bugün

kıvamı, tadı tam oturmuş bir içecek. yaz kış demeden içilebilen bir nimettir kendisi.
Çay ve şeftali aromasının hiç yakışmaması nedeniyle sevemediğimdir.
(bkz: Yaşama sebebim)
Bir ice tea mango değildir. Evet.
Selülitin dostu, kadınların düşmanıdır.
Yuzyilin icadidir. Cay sevmeyen ben gunde 2 lt tuketiyorum.
liptondan başka markaların şeker miktarını abarttığını düşündüğüm ve kesinlikle icmediğim mucizevi içecek. kolayla yan yana koyun tereddütsüz onu seçerim. öyle bir sevgi var içimde ona karşı ama bu aralar hiçbir markette bulamıyoruz. ayıp ediyorsunuz sayın yetkililer...
Bu zararlı olmayacağı anlamına gelmiyor içinde glikoz yani yapay şeker var bide içinde galiba çay yok olsaydı tadını alırdık çay sıcak içilir normalde soğuk çay işi tutmadığı için içine şeftali bergamut falan koydular yoksa hiç içilmiyodu.
bir ıce tea limon değildir. bayağı bağımlısı olduk bu içeceğin. kolayı aratmıyor hiç. asidi falan da yok, bol bol tüketin.
Susuzluk denen şey türkiye sıcaklarında su ile bile gitmiyor ama bu meret gideriyor.
aşırı şekerli olmasından dolayı bazı kişilerce çok sevilen bazı kişilerce ise nefret edilen unilever alt markası olan lipton'un soğuk içeceğidir.

Serinletmiyor daha çok susatıyor tatlı tatlı.
Ama zevkler ve damak tadı herkesin farklı tabi fakat ben limonlu alayım mümkünse.
- Şüphesiz ki biz onu içip ferahlayasınız diye yolladık.
Lipton..

Sabah sabah ne güzel akıp gidiyor şu meret.
Vodka ve taze nane yaprağıyla aşırı güzel birliktelik oluşturan meşrubat. Yaz, deniz, kum, bi de bu adlandırılmamış kokteyl.
en iyi soğuk çay marka modelidir. sonrasında ise didi gelir.
yazın kimi zaman, bildiğin suyun yerini alan içecek. musluktan aksa o derece !
içinde ağır bağımlılık yapan bir madde olduğunu düşündüğüm nefis içecek.
ice tea'ye dair tüm ön yargılarınızı yıkabilecek içecek. soğuk içiniz.
bir capri sun değildir.
yaz mevsiminde hararet düşürücü güzel bir içecektir. şişkinlik yapmaz, dişlerde hassaslık yaratmaz. içersin,işersin geçer. bi daha içesin gelir.
ne kadar kendimi kola yerine içecek alternatif içecek anlamında zorlasam da sevmediğim içecek. şekersiz , tatsız bi şey geliyor bana.
bir kaç kez içenin, bu ne ya nasıl seviyorlar bunu diyebileceği, ama kesinlikle bağımlılık yapan içecek. 2 yıldır kullanıyorum, 3 aydır her gün en az 1 litre içiyorum ben bunu. bunun sayesinde aylardır ağzıma asitli bir şey koymadım varsa yoksa ice tea şeftali. çay demliyim lafı bile benim için icetea şeftaliyi çağrıştırıyor.
(bkz: bana ne içersin deme bana icetea şeftali getir)
gizli şeker tuzağı.
fuse tea şeftaliden hallicedir.
her zaman limonlusunu tercih ettiğimdir.
bağımlılık yapan lanet içecek. spor yap gel iç. pofff... dayanamıyorum.