bugün

entry'ler (1025)

league of legends

aram oynarken, ks ks diye tutturan, anaya söven, yedi sülale bırakmayan orta okullulardan oluşan oyun. hatta oyunun en başında "pentamı çalarsanız yedi sülalenizi skym!" diyeniyle karşılaşılmış ve sırf puştluğuna penta verilmemiştir.

seks tutkunu bir erkeğe alınacak en güzel hediye

alınacak değil de, 2. kadını hediye edip, üçlü yapılmasını duymuşumdur.

recep tayyip erdoğan

sorulan soruları sanki cevap veriyormuş da uzatıyormuş gibi gösteren, aslında tek bir cevap bile vermeyen, politikacı ağzına sahip insandır.
çamlıca'ya yapılacak olan camiye bilir kişi olarak bir üniversiteden mimar profesörü götürülür. tayyip erdoğan'a:
m- şu an sultanahmet camii bile doldurulamıyor, çamlıca'nın tepesinde kimsenin gitmediği bir alana böyle büyüklükte bir cami yapmak çok gereksiz olur.
rte- ben gidince dolu görüyorum. diye cevap verdiği söylenmiştir.

sözlükçülerin blog adresleri

http://veronikanlatiyor.blogspot.com/

incir reçeli sendin aşkım

"amk. bi ben mi ağlamadım lan incir reçelinde!" diye sormama sebebiyet veren sahnedir.

yeğenine tecavüz edip uçurumdan atan dayı

insanın içini ürperten haber. nasıl bu kadar şerefsiz, orospu çocuğu olunabilir çözebilmiş değilim. hayvan herifi bir an önce içerde aynı işkenceleri uygulayarak gebertmeleri dileğiyle.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

başka biriyle evlenip de onu unutacağını sanıyorsan yanılıyorsun, bu hatayı çok arkadaşım yaptı ama unutamadılar. kendi hayatını yakarsın. * *

sen benim kim olduğumu biliyor musun a cevaplar

padişah torunu olsan ne yazar, düdük! * *

çocuklukta güzel gelen kokular

anne, baba, anneanne, babaanne kokusu. hangisini daha çok seviyorsanız onun kokusunu da daha çok seveceksinizdir.

erkeklerin prezervatif sevmemesi

kadınlar da sevmez. sevilen bir kişi ile olunca, istenmeyen gereçtir. ne yazık ki gereklidir.

sürekli mutsuz olan biriyle çıkmak

hayat enerjinizi azaltır. gülümsemez. yanaklarında gamzelerinin olduğunu unutabilirsiniz ve artık içinizi daraltmaya başlar bir süreden sonra. yıllarca göz ardı etmişsinizdir ama sorun büyüyerek üstünüze gelmektedir.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

bütün bir cumartesi gününü evde tek olarak geçirip, telefon çalınca heyecanlanıp açtığınızda yanlış numara ya da banka, telekom gibi ıvır zıvır yerlerden aranmışsanız...

annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

stilist olmaya karar veren kızının, evden taşınırken tüm çizimlerini çöpe atması * ve akabinde kızını stilistlikten bir anda soğutması.

dünyanın en kötü duygusu

er kişi sizin de tanıdığınız insanlarla eğlenmeye giderken sizi davet etmemesi ve sonra nedenini sorduğunuzda "bana yük olursun sen orda" cevabını vermesi. *

sevgiliyle birlikteyken yapılan zevkli şeyler

arabayla erkenden yolculuğa çıkıp, bulunan şirin bir pansiyonda geceyi geçirmek ve kahvaltıdan sonra eve geri dönmek.

kendinden büyük erkeklerle çıkan kızlar

olgun erkeklerden hoşlanan kızdır. erkeklerin geç olgunlaştığını düşünürsek, haklı olma ihtimali çok yüksektir.

sözlük yazarlarının eskiden sandığı şeyler

1. levent ve 4. levent arasında, 2. ve 3. levent olduğunu sanmak.

çok et yiyince büyük göğüslere sahip olunacağını sanmak.

şekerpare filmindeki kızların, neriman köksal'ın öz kızları, erkeklerin de onları istemeye gelen erkekler olduğunu düşünmek...

çocukken yapılan şerefsizlikler

markette anneanne alışveriş yaparken canı sıkılmanın akabinde, saç boyaları reyonuna gitmek ve civciv sarısı ile ateş kırmızısı * * boyaları birbiriyle değiştirmek. *

su sıçratmamak için yavaşlayan sürücü

bulunmayandır. yolda yeni aldığınız kıyafetlerle yürürken, yağmur yağmaktadır. üzerinize binbir zorlukla çamur sıçratmamışsınızdır. sadece paça kısımlarında benek benek pek belli olmayan çamur damlacıkları vardır. sonra hurraaaa diye, tabakhaneye yetişmeye çalışan bir arkadaş arabasıyla sizi belinizden itibaren vıcık vıcık çamur yapar. ama farkında değildir, çünkü o, aynısının kendisine yapıdığı günleri arabayı aldığı ilk gün unutmuştur.

akraba evliliği

şirketteki bir arkadaşımın yeni gerçekleştirmiş olduğu eylem. aile gezintisi diye kuzenlerinize gidersiniz küçükken. sonra bir bakmışsınız ki kuzeninize aşık olmuşsunuz. büyümüş, evlenmiş, aynı yatağı paylaşmışsınızdır. * ensest ilişkiye karşısınızdır, ama bunun ensestten ne farkı vardır?