bugün

ısınma problemi sebebiyle ünlü firma. yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, şu ana kadar bana tek problemi şarj kablosu oldu. onu da temin ettim. format meselesi sadece vista'dan win7'ye oldu. hantal vista benim hızıma yetişemiyordu. win7 altında, şu an sadece batarya ile 2 saatten fazla çalışabilmesi beni daha da mutlu ediyor. sağlam ama ısınması yok mu adamı dellendiriyor.
Bir daha ürünlerini tercih etmeyeceğim firmadır. Windows mobile'lı Hp ipac business,sayısız yazıcısı, ve son olarak diz üstü dv6 pavilon ürünü kendisini piranhaelektronik markası ile aynı kefeye koymamı sağlamıştır.
bir hp g62 kullanıcısı olarak az önce touchpad ini yumrukladığım bilgisayar şeysi efendim. alalı 1.5 yıl oldu çok temiz kullandım ama 6. ayda pili yalan oldu. bazen kısa yolu cartı curtu çalışmaz, touchpad ine dokunulmaz oluyo. böyle sikko bişey yok.
editoryum: entry girmek için 83748374 kez dokandım touchpad e, olmuyöööör çalışmıyöööör.
şu anda beni çarpmakla meşgul olan bilgisayarın markası. baya bildiğin elektrik çarpıyor.
Servis sonrası cihazla birlikte gelen özel bir şifre aracılığıyla ilgili adrese giriş yapıp anketi doldurduğunuzda lösev'e 2 tl bağış yapan marka.
Son 3 yılın verilerine göre en çok arıza çıkartan notebook markası. bu markanın notebookları genelde son kullanıcılar tarafından kaliteli zannedilir ama işin aslı öyle değildir. Özellikle bir önceki pavilion serisinde inanılmaz derecede ısınma problemleri bulunmaktaydı.

Son 3 yılın arıza verileride şöyle..http://notebookyedekparca...-notebook-ariza-oranlari/
yazıcısı bile ısınıyor. subhanallah!

edit: yok be ne ısınacak ? en son 2002'de kartuş bitti. bi daha da doldurmadım.
bunlardan server alıp sonrada garanti ve servis söleşmesi diye server kadar para veriyorsun. server kendi kendine mal mal restart atıp duruyor çözülmüyor donanım sorunu olarak kendilerini arıyorsun. tek iletişim yöntemin telefon ve telefonla ulaştığında da serverı kargolamanı istiyorlar. anlayabiliyor mu herkes buradaki sorunu bilemiyorum ama server zaten normal bir bilgisayara göre daha uzun hem de upuzun uptime olsun diye alınır. siz gelin diyince de para isteyip ek olarak da 9 gün sonrasına tarih veriyorlar.

sinirden kendini sikiyorsun. gidip dell falan alıyorsun acilen.
60 tl lik yazıcı üretip 65 tl ye kartuş masrafı çıkartan teknoloji devi.
Doğal gazdan ekonomi yapmak isteyenlerin kullanabileceği laptop markasıdır.

üç sene hp pavilion serisinden bir laptop kullandım ve aldığım dönemin en pahalı bilgisayarlarından biriydi, defalarca düşürmeme, sürekli film izlememe, gece gündüz projeler yazmama rağmen kendisi hayatta kalmakta direniyor. Tek sorun aşırı ısınan fanı ve çabuk biten bateri ömrü. fanın çıkardığı ses insanın tamamen sinir sistemini çökertecek yoğunlukta ve laptop soğutucusu almama rağmen hp yine de tüm odayı ısıtabilecek gerekli ısıyı yayabiliyordu. şimdi sony vaio i3 serisine geçiş yaptım, bateri ömrü mükemmel, sessiz, rahat kullanılabilinen ve fazla ısınmayan bir bilgisayar. aynı zamanda klavyesinin otamatik ışıklandırma özelliği de geceleri oda karanlıkken dahi, rahatça klavyede yazı yazabilme imkanı sağlıyor.
odayı ısıtacak kadar fazla ısınan bilgisayar markasıdır.
(bkz: pavilion g6-2203et c0y43ea)
(bkz: pavilion g6-2203et c0y43ea)
serviste garanti kapsamına girememeniz için binbir dereden su getiren sorunlu bilgisayar firması. fan arızası için gidersiniz klavyenize sıvı teması var denir. benim klavyem çalışıyor ben fan sorunu için geldim demeniz kar etmez. lanet olsun tamam ben suçluyum yaptıralım dersiniz bu kez de kol gibi fatura çıkar. kalsın vazgeçtim deme şansınız vardır ancak 80 lira onarım tespit parasını domalmanız gerekir. velhasıl insanın kanını emen bir markadır. hep merak edilen açılımı:(H)üzün (P)işmanlık
(bkz: hakan plastik)
(bkz: Hewlett Packard)
(bkz: Harry Potter)
Ayrıca FPS lerde karakterimizin canıdır. *
8.8 milyar dolar zarar etmiş şirket.
beş senedir vaktimi çalan bilgisayarın markası.
ingilizce beygir gücü anlamına gelen "horse power"ın kısaltması.
7 aydır hp pavilion g6 leptop kullanıyorum hiç şikayetim olmadı sağlam toplamışlar adamlar.
Kaliteli, uygun fiyatlı teknolojik cihazlar özellikle bilgisayarlar üreten bir Amerikan teknoloji markası. Son zamanlarda tek kanallı soğutma fanlarının kasanın alt tarafına yerleştirilmesi sonucunda yaşanan ısınma ve beraberinde gelen resetleme sorunu yüzünden kasa değişikliğine gitmiş, nitekim başarılı olmuş, şimdilerde daha çok çift soğutma kanalı üzerinde çalışan kaliteli markadır. Avrupa ve Amerika'da üretilen HPler de daha az teknik sorun çıktığını okumuştum ama kullanılan ana kart besleyicilerinin* aynı marka olması bu yargıyı tartışılabilir hale getiriyor.

Oyuncular için çok güzel makineleri mevcuttur ayrıca. Compaq, Preserio gibi marka ve serileri de içinde barındırır.
pişmanlıktır.
en çok ve en çabuk bozulan marka. ürünün önemi yok marka HP ise illa ki bozulur.
laptopları aşırı derecede ısınma problemi yaşamakta olan marka. Yazıcıları iyidir ama.
ısınması ile nam salmış, tam bir iş bilgisayarı. şarjı 6 saat gitmekte.