bugün

candır... adam da fena ses bir ses tonu var layn! duymak gerek öyle tarif edilmez...
bursadaki zirvede tanıştığımız, ortamı çok sevip yazar olan ekşi sözlük yazarı arkadaş. koştursun efenim sözlükte. çok da sevdim kendisini. hoş sohbet kişisi. *
sohbetine doyum olmayan mükemmel bir yazar adayı. eğer gerçek hayattaki neşesini ve hayata bakışını sözlüğe yazıları ile aktarabilirse, sözlüğe yeni bir hava getireceğine inanıyorum.
kendisi zirveme katılarak şahsımı mutlu etmiş, karizmatik bir insandır. iyi ki gelmiştir. ayrıca o da aguero' yu seviyor, kendisine ısınmak için başka bir neden daha efendim.
burç alanında sohbet edebildiğim nadir erkeklerden. bu arada ikimizin de başak burcu olmasından dolayı birbirimizin, sorunlarına kadar aynı şeyleri düşünüyor olduğumuzu farkettiğim yazar.
her niyeyse iki nick altı bulunan yazardır.

(bkz: ikiartibir)
an itibariyle doğumgünü olan yazar. iyi ki doğmuştur, iyi ki vardır. tüm sevdikleri ile nice mutlu yıllara...
(#13351930) bu saatte yarmış,kahkaha attırmıştır.
bugün ki zirvede kendisini "sessiz çocuk" olarak karakterlediğim talihsiz söför yazar.

ayriyetten, nesildaşım olup neslimize sahip çıkıp bir savunma konuşması bahş eden insan.

kibardır ve ayakta durmayı sever.

eğer ki hikaye cidden doğruysa
yüzlerde tebessüm yaratmıştır , nazaret ve eti cici bebe. valla büyüksün dostum , o annenin elleri öpülür.
uykusuzluk sonucu ağaçları otostop çeken insanlar olarak gören, nesildaş yazar.
diyalog sahibi yazardır kendileri.
inşallah arabasını pislememişimdir. kral adamdır. bence yaprak sarma işine girebilir.
güzel sarıyor vesselam.
bursa'nın tepesi, zeyniler köyü'nden manzara:
https://twitter.com/#!/ca...gr.am%2Fp%2FRmzdPmQY7Z%2F
özel bir yazar. hani neredesin firuze filminde özcan deniz'in bir repliği vardı; eğer orada bir kişinin bile sizi dinlediğini biliyorsanız umudunuzu asla yitirmezsiniz. işte bu adam öyle bir adam; dinlediğini bilmek insana güven veriyor. her gece programımda saatlerce bıkmadan usanmadan bana eşlik ediyor. uzun lafın kısası; kendisini çok sevmekteyiz ailecek...
gene bir radyo uludağ gecelerinde tanımıs oldugum yazardır. ses tonu cok iyi ve harikulede kelimesini cok sık kullanması ayrı bir tarz katıyor kendisine.