnını doyur, eline kumandayı ver işe yaramazsa ilk maddeden tekra başla" mantığı kadınlarda pek sağlıklı olmayabilir.
nasıl mı?

önceki sevgilin çiçek almana bayılıyordur ama yenisi bunu çiçek ticareti olarak yorumlayabilir.
önceki onu kıskanmanı sahiplenme olarak algılarken diğeri bundan rahatsız olup, özgürlüğüne müdahale ettiğini düşünebilir.
önceki sürekli aramandan ve ilgi göstermenden hoşlanırken, diğeri kendini kontrol ediliyo gibi hissedebilir.
önceki seninle yalnız kalmaktan zevk alırken, diğeri arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir ortamda vakit geçirmek isteyebilir.
önceki her an sizinle birlikte olmak isterken, diğeri sizi özlemek isteyebilir.

bu örnekler kadınlar söz konusuysa uzar gider, ama onlarla ilgili tek gerçek genelleme yapılmaması gerektiğidir.
Subject : Element

Element : Kadın

Sembolü : WO

Atom ağırlığı : 53,6 kg olarak kabul edilmiştir ancak 40 kg'dan 200kg 'a kadar değişik çesitleri bulunmaktadır..

Bulunduğu yerler: Gezegendeki tüm kırsal ve kentsel alanlar

Fiziksel özellikleri

1- Yüzeyi renkli film tabakasıyla kaplıdır.

2- Değişik sıcaklıklarda kaynar.

3- Bilinen bir sebep olmaksızın donar.

4- Özel ilgi gördüğünde erir.

5- Yanlış kullanımlarda ısırır.

6- işlenmemişinden sıradan maden filizine kadar pek çok halde bulunur.

7- Doğru noktalara basınç uygulandığında ürün verir.

8- Standard ölçüleri varsa da kolay bulunmaz.

9- Çekici özelliği nedeniyle fazla yaklaşılmaması önerilir.

Kimyasal özellikleri

1- Altın, gümüş,platin ve diğer kyymetli madenlerle yakın akrabalığı vardır.

2- Büyük miktarlardaki pahalı maddeleri ve değerli taşları absorblayabilir.

3- Belli bir sebebe bağlı olmaksızın patlayabilir.

4- Sebebsiz yere çıkıp gidebilir.

5- Likitlerde çözünürlüğü yoktur fakat alkolle doyurulduğunda aktivitesi büyük oranda artar.

6- Dünyada bilinen en büyük servet indirgeyicidir.

7- Özellikle kapalı alanlarda birarada tutulmaları tehlikelidir. Çok sayıda birarada olmaları merkezi sinir sistemini etkiler.

Genel kullanım alanları

1- Genelde süs olarak.

2- Üretimde

3- Belli dozda kullanılması halinde rahatlamada büyük yardımcı özelliği vardır.

4- Çok etkili temizleyici özellği vardır.

Testler

1- Saf numunesi doğal halde bulunabilirse rengi parlak pembeye döner.

2- Daha iyi bir numunesiyle kıyaslandığında rengi yeşile döner.

3- Kulağa zarar verdiği tesbit edilmiştir.

Potansiyel tehlikeleri

1- Tecrübesiz ellerde çok tehlikelidir.

2- Birden fazlasıyla ilgilenmek yasal olarak engellenmiştir ancak değişik mekanlarda ve birbirleriyle direkt temas etmelerini engellemek koşuluyla bu yapılabilir.

3- Aynı mekanda, uzun süre birarada olmak, çeşitli sakıncalar oluşturmaktadır.

4- Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur!!!

listeyi kimin hazırladığını bilmiyorum ama ellerine sağlık. pek güzel olmuş.
onlar da sıçıyormuş. valla bak tıpkı bizim gibi. bir arkadaş dediydi.
herhangi bir konuyu tartışırken, bilerek erkeğin karşısında tavır takınır, ne tepki verecek diye bekler. erkeği ufak bir teste tabi tutarak tanımaya çalışır.

halbuki erkek bunun farkındadır*, onun istediği cevapları vermez. tabi canım, haklısın, katılıyorum sana deyip es geçer ya da tepkisiz kalır.
ağlayan ve gülen,

herkesin önünde öpülen,

çiçek sunulan,

otobüse binerken yardım edilen,

evli olan,

çocuk doğuran kadın olmak için can atmalarıdır.
umulan ya da düşünülenden daha farklı tepkiler verebilir kadınlar.

"aa o bunu yapamaz" dediğiniz biri hiç umulmadık bir şekilde altından kalkabilir verilen işin. en güçsüz gözüken en metanetli olabilir ya da en güçlü gözüken koyverebilir kendini en ufak bir üzüntüde. en rahat gözüken alınabilir bir lafa, alıngan sandığınız gülen geçendir ya da. unutmaz dediğiniz hatırlamaz, takmaz dediğiniz kin besleyebilir içinde hatta. en suskun olan bazen en çok konuşan, en dırdır eden hiçbir şey demeden çekip gidendir ya da. sadık olduğuna inandığınız terkeden, önceleri güven telkin etmeyen karakterler en sıkı dostunuz olabilir sonrasında.

demem o ki kimi kadınlar bilmese de kendilerindeki potansiyeli -ki başa geldiğinde anlayacaklardır onlarda tavırlarındaki ehemmiyeti- umulan ya da düşünülenden çok daha farklı davranabilir kadınlar.
sevene eziyet çektirir, eziyet çektireni deli gibi severler.