bugün

bunu diyen erkek sevgili var mıdır bilmiyorum ama dişi olanına rastlamışımdır. sebebi belli. özetlersek;

''şimdi senin de ihtiyaçların var. sana hak veriyorum. ama türkiye işte malum evlenmeden olmaz. o yüzden sana bu özgürlüğü veriyorum.''

neyse ki bu tür azalmaya başladı ama eminim hala vardır. ben geçmişte rastlamıştım bayadır görmüyorum. ama var biliyorum.
Bunu diyen, bayan sevgili vardır. (bkz: ben)
XxX yaşına gelmiş adamın tahtayla halvet olmasını beklemekten daha mantıklı bir öneridir. ancak konuyu zaten buraya getirmemek gerekir. sevişecek adam gider sevişir. talimata gerek yok.
kafan mı iyi diye tepki verilecek sevgilidir. ayrıca bu durumu nasıl kaldırabileceğini de sormak gerekir.
muhtemelen başkası ile sevişmiş sevgilidir. durumu eşitlemeye çalışıyordur. insan doğasına aykırı.
onu diyen kız candır.

edit: eksi yağmuruna tutulduğuma göre onu demeyen kızda canmış.
-merak etme yıllarda geçse ben seni beklerim
demenizi bekler.
tabi ki saçmalıktır. adam rahip olur ya la evlenene kadar !
askerlikti, okuldu, iş bulmaydı derken adam zıvanadan çıkar zaten.
gidip sevişilmesi farz olmuş bir durumdur.
vardır böyle sevgili. dipnot olarak ta, yap ama benim haberim olmayacak şekilde yap der. hem ihtiyaçlarına saygı duyar, hem bu özgürlüğü sana verir, hem de kendini gerizekalı gibi hissetmemiş olur. he dışı bunu derken içinin ne dediğini tahmin etmek çok ta zor değildir.
bunu söyleyen kadın, kız tarafıysa, gizli mesaj vardır. (bkz: yerse)
geçenlerde bir arkadaştan duyduğum cümle. bana demedi tabii lan, yanlış anlaşılmasın.

"eğer sevgilimi tatmin edemiyorsan gidip başkasıyla yatabilir. beni seviyorsa sorun yok" dedi.

hayret içinde baktıktan sonra "lan kız başkasının altında zevkten dört köşe olduktan sonra seni sevse ne yazar" deyip bu konudaki kesin tavrımı fosrforlu kalem ile gösterdim.
abazan sevgilisini bir şekilde başından atmak isteyen kızlar söyler bunu. benden bir şey isteme, git kendin ne yaparsan yap. sonra da erkek sevinir ne kadar anlayışlı bir sevgilim var diye. olur mu lan öyle şey? kadın sevdiği erkeği yolda yanından geçen başka kadından kıskanır, sevmediği erkeğin de kiminle ne yaptığı umurunda olmaz onun için git başkasıyla seviş diyebilmiştir.

tabi erkek kızı sevse de ille sevişecek, o allah'ın emri, çünkü ihtiyaçları var. ya kızla sevişecek ya gidip bir hayat kadınıyla. seçimi de kadına bırakır bu noktada, çok büyük lütuf ya.
Bunu söyledim efendim, sevgilinin resmi bir bağı yoktur sizinle tamamen bağsı duygusaldır yani onu bir resmiyetle kısıtlama imkanınız yoktur. Ne kadar hür olduğunu belirtmek için kullanabilirsiniz.
geçici olarak şuurunu kaybetmiş olan sevgilidir. aklı başına gelince burnunuzdan getirecektir ya da eski sevgili olacaktır.
baya bi mezhebi geniştir ilişki nereye kadar bu şekilde devam edebilir meçhul.
tamamen yem atmış sevgilidir.

ben yaptım, oldu.
(bkz: nerede)
sarılıp uyuma da başkasıyla, sevişirsen seviş...

bu hatun milletinde bu var aga.

bu açıdan bakışa sahip sevgilidir o.

sadece seviştik, sonra aldım duşumu çıktım, de. iki surat assın.

sevişmedik, valla billa sevişmedik, sadece sarılıp uyuduk, de. terk edil.

bazen aldattığını kabul etmek gerek.
bu sevgili benim. isteyip yapamayıp yutkunacağına yapsın mantığında olan sevgililerin de söyleyeceği sözdür efendim. ben duymadığım görmediğim, duygusal bağ olmadığı ve aynı kişiyle süreklilik sağlanmadığı takdirde çok da tındır. ha bir de işin şu boyutu var, kendimden ve sevgilimden çok emin olduğum için belki bu kadar rahatım ama yapsa da dediğim gibi çok da koymaz.
ha bir de kızla yatmak için şebelek oluyorsa tiksinirim ama. kız kendi geliyorsa oh ne ala.
cinselliği ailesine yaptığı bir haksızlık; er cinselliğini; korunulması gereken ve başka kadınlara yönlendirilmesi gereken bir sapkınlık olarak gören çok sevgili bayan kişidir genel olarak. sevdiği adamın eli kolu artık nereleri başkasına değdiğinde kendini vatanı kurtarmış gibi kutsal hisseder bu tipler. yazık.

oysa anca beraber kanca da beraberdir. ya birlikte çatır çutur sevişmelidir "sevgiliyim" diyen insanlar ya da oturup gelecekteki belirsiz bir vakti inançları için delikanlı gibi beklemelidir.
(bkz: saldıray abi)
ya ağzından laf almak için blöf yapan sevgilidir ya da artık senden vazgeçmiş biri.
ister sen başkasıyla sevişebilirsin ister ben gibi bir şey demek istemiştir.
istersen başkasıyla da sevişebilirsin diyen sevişenden daha iyi değildir. hem de hiç sevgilinin olması. müthiş.
başkasıyla sevişmiş sevgilidir.