bugün

inşallah arabasını pislememişimdir. kral adamdır. bence yaprak sarma işine girebilir.
güzel sarıyor vesselam.
bursa'nın tepesi, zeyniler köyü'nden manzara:
https://twitter.com/#!/ca...gr.am%2Fp%2FRmzdPmQY7Z%2F
~~ (bkz: adem ile havvanın kovulduğu yere geri dönmesi)
(#15858948) yanlız olmadığımı öğrenmemi sağlayan yazar.
uykusuzluk sonucu ağaçları otostop çeken insanlar olarak gören, nesildaş yazar.

eğer ki hikaye cidden doğruysa
yüzlerde tebessüm yaratmıştır , nazaret ve eti cici bebe. valla büyüksün dostum , o annenin elleri öpülür.
ankarali yazarlar beni yer diye dusunmus olacak ki basta yanimiza gelmemis, aramiza katildigi sirada kivanc tatlitug'un uludag sozluk versiyonu* olmasi sebebiyle markasiz'i kiskandirmis, cok hizli araba kullandigi soylenen, buz kesse de erkeklige laf gelmesin diye sogukta durmaya calisan bir yagiz delikanli.
süper bir insan. hayatını kendi yaptığı işiyle kazanıyor. mekanda benden daha yakışıklı olan biri olmazdı eskiden. bu arkadaş gelince işler değişti. falan filan. daha neler neler anlatırım da, anlatılmaz yaşanır adamlardan.

(bkz: 11 kasım ankara biz daha ölmedik iki zirvesi/#13659888)
bugün ki zirvede kendisini "sessiz çocuk" olarak karakterlediğim talihsiz söför yazar.

ayriyetten, nesildaşım olup neslimize sahip çıkıp bir savunma konuşması bahş eden insan.

kibardır ve ayakta durmayı sever.
o kadar tanıştık isim altına yazmasam ayıp edeceğimi düşündüğüm "bursada da böyle * insanlar var mıymış yaw" dediğim yazar.
başka zirvelerde de görüşmek dileğiyle, esen kalın efendim.
(#13351930) bu saatte yarmış,kahkaha attırmıştır.
an itibariyle doğumgünü olan yazar. iyi ki doğmuştur, iyi ki vardır. tüm sevdikleri ile nice mutlu yıllara...
daha sonra sözlükten evlenmiş, eşinin ve onun iki ve artıbir isimli iki erkek çocukları olmuştur. iki, işi piçliğe vurduğundan evlenmemiş adamın, artibir'se evlenerek; yıllardır kız çocuk özlemiyle yanıp tutuşan annesine artı ve bir isimli iki kız torun armağan etmiş adamın kafasını yansıtır.
eşittir üçtür.
her niyeyse iki nick altı bulunan yazardır.

(bkz: ikiartibir)
burç alanında sohbet edebildiğim nadir erkeklerden. bu arada ikimizin de başak burcu olmasından dolayı birbirimizin, sorunlarına kadar aynı şeyleri düşünüyor olduğumuzu farkettiğim yazar.
kendisi zirveme katılarak şahsımı mutlu etmiş, karizmatik bir insandır. iyi ki gelmiştir. ayrıca o da aguero' yu seviyor, kendisine ısınmak için başka bir neden daha efendim.
ozan kızın dişine göre
çıktı rakip birden bire
sürç-i lisan ettiysek affola
turp sıktım eğlencenize gece gece.
yıllar sonra bulduğum yazar kişisi. özlemişim ohyes.
diyalog sahibi yazardır kendileri.
dün gece tanıştığım yazar. kendisini dinlemek de kendisiyle sohbet etmek de çok keyifliydi. yine görüşeceğize benziyor.
hangisiydi lan bu apaçi olan mı diye düşündüğüm yazar. hoş gelmiş. *
radyodaki ses tonundan yola çıkarak görüşünüşünü gözümde canlandırmaya çalıştığım insan.
(#12029939)küçük bir yanlış anlamayı düzeltmek istediğim yazar. bursa zirvesinde tanıştığım güzel sesli bir hatunla karıştırdığım sonradan hatamı fark ettiğim, (#12061869)girdisi ile özgür ve duyarlı ruhunun bilgeliğine selam çaktığım yazar, hoş gelmiş, sefalar getirmiştir.
özel bir yazar. hani neredesin firuze filminde özcan deniz'in bir repliği vardı; eğer orada bir kişinin bile sizi dinlediğini biliyorsanız umudunuzu asla yitirmezsiniz. işte bu adam öyle bir adam; dinlediğini bilmek insana güven veriyor. her gece programımda saatlerce bıkmadan usanmadan bana eşlik ediyor. uzun lafın kısası; kendisini çok sevmekteyiz ailecek...
radyodaki ses tonundan görüşünüşünü gözümde canlandırmaya çalıştığım adam.