bugün

entry'ler (76)

ikiartibir

daha sonra sözlükten evlenmiş, eşinin ve onun iki ve artıbir isimli iki erkek çocukları olmuştur. iki, işi piçliğe vurduğundan evlenmemiş adamın, artibir'se evlenerek; yıllardır kız çocuk özlemiyle yanıp tutuşan annesine artı ve bir isimli iki kız torun armağan etmiş adamın kafasını yansıtır.

orijinal küfürler

sigara da ıspanakmış çiçeğim, kıyak diye getirdin ama..!

türban sorunu

madem baş örtüsü sorununu sembolik değil de dini kaygılar yüzünden çıkartıyorsunuz, bari daracık kot giyen türbanlıları aradan çıkarıp gelinde inandırıcı olsun.

sözlük yazarlarının itirafları

yapacağım ironiyi anlamayacağına inandığım nesildaşlarla geldiğim için espiri yapmaya çekinindiğim zamanlar yaşıyorum.

ikiartibir

her niyeyse iki nick altı bulunan yazardır.

(bkz: ikiartibir)

her ortamda bakire olmadığını söyleyen laik kız

dini bütün bir insan islam inancına sahipse ve mantıklıysa 'müslüman' olarak adlandırılır.
oruç tutup, şükür etmekle müşlüman olduğunu sanan insan yine 'müslüman' olarak kabul görür.
lakin, laiklik denen mevzunun ne olduğundan bi haber olan ve bu konuyu tartışma konusu yapan insan 'yobaz' olarak adlandırılır.
bir de ne idüğü belirsiz namus timsali gibi gözüken yoldan geçen her kadını amsalakça süzen ama uzanamadıkları ciğere mundar diyen abazalar vardır.

o kadar.

iyi olmasına rağmen entry girilmemiş başlıklar

mantıklı başlık olduğu için rağbet görmemiş durumdur ama en nihayetinde sivri sinektir yaratacağı sıkıntıya karşı günümüz teknolojisinde bir çok çözüm üretilmiştir.

salvador dali nin babasına verdiği ayar

12 yaşına kadar yediğini, içtiğini de getirmiş olsa adam yerine koyacağım davranışın sahibi kişiliktir. yapılan ayar değil nankörlüktür.

karmayı önemsemeyen yazar

graw yapan yazarlardır. eksi yada artı, rotasını belirleyerek göz ucuyla da olsa önemseyip ben önemsemiyorum diyerek bizi yiyen yazarlardır.

aerosmith dinleyen adam

aerosmith'i gerçekten keyif alarak dinleyen adam; aerosmith dinliyorum yeah diyerek yıldız parlatmayan adamdır.

sözlük yazarlarının yaşam felsefeleri

'siktir eeet..!' gelmiş geçmiş en başarılı ve kafa yormayan felsefe biçimi olmakla birlikte, sağlıklı bir ömür için biçilmiş kaftandır.

doktorlar

kutsi gibi bir adama oyunculuk yaptırmanın mantığını anlayamamaktır.

metin uca

yavşak ses tonu ve mizacıyla belirli bir noktadan öteye geçememiş adamdır.

türkiye de çingene olmak

aşırı derecede özenilecek durumdur. dert yok, tasa yok. kafalar hep güzel, kapı önünde kilimler, mahalle kültürü, herkes rahat ne güzel.

sütyen kopçası

basit bi tel parçası olarak bilinen kopça; yer yer, yaş ve yöre kriterleri doğrultusunda raconlara, rütbelere, tecrübelere konu olup gereksiz şov yapma aracı olarak kullanıldığı da görülmüştür.

not: bu açıklamayı yapmayıp kimilerinin özgür zekasına bırakmak istedim manayı ama dayanamadım.

bırakın bu işleri işte arkadaşım, kıçı kırık tel işte 3 parmakla açınca natural born fucker mı olunuyor. nedir yani?

15 yaşında ben komünistim diyen ergen

fasülyedendir sayılmaz.

bedeni açarak medeni olmak

saçı gizleyerek cennete gitmeyi ummakla kıyaslandığında çok daha mantıklı bir harekettir.

intihar ediyorum diyen kişiye söylenecek sözler

allah yolunu açık etsin.

ezan ın kaldırılması

(bkz: üşüme diye eve aldık herif evi sahiplendi)

kızların gözünde semih şentürk gibi olmak

iyidir. maç boyunca koşturmak yerine, sonradan girip gerekeni yapmaktır.