bugün

melektir o.
Kız ise muhtemelen sevişmiş veya aldatmıştır seninde aynı boku yemeni ister . Derhal uzaklaş
Erkek ise denemek istemiştir ve güveni azalmıştır uzaklaşılmazsa tehlikeli sayılır . Veya gerçekten
şerefsiz olabilir sadakat olmayan bir ilişki zaten ilişki değildir sevişmedikçe sevmekte boş birbirinize yetmelisiniz .
olmayan sevgilidir açık ve net. ve ya sevgilisini deniyor ola bilir.
Tuzak olabilir hemen Atlamayın.
Xxxl mideye sahiptir..
Kesin vurdurmuştur başka açıklaması olamaz.
Avrupalı sevgilidir. Bizim böyle adetlerimiz yok çünkü.
Diyorsan ben hem türküm hem bunu diyorum o zaman iyi vurdurmalar dilerim.
bunu diyen kız sevgili değildir.
sevgili olmayan kişidir.. onun adı "sevgili" değildir.. sevgili bu kadar basit bir şey değildir..
Midesizdir. Bunu "ihtiyaç duyuyor malum, duygusal bağ kurmadan yapsın başkalarıyla ne olacak" diye savunan varyasyonu ise ekstra olarak geri zekalıdır. Gel gör ki; istersen başkalarıyla öpüşemezsin ey sevgili.

Velhasılkelam: kezbanlığın şartlarından biri erkeğinizin başkalarının götüne dokunmasını tasvip etmektir. Sizinkine dokunmasın malum zar mar yırtılır. *
grup seks mesajı vermiş diyenler olmuş ama alakası yoktur, sizi özgür bırakmış, belkide siz den beklentisi olmayan kız dır. ya da sevişme ihtimalinizi yüksekliğini tahmin eden kız dır. bi dolu şey yazabilirim buraya.
ya kendisi bu tür konulara kapalıdır ya da, seni ölçüyodur, ya da sevmiyordur.
stieg larsson'un ejderha dövmeli kız romanında rastlanan müzisyendir.
grup sekse açık kızdır.
birbirlerinin fuckbuddy si olarak takılan çiftin duygusal yakınlaşması ve daha sonradan bunun farkına varmaları sonucu eski fuckbuddy statüsüne dönme durumlarıdır.
erkek de olsa, kadın da olsa aklından şüphe edeceğim sevgili. en azından ülkemizde sevgilisine böyle bir şey söyleyecek erkeğe rastlamak zaten imkansıza yakın da (burada en azından birazcık daha normal insanlardan bahsediyorum) okuduğum bazı entrylerden anladığım kadarıyla böyle diyen kadın sevgili varmış. ben onun ta suratına tüküreyim, beynine attırayım. ayrıca böyle bir şey söyleyen kadınla ilişkisini sürdüren erkeğin de gri beyin hücrelerinden bilmukabele şüphelenirim. şöyle düşünün: bunu sevgilisine söyleyebilen birisi tam sahibiyet duygusuna sahip değil demek ki yani ne kendisini sevgilisine tam ait hissediyor, ne de sevgilisine kendisine tam ait. bu kadın, bekaretini bir defa kaybettikten sonra, sahibiyet duygusu eksikliğiyle, sana ilk kızdığı anda gider başkasıyla çiftleşir.

neyse çok uzattım. burada aslında üzerinde düşünmememiz gereken şey, neden bu tür ve buna benzer milyon tane saçmalıkla kaşı karşıya kalıyoruz? çünkü dünyanın en lanet olası olgularından biri olan arada kalmışlık yüzünden. lanet olası coğrafyamız yüzünden. bir yandan geleneksel olarak doğu kültürü unsurlarının etkisi, öbür yandan gözümüze mükemmel, toz-pembe gözüken batı kültürünün unsurları arasında kalmışlık. efendim yüzyıllardır, batıda ilerici, medeni ve de çağdaş adetler, ananeler var. adamlar, flört ediyorlar. bir batılı neden flört eder? flört etmesinin amacı herhalde sevgilisiyle sırf mesajlaşmak, telefonda konuşmak, mektuplaşmak, sinemaya-tiyatroya gitmek, park ya da kafe köşelerinde iki french kiss yapıp evlere dağılmak değil. tüm bu şeyler tuz ve baharat. asıl yemek sevişme, daha da önemlisi cinsel beraberlik. mamafih, doğu kültürü ise, daha doğrusu, daha spesifik olmak gerekirse islam kültürünün kendisi, ya da islam bulan(ş)mış kültür ekseriyeti gerici, ilkel, kısıtlayıcı, kadın-erkek eşitsizliğini ön plana çıkaran, barzo, böylem puşt gibim, ibne gibim unsurlardan oluşan bir kültürdür. sadece cinsel birlikteliğin kendisi değil, cinsele dair her türlü şeyin bile tabu olduğu elementlerdir bunlar. hal böyle iken, bizim mahzun insanımızın mühim bir çoğunluğu bu ikisi arasında kalmıştır. büyüleyici batının adetleri vs allah adında bir tanrıyla, cezayla, ateşle, kazıkla korkutulan barzo doğu adetleri, ve bunların tabulaşması.yine bu insanların mühim bir çoğunluğu, işbu sebepten gerek kadın olsun gerek erkek olsun, kadının evlenmeden bekaretini kaybetmesi tabusuna sahiptir. işte bu arada kalmışlık yüzünden hadi hem batılılılar gibi flörtleşelim, hem de baro doğulular(müslümanlar) gibi evlenmeden s.kişmeyelim gibi bir düşünce oluyor. yani ellerine alıyolar tencereyi tavayı, içine sadece tuzunu baharatını ekiyorlar, yemek yapmadan evlere dağılıyorlar.
ağzı bunu söylüyor, beyni farklı çalışıyordur. istemiyordur. ama kendisi sevgilisiyle bunu yapamadığı için * başkalarıyla yapmasında sorun olmadığını söyler. ama gerçekte bu büyük bir sorun yaratır.
uzun ilişkiden çıkmıştır. eski sevgilisiyle birlikte seks yapmaktan soğumuştur. haftada bir gün seks yapmak ister, o da siz üzülmeyesiniz diye. yani uzun lafın kısası, birini sev, diğerleriyle seks yap. herkes mutlu olsun.

ps: gidipte kasıla kasıla bugun başkasıyla birlikte oldum diyecek kadar gerizekalılar olabilir aranızda, uyarıyorum. (bkz: karda yürü izini belli etme)
sevgililiğin tüm gereklerini yerine getiren; hiçbir kadın/erkek sevgili böyle bir teklifte bulunmaz.
bu teklife maruz kalan kadın/erkek, beraber olduğu fuck buddy sine sevgili anlamı yükleyerek kendini kandırıyordur.
hazırda bekleyen tokatın cevabınıza göre yanağınızla birleşip birleşmeyeceğinin karar aşamasıdır.
boynuz takılmasın diye medeni ayağına yatan sevgilidir. kaldı ki; bunu yapmaya izin vermesi bi yana izin isteyen de olmaz hellem.

hani ben diyeyim de, aldatılmış olmayayım, biliyorum diyeyim mantığıdır. belki de kendisi de aynı uğraş ile meşgul olabilirdir...
(bkz: no strings attached)
(bkz: natalie portman)
olaki yanlışlıkla sevişti falan başına kalır. en iyisi o anda terk etmektir.seven insan sevişir aga.
belki kimileri için candır. ama benim için kıskanmayan adam adam değildir, sevgili hiç olamaz.
şahsen bir zamanlar sahip olduğum türden sevgilidir. olumlu cevap verince kendisi direk vermişti. ters psikoloji diye ben buna derim.