bugün

entry'ler (813)

sınıfta ağlayıp herkesi başına toplayan merve

ceren ve yelizle tuvalete çıkacaktır tez zamanda.

metrobüste oturabilen insan

zincirlikuyudan binmiştir.

msnde kimsenin online olmaması

kimsenin online olmadığını farkedecek birinin online olması bile gariptir. hey gidi günler.

sözlükteki en tırt nickler

benimkidir. 13 yaşımda almıştım. sonra da lgs öss derken bir daha düşünme fırsatı olmadı amk. ergen gibi salak bir şey

sevgilisini telefonuna adıyla kaydeden erkek

merve üni ya da selma iş diye kaydetmesinden iyidir. boku çıkmamış orijinal sevgi sözcükleri tercih edilir yine de

güncel sigara fiyat listesi

biricik sigaram 7 tl olmuştur. sevinçten bakkala sarılası gelir insanın. bütün derdim 2 tlmiş. kent switch candır.

basketbolcu kızların iticiliği

meme eksikliğinden kaynaklanır.

sözlük yazarlarının cüzdanında bulunan şeyler

hurma çekirdeği. bereket getirirmiş diye annem koydurdu. önce yıllarca o cüzdana para girmedi. sonra da çaldırdım. *

babadan para istemeye utanmak

üniversite mezunu işsiz hastalığı.

çirkin diye terkedilen kızın ileride manken olması

ilahi adaletin kişi üzerinde birinci derecede tecellisidir efendim. acilen abdest alıp tövbe edilmelidir kanımca.

istenmeyen sevgiliden kurtulmanın yolu

lazer epilasyon denenmelidir. (bkz: istenmeyen tüy) *

sözlüğün en güzel tarafı

gerçek hayatta asıl kimliğimizle, sosyal nezaket sınırları içerisinde ve aslında bir çeşit baskıyla yaşamak zorunda olmamıza şükrettirmesi. bazen özgürlüğün ve söylediklerinden sorumlu olmamanın boku çıkıyor çünkü.

vuhu deyip zıplamak

ingilterenin kuzeyinde 5 dakikada bir gerçekleşen eylemdir.

sözlükte kız olmadığı gerçeği

sözlükte kız olduğu gibi, teklif de etmektedirler. içler ferah tutulsundur. herkese yetecek kadar var. (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)

ilginç düğün adetleri

kız evinin çatısını bilimum silahla taramak. kızı aldın siktir git dimi.yok işte.

istiklal mahkemeleri

türkiyenin bugünkü durumunun sebebidir. muhalifi asalım, keselim, etkisiz hale getirelim düşüncesinin varlık bulmuş halidir ki üzerine 60'da, 80'de, 28 şubatta, gezide yapılan da aynı şeydir. kültürümüzün, kimliğimizin göstergesidir maalesef.

türk yapımı korku filmleri

sadece cin muhabbetinden yürümektedir. tek korkumuz cin demek ki. dedemin mezarlık hikayeleri daha korkunçtur.

üniversitemde suriyeli istemiyorum

eşit ya da adil şartlarda olacaksa sorun yoktur. sonuçta üniversitenin tapusunu vermediler. allah yarın bizi başka bir ülkede istenmeyen durumuna düşürmesin. ettiklerimizi, dediklerimizi çekersek sıçtık.

kitap okurken film izliyormuş hissine kapılmak

yapılabilecek en büyük bütçeli filmden daha geniş ve daha bize hitap eden bir hayalgücümüz olduğundan izlenilen en güzel film olmaktadır. uyarlamalar o yüzden hiçbir zaman yeterince iyi değildir.

sözlük yazarlarının yaşları

24. hayat çabuk geçiyor.