bugün

gercekten super bir tad. lezzet alaninda yapilmis, bir mucize. birde mujo cilekli var o ayri, o cok daha manyak. (bkz: mujo cilek ve kavun)
rengi ve tadıyla şeftali hoşafını andıran içilesi içecek.
(bkz: eşşek sadırı)
kolanın hayatımdaki egemenliğine son vermiş içecektir. enfestir. 4 öğün tüketilebilir.
ice tea mango dururken lafı bile edilmeyecek içecektir.
ice tea limon varken ne diye içildiğini merak ettiğim çöp suyu.

'zevkler ve renkler' cevabının da ta mına koyim diyorum.
iğrenç tadı ile dillere pelesenk olmuş gereksiz hede. limon varken bok yesindir.
evde her zaman yedeğinin olduğu günde yaklaşık (yaz-kış farketmez) 1 litreye kadar tükettiğim. gelmiş geçmiş sudan ve vodkadan sonra en güzel içecek! ayrıca vodkayla beraber tüketilmesini de öneririm!
içildikçe içilesi gelen bir içecektir.
ice tea limonun yanında hiçtir, piçtir.
kesinlikle ice tea mangonun yanında hiçtir, piçtir.
mangolu olanı ile beraber ıce tea'nın en güzel lezzetidir.
şeftali aromalı her içecek candır. hiç tadına bakmadım ama kellemi koyarım lezzetlidir.

ha bir de entarisine az önce bastığım yazar. hiç dikkatimi fıncıklamamış. oylayalım onun da bir karması olsun.
yazın sıcağında buz gibi içilebilecek oldukça hafif, bağımlılık yapabilen tek içecek(benim için.)
1.5 litrelikleri satılmaktadır. seri tüketim için ideal.
bu icecegin turkiye'de cok fazla sevilmemesinin en buyuk nedeninin turbo sakiz oldugunu dusunuyorum. icerken insanin aklina surekli sakiz geliyor zaar. bu da yapay bir icecek algisi olusturuyor ister istemez.
dünyanın 8. harikası.
marka takıntım yok diyenler için evde yapılabilcek içecek.

kahvaltıdan sonra ya da keyf çayınızı içtikten sonra artan çay deminden bir şişeye doldurun, üzerine su ekleyin, damak zevkinize göre şeker ve ardından taze sıkılmış şefteli suyu ekleyin, buzdolabının dondurucu bölümünden bir gece bekletip, ertesi gün afiyetle içebilirisiniz.
ne zaman ice tea limon istesem, yanlışlıkla verdikleri içki.
aslında her zaman olmuyor tabi de öyle demezsem önemini belirtemiyorum. mübalağa bir sanatsa ben de bir saniyelik sanatçı mı oldum şimdi? kafam karıştı lan. söz sanatçısı. ismi de güzel ha. neyse öyle işte.
1 litresini 15 dakikada tüketebildiğim baş belası bağımlılık yapan, yan etkisi şimdiye kadar görülmemiş içecek.

yaz içeceği olarak tanımlanmasına rağmen, kışın da pekâla güzel oluyor.
entry'lerinden keyif veren yazar. gecenin bir yarısı sol frame'de ice tea'ye gözüm takılıp isteyipte bulamadığımdan dolayı, kendisinden en kısa sürede bir koli ice tea bekliyorum.
tanrı onu insanlar için yarattı.
tadı güzel, rengi böbrek hastasının sidiğine benzeyen içecek.*
(bkz: awesome)*
1,5 litrelik şişede olanlarından eve stok yaptığım, yaz aylarının vazgeçilmezi.