bugün

entry'ler (1027)

itiraf ediyorum

şizofren olmak istiyorum. bugün şizofren olmak istiyorum. çünkü ihtiyacım olan şey bu. bunalıyorum. intihar etmek istiyorum. kendimi anlatamıyorum ki bu hayatta en sevmediğim şey. behzat ç olmak istiyorum. shameless da bir karakter olmak istiyorum. bu dünyanın amına koymak istiyorum. biz hangi dünya da yaşıyoruz arkadaşlar ? böyle bir dünya mümkün mü ?

atatürk neciydi

alkolik.

2015 yılında miting yapmaya ihtiyaç duymak

sadece türkiye de olan saçma sapan boy gösterme aracı. sağdan soldan insanları toplayıp getirmenin maliyetiyle daha iyi şeyler yapılır. bir de seçim otobüsü olayı var ki en gereksizler listesinde üst sırada yer alır. halka eziyetten başka bir şey değil.

gecenin şarkısı

hüsnü erkan & birsen tezer hoşgeldin.

bilanço

bilanço tutulurken varlıkların sol tarafta, kaynakların ise sağ tarafta olmasının nedeni nedir ?

tek düzen hesap planı

muhasebe sisteminin kaynağıdır. fakat sormak istediğim bir şey var. bilanço tutulurken varlıkların sol tarafta, kaynakların ise sağ tarafta olmasının nedeni nedir ?

akplilere son uyarılar

hırsızlıklara, ahlaksızlara, vicdansızlıklara bu kadar sahip çıkan bir toplum olmadık biz yıllarca. neden hala bu adamlara sahip çıkıyorsunuz aklım, mantığım almıyor. lütfen arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyup oy vermenizi istiyorum. tapeleri, ayakkabı kutularını, suriyeye savaş açmak için kendi askerlerimizi öldürmeyi düşünen insanları unutmayın. illa ki cehape ye oy verin demiyorum, diyememde. 300 lira para için (kimi için çok büyük, kimi için çok küçük olabilir. önce saygı) oyunuzu lütfen ama lütfen satmayın. bir kardeşiniz, bir arkadaşınız, bir insan olarak söylüyorum bunları. kimseyi yargılamıyorum sadece farkındalık yaratmaya çalışıyorum. sen yine de oyunu ver de, oy verirken insanlığını kaybetme. herkes için hayırlısı olsun...

burakcan karamanoğlu

her şeyden önce olaya bir insan evladı olarak bakmalıyız ve ona göre konuşma yapmalıyız. görüşü ne olursa olsun, bir insan bugün öldürülmüştür. bize düşen görev ölünün arkasından sallamamaktır. mekanın cennet olsun, allah rahmet eylesin.

ak parti ye oy vereceğim çünkü

deveye diken insana siken yaranır.

uludağ sözlük berkin elvan başsağlığı teması

(bkz: adam sandık eşşeği). Her insanın bu olay karşısında üzülebileceğini düşünüp yapılmıştır. çok rahatsız olduysan ahanda orada çıkış.

kerhaneye gitmesine izin veren sevgili

kerhaneye gitmesine izin veren midesiz karıdır.

korku filmi klişeleri

şişman ve gözlüklüysen ilk sen öleceksin kardeş.

abdullah öcalan türk ün hasıdır

(bkz: baba ben troll oldum)

abdullah öcalan a orospu çocuğu diyen kişi

(bkz: bu memlekette göte göt denir)

bir oturuşta bitirilen kitaplar

Amin Maalouf - semerkant.

denizli hadi gari zirvesi

bileydim kesin katılırdım. daha yaygın yapsaydınız keşke şu işi.

erdoğan ı istanbul da 140 000 kişinin beklemesi

nerden bilelim, bir takla atta inanalım.

akp nin izmir i alması

ne tarafa alıyoruz tam olarak ?

evlilerin öğrenim kredi borcunun silinmesi

koskoca devletin işi gücü kalmamış esra erol olmaya çalışıyor. yazık.

birini çok sevmek

sen seversin onda sıkıntı yok ama o seni sevmiyorsa işler çirkinleşir ağa.