bugün

icetea ailesi nin en süper en tatlı olanıdır..şeftalinin üstüne yapamazlar abi derken çıkagelendir..bi ara o yeşil yapraklara dadandılar artık kırmızı çaylı beyaz çaylı vs. görürüz diye korkarken , imdada yetişendir..
edit:ismini heyecandan yazamadığımdır..
egzotik bir tattır. Denenmelidir bu ve benzeri tadlar. çünkü dünyaya bi kere gelinilmektedir.
kesinlikle ice tea larin en güzelidir. bu sıcak yaz günlerinde neden 1 lt lik kutusunu üretmediklerini anlamadığımız içecektir.
(bkz: olsa da içsek)
edit: 1 lt olanı çıkmış da olabilir *
ağız kokusunu alan, soğuk ve ferahlatıcı bir içecektir.
her cafede bulunmayan ferahlık kaynağıdır.
Vazgeçilmez.
insanın boğazını resmen silip süpüren, temizleyen içeçek.
sabah kalkıp içince 'abuuu' diyosun bunu içince. ben diyom yani. güzel içecek. bide gece uyanınca içtim, uykumdan etti, o derece ferah. canım benim.
ice tea red ile yarışamyacak olan çeşit.
ice tea ailesinin en süpersonik içeçeğidir. Ferahlatıcı, böyle mama tadında, vazgeçilemez içecekdir.
ice tea limonu sevip, ice tea şeftaliden vazgeçemeyenler için oluşturulmuş içecek. ikisinden de var gibi geldi bana.
ice tea seçenekleri içinde en seçilesi olanıdır. şeftali yanında halt etmiştir. ancak 1.5 litrelik şişeleri her yerde bulunmamaktadır. *
ice tea şeftalinin yerine geçmeyecek sevemediğim ice tea aromasıdır.
insanlara mango meyvesini tattıran ve ümtelası eden içecektir ne ice tea şeftalinin ne de limonun rakip olabileceği bir tattır rakipsizdir bir numaradır. Ayrıca kavunlu nargileylede harika gitmektedir.
ulen ne menem bir şeydir ki burdada karşıma çıktı. ne zaman dışarı çıksak dost meclisinde iki lafın belini kırsak verilen siparişlerin arasında mutlaka bu meretten oluyor. nevizadeye kurulmuşsun sanatta oturmuş muahbbet ediyorsun bir denyo çıkıp ice tea mango istiyor. uyuz oluyorum. su iç. hayatımda büyük sorun haline geldi. piyasadaki tüm ice tea mangoları toplayıp imha etmek istiyorum.
eşsiz lezzetiyle ağızlarda mistik bir tat bırakan mango aroması ve içindeki antioksidan bileşenler sayesinde koladan gazozdan daha sağlıklı bir içecektir. yazın serinlemek istiyorsanız gazlı alkollü içecekler yerine en keyifle içilebilecek içecektir.
ne kadar güzel ve ya kötü bir tada sahip olduğu görecelidir. bence güzeldir. afiyetle soğuk içiniz.
ice tea nin muhteşem buluşudur. bize hoş gözükmesinin bir sebebi de ülkemizde kişi başına düşen yıllık mango miktarının eksi bilmem kaç olmasıdır. az olan şey değerlidir hesabı.
alışkanlık yaptıran içecektir.
sevemediğimdir, naneli olan daha bir ferahlatıcı sanki..
ice tea çeşitlerinin en güzelidir. zevkle içilir.
susuzluğu gerçekten gideren harika bir içecek. mükemmel in karşılığı aynı zamanda.
büyük bardakta sınırsız buz ile tadına doyulmayan ice tea içeceği.
hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
kendisine denilen hosgeldin yaklasimi urkuten cinsten oldugu icin degil kiz, kadin bile olsa inkar edecek, yalanlayacak dokuzuncu nesil yazar.